PDA

View Full Version : много силен апетит!!!



marcy
10-21-2010, 17:52
Здравейте на всички.НА 14 години съм и през последните няколко месеца имам страшен апетит..ям по много и сладкото ми е в повече.По принцип не излизам навънка,а си стоя у дома ии никакви движения не извършвах,само когато ходех до училище(30 минути път) ии почнах да се безпокоя да не наддам.Почнах да бягам в входа ми(8 етажна сграда) и през 2,3 дена увеличавам с 1 повече изкачвания по стълбите.правя ги по 10.Просто наистина доста се притеснявам да не наддебелея,защото ям по много и имам силен апетит.

fcukz
10-21-2010, 18:08
Момче/момиче ли си? Колко тежиш?

marcy
10-21-2010, 18:14
момиче.към 45 кг

fcukz
10-21-2010, 18:16
Ако ще качиш, ще качиш 3-4 кг. което е напълно нормално. Яде ти се поради възрастта ти :)

marcy
10-21-2010, 18:35
аха добре..мн ти благодаря

TheNewReligion
10-21-2010, 20:38
Човек трябва да яде, докато се засити, и да изгаря толкова калории, колкото е поел, за да не пълнее. В случая ти не си гладна непрекъснато, а просто ти се яде. Което най-вероятно замества нещо, което ти липсва. Щом не излизаш навън, може би нямаш приятели...нямам представа. Помисли си какво наистина не ти достига, за да го заместваш с храна, и съответно се опитай да го компенсираш, но не чрез ядене.

st3finka
10-31-2010, 17:26
Това е заради възрастта си..Имам братовчедка която е в 4 клас и има някакъв урок за пубертета и нещо за няква Лили която в 2ри клас ядяла малко но от 4ти нагоре гладът и станал вълчи и тем подобни..
Човек трябва да яде докато му е сладко..Яж колкото искаш,ама не прекалявай.И аз бях като теб преди..Сега ям колкото ми е сладко ама не прекалявай все пак!! И тренирай..Това е здравословно.Яж здравословна храна и т.н. :)