PDA

View Full Version : Баси странния проблем О.о



dPa3HuTeJl
10-21-2010, 17:14
Здравейте , значи преди 2-3 месеца играех тази игричка ГТА сан андреас , но ми омръзна и я изтрих , играех модовете "Tokyo drift " и "Steep turn" Малки,леки модове, и сега отново реших малко да си поцъкам но когато си изтеглих Tokyo drift и инсталацията си премина успешно НО като я пусна и екрана ми става черен , реших да пробвам и със Steep turn и пак същата работа,защо става така ? Просто като цъкна на иконката и ми става черен екрана .. Едва ли е от видео картата защото когато си вървяха игрите бях със същата видео карта само че преди бях със Nvidia а сега съм със Ati radeоn или нещо от сорта , моля ви ако някой знае как да си оправя проблема да пише :/

koko95
10-21-2010, 18:36
нямаш правилните драйвери за видео картата(от нея е 100% съм сигурен)

Anf3tamin4o
10-21-2010, 18:44
аз бих заложил на неправилно де инсталирване и омазване на регистрите
може и directx да прави проблеми да иска ъпдейт
ъпдейт и на драйвърите

dPa3HuTeJl
10-21-2010, 19:59
Де инсталирана е както трябва играта , как мога да проверя дали са ми стари драйвърите ? А между другото Java ми е стара версия и постоянно пита за ъпдейт , да не би да е от това? Съжалявам но не съм много напред с компютрите 8-)

Anf3tamin4o
10-22-2010, 06:32
Де инсталирана е както трябва играта , как мога да проверя дали са ми стари драйвърите ? А между другото Java ми е стара версия и постоянно пита за ъпдейт , да не би да е от това? Съжалявам но не съм много напред с компютрите 8-)

Driver Wizard,Driver Genius,Driver Magician,DriverGuide Toolkit
Програми за ъпдеити
Не съм ги пробвал!

DarkAngelOfHope
10-22-2010, 07:33
е толкова ли е трудно да влезеш в сайта на производителя, да си напишеш модела на картата и да си смъкнеш driver-a ? :)

Картата не я ли взе с диск на който има driver-и ? Други игри вървят ли ти ?

dPa3HuTeJl
10-22-2010, 10:21
е толкова ли е трудно да влезеш в сайта на производителя, да си напишеш модела на картата и да си смъкнеш driver-a ? :)

Картата не я ли взе с диск на който има driver-и ? Други игри вървят ли ти ? Не е толкова трудно , проверих ги , не са стари 8-) Други игри ми вървят като WoW например , но GTA пак не иска да ми тръгне.. :(