PDA

View Full Version : КАк се прави саит? Спешно ми е....ПОМОЩ



Venkov4eto1
10-22-2010, 13:32
Моля ви много е спешно,трябва да направя саит за понеделник.Тоест след 2 дена :( а нз вобщте как става.Ако някои знае как се прави мисля че трябва да се направи плсс ако някои знае нека да ми помогне :) благодаря

K_O_L_E_V
10-22-2010, 13:43
Програмата HMTL ? :lol: :lol:
По-добре вземи почети малко защото ако го кажеш това на учетля си няма как да ти повярва , че ти си правил(а) сайта :D
Изтегли си Web Page Maker ( за най-лесно ) и си прави сайт :)

Venkov4eto1
10-22-2010, 14:48
Програмата HMTL ? :lol: :lol:
По-добре вземи почети малко защото ако го кажеш това на учетля си няма как да ти повярва , че ти си правил(а) сайта :D
Изтегли си Web Page Maker ( за най-лесно ) и си прави сайт :)

Ми нз знам само че имаше нещто ХТМЛ нз какво е :С,а написахме ссамо ХТМЛ нито ни показа нито нищто а за др.път каза да имате готов саит и аз нз какво да правя :( мссс че ми каза с коя програма :)

Jus7DreamBoy
10-22-2010, 16:01
Научи всичко от тук http://www.w3schools.com/default.asp и ще правиш перфектни сайтове :)

GregoryHouse
10-22-2010, 17:14
FrontPage e най-лесен и елементарен. От тоз сайт дет си го дал... Има да го чете и асимилира кое как 1 седмици минимум докато схване, че го пишеш в Notepad...А Web Page Maker оставя сигнатура на сайта и се вижда, че е правен с програма. :)

Microsoft FrontPage може да си изтеглиш от замунда. Пиши Office 2003 в търсачката и търси Office 2003+SerN

Venkov4eto1
10-22-2010, 17:24
FrontPage e най-лесен и елементарен. От тоз сайт дет си го дал... Има да го чете и асимилира кое как 1 седмици минимум докато схване, че го пишеш в Notepad...А Web Page Maker оставя сигнатура на сайта и се вижда, че е правен с програма. :)

Microsoft FrontPage може да си изтеглиш от замунда. Пиши Office 2003 в търсачката и търси Office 2003+SerN

Много благодаря :)

van1
10-30-2010, 20:33
Програмата HMTL ? :lol: :lol:
По-добре вземи почети малко защото ако го кажеш това на учетля си няма как да ти повярва , че ти си правил(а) сайта :D
Изтегли си Web Page Maker ( за най-лесно ) и си прави сайт :)

Това ще да е някаква супер-нова и добра технология :razz: :razz: :razz:

anonymous704272
10-31-2010, 12:25
Брато сайт да напраиш за 2 дена няма да можеш дори и хтмл да е..
Бързо тегли WYSIWYG Web builder търси крак и почвай да праиш сайта за половин ден си готов.