PDA

View Full Version : Гинеколог



spopi
10-21-2010, 20:09
Проблема е следния искам да отида на гинеколог но майка ми не дава да стане дума за това помогнете ми как да е убедя да идем поне за 1 преглед мисля че имам проблем.Какви са приблизително таксите.

cowz
10-22-2010, 13:45
Ами просто и кажи че имаш проблем и че се притесняваш да не е нещо което може да създаде проблеми. Трябва да я убедиш че наистина имаш нужда от това
П.С. УСПЕХ!!!

kalpazanka
10-23-2010, 12:19
20 лв поне за частен преглед. Ако си с направление, плащаш потребителска такса 2.40, освен ако не си под 18 или студентка редовно.
Опитай се да обясниш за какъв проблем иде реч.

cvetitoyoy
10-23-2010, 21:14
какъв е проблема ? Може да е права и да е безмисленно да ходите.

LipSy
10-23-2010, 22:10
Кажи и че мислиш, че поже би имаш някакво възпаление или нещо от този род. Измисли сама. Кажи й, че ще бъдеш по-спокойна след като го посетиш.

mi6eto85
10-24-2010, 19:57
Искам да попитам,цикълът ми е свършил днес,на другия ден правя секс и партньора ми е свършил вътре, след този случай 3 месеца цикълът не е силен,а е слаб,имали вариант да съм забременяла,при положение че 1-ят ден след като ми е свършил цикъла,знам че единственото ми решение е да си направя тест или да отида на лекар за да премахна всякакви съмнения,но ме е страх от отговора коѝто ще получа,защото ако съм бременна ще бъда самотна маѝка.Ще съм ви благодарна за отговор.

Paramour
10-24-2010, 20:43
Искам да попитам,цикълът ми е свършил днес,на другия ден правя секс и партньора ми е свършил вътре, след този случай 3 месеца цикълът не е силен,а е слаб,имали вариант да съм забременяла,при положение че 1-ят ден след като ми е свършил цикъла,знам че единственото ми решение е да си направя тест или да отида на лекар за да премахна всякакви съмнения,но ме е страх от отговора коѝто ще получа,защото ако съм бременна ще бъда самотна маѝка.Ще съм ви благодарна за отговор.

Какво общо има това с темата?!

tnp123
10-24-2010, 21:13
Очевидно за някои няма разлика между "отговор" и "нова тема"...

Desire93
10-25-2010, 11:49
Как така майка ти не ти дава то това е за твое добро :shock: Отиди при нея кажи,че искаш да си поговорите и след това и кажи,че за теб е важно да си направиш този преглед,защото искаш да следиш състоянието си би трябвало тя да те разбере !! :) А и няма нищо страшно от гинеколога все пак интимните части са много важни особено при жените .. И ако наистина смяташ,че имаш проблем отиди по-добре рано отколкото късно .. :P
Успехчета !



проблема на другото момиче/жена


mi6eto85 написа:
Искам да попитам,цикълът ми е свършил днес,на другия ден правя секс и партньора ми е свършил вътре, след този случай 3 месеца цикълът не е силен,а е слаб,имали вариант да съм забременяла,при положение че 1-ят ден след като ми е свършил цикъла,знам че единственото ми решение е да си направя тест или да отида на лекар за да премахна всякакви съмнения,но ме е страх от отговора коѝто ще получа,защото ако съм бременна ще бъда самотна маѝка.Ще съм ви благодарна за отговор.

Ем ако е свършил вътре е много вероятно да си бременна,но не ми се вярва щом са се минали 3 месеца и нямаш коремче ..Задължително си направи тест или отиди на гинеколог.. Защото ако са се минали 3 месеца и откриеш,че си бременна шансовете ти за аборт са 1 на 100000
И другия път да не забравиш да използваш хапчета или презерватив !!! Отиди при генеколод,за да прецени той..Щот после пак ще задаваш въпроси ..

:)

spopi
10-25-2010, 17:52
С бяло течение.Така е някой от хората живеят още в миналия век (майка ми). :? Под 18 съм.

Desire93
10-25-2010, 18:54
С бяло течение.Така е някой от хората живеят още в миналия век (майка ми). :? Под 18 съм.


няма значение от това дали си под 18 :)

DREAM95
10-27-2010, 16:53
ами отиди .....

spopi
10-27-2010, 19:04
Аз ще искам жена!! :)
Мъж ако е няма вляза :lol:

ParisHilton
11-08-2010, 20:19
Поговори с нея..
кажи й, че искаш да
се увериш, че нямаш
проблеми и да се
поуспокоиш.. :)