PDA

View Full Version : белези по лицето..



sadface1112
10-22-2010, 03:30
Здравейте ..
вече съм тотално " загубен " в себе си .. поради причината на многоброини белези по лицето ми . Повечето от които вече започвам да се появяват и без да разранявам акнето , подува се .. и оп стой като белег. имах отстрани на бузките , вече и на брадичката ужасно много . срам ме е да излизам през деня .. като цяло съм симпатичен , харесван .. но това за мен е просто пълен провал . има нещо с ацетонова киселина 10% от която кожата започвала да се бели и закрива белезите .. смятам да опитам . Не помня точно как беше името на продукта .. как да се справя с този проблем ;(

fuckme
10-22-2010, 11:11
ами опитай с този продукт...

LipSy
10-22-2010, 18:14
Щом си решил да пробваш този продукт...пробвай го! Така и така вече имаш белези и сега ако го пробваш няма да изгубиш нищо. И на мен така ми се получиха белези на челото и на носа имам 1 белег. Казват ми, че с времето ще се махнат. На челото наистина започнаха да избледняват. За да не ми се личат ги закривам с пудра и фон дьо тен. Е, сега ти няма как да използваш такова нещо, само казвам. Пробвай с продукта, който си избрал и дано да имаш късмет!!! :)

Dian4ety
10-22-2010, 20:25
Според мен най добре ще е да се допиташ до дерматолог. Това е сериозно не е за форумните приумици :)

mechtaq_za_teb
10-23-2010, 05:15
Ами отиди на лекар за консултация все пак. Недей да използваш нещо без да знаеш как ще подейства на кожата ти.. Поне аз доста съм си патила така.
За да спрат да ти се появяват белези, трябва акнето да изчезне, а това не е никак лесна работа. Изисква се висока хигиена и постоянство в лечението. Също така има продукти, които действат на някои хора, а на други не.
Преди време имах подобен проблем, но моето н е беше кой знае какво. Ползвах крем Кларина. Казвам ти, защото е н а билкова основа и е напълно безобиден крем. Струва някакви 2-3 лева, и освен, че лекува акне, избелва кожата. Ако имаш някакви въпроси пиши на лична. Доста неща знам по тази тема.