PDA

View Full Version : моля за съвет



slicky
10-22-2010, 17:53
имам следния проблем.Аз съм на 15 и както знаете би трябвало да излизам вечер,гаджета и т.н.Въпросът е,че нямам с кого :(.Моите приятели сякаш още не са узрели за тази мисъл и,ако случайно излезем се прибират към 17-17:30,защото ставало тъмно...Като малък е лесно да си намериш приятели,но като поотраснеш е доста трудно.Сигурно има още такива като мен,ако има и са се оправили-да кажат как или да дават съвети
Мерси

elenka3
10-22-2010, 19:30
[[1 ]] събирай се с по гoлеми от теб ..

[[2]] почакай другите да порастнат ..

slicky
10-22-2010, 20:14
[[1 ]] събирай се с по гoлеми от теб ..

[[2]] почакай другите да порастнат .. Въпросът е къде да ги намеря

LipSy
10-23-2010, 22:12
Ами в даскало със сигурност имаш приятели. Питай ги къде се събират и как се събират! Уговаряй се с тях да излизате и така...!

rns92
10-23-2010, 22:20
...Аз съм на 15 и както знаете би трябвало да излизам вечер,гаджета и т.н....

Не, пич!
Би трябвало да си четеш уроците, а не излизаш вечер. Тъй като си малолетен, знаеш, че има вечерен час, така че нямаш работа по улиците. Когато станеш на 17-18 мисли с кого да излизаш, сега не ти е времето. :)

slicky
10-28-2010, 16:34
...Аз съм на 15 и както знаете би трябвало да излизам вечер,гаджета и т.н....

Не, пич!
Би трябвало да си четеш уроците, а не излизаш вечер. Тъй като си малолетен, знаеш, че има вечерен час, така че нямаш работа по улиците. Когато станеш на 17-18 мисли с кого да излизаш, сега не ти е времето. :) по тая логика всеки теенейджър трябва да си хваща гадже след 17..Малко е нелогично

sp33der
10-28-2010, 20:35
...Аз съм на 15 и както знаете би трябвало да излизам вечер,гаджета и т.н....

Не, пич!
Би трябвало да си четеш уроците, а не излизаш вечер. Тъй като си малолетен, знаеш, че има вечерен час, така че нямаш работа по улиците. Когато станеш на 17-18 мисли с кого да излизаш, сега не ти е времето. :) по тая логика всеки теенейджър трябва да си хваща гадже след 17..Малко е нелогично
Защо търсиш логика като виждаш че не ти се отдава...

OldSchoolRebel
10-28-2010, 20:49
...Аз съм на 15 и както знаете би трябвало да излизам вечер,гаджета и т.н....

Не, пич!
Би трябвало да си четеш уроците, а не излизаш вечер. Тъй като си малолетен, знаеш, че има вечерен час, така че нямаш работа по улиците. Когато станеш на 17-18 мисли с кого да излизаш, сега не ти е времето. :) по тая логика всеки теенейджър трябва да си хваща гадже след 17..Малко е нелогично

Всъщност, не съм съгласен със слики, съгласен съм с rns92. И без това гаджетата когато са си под 17-18 годишна възраст /при някои даже повече/ са си ЧИСТА загуба на време поради липсата на каквито и да е мозъчни гънки и сериозно тресене от хормони, всякакъв друг начин на прекарване на времето е по-подходящ. Ако не ти се учи, започни да спортуваш. Някакъв боен спорт най-добре.

slicky
11-12-2010, 19:45
...Аз съм на 15 и както знаете би трябвало да излизам вечер,гаджета и т.н....

Не, пич!
Би трябвало да си четеш уроците, а не излизаш вечер. Тъй като си малолетен, знаеш, че има вечерен час, така че нямаш работа по улиците. Когато станеш на 17-18 мисли с кого да излизаш, сега не ти е времето. :) по тая логика всеки теенейджър трябва да си хваща гадже след 17..Малко е нелогично

Всъщност, не съм съгласен със слики, съгласен съм с rns92. И без това гаджетата когато са си под 17-18 годишна възраст /при някои даже повече/ са си ЧИСТА загуба на време поради липсата на каквито и да е мозъчни гънки и сериозно тресене от хормони, всякакъв друг начин на прекарване на времето е по-подходящ. Ако не ти се учи, започни да спортуваш. Някакъв боен спорт най-добре. не по принцип аз си уча в-даскало съм между 5 и 6.Сега като се замисля-наистина е така.По добре да чакам 2 години.То сега е 1 мляскане и общо взето хващане на ръчички :D .Ще чакам тръпката до 17

Stotii
11-12-2010, 22:30
Всъщност, не съм съгласен със слики, съгласен съм с rns92. И без това гаджетата когато са си под 17-18 годишна възраст /при някои даже повече/ са си ЧИСТА загуба на време поради липсата на каквито и да е мозъчни гънки и сериозно тресене от хормони, всякакъв друг начин на прекарване на времето е по-подходящ. Ако не ти се учи, започни да спортуваш. Някакъв боен спорт най-добре.

Agree.... лапешката любов не е кой знае какво,,, по добре почни да тренираш нещо, позаякни ,, ако е възможно с спортове като баскетбол, волейбол и други подобни, се издължи на височина дори,,,, пък като поотраснеш да стартираш добре ;)

koko95
11-13-2010, 14:25
имам следния проблем.Аз съм на 15 и както знаете би трябвало да излизам вечер,гаджета и т.н.Въпросът е,че нямам с кого :(.Моите приятели сякаш още не са узрели за тази мисъл и,ако случайно излезем се прибират към 17-17:30,защото ставало тъмно...Като малък е лесно да си намериш приятели,но като поотраснеш е доста трудно.Сигурно има още такива като мен,ако има и са се оправили-да кажат как или да дават съвети
Мерси

Споко и аз съм като тебе,и просто не излизам свикнал съм с това.ако си от София може заедно да започнеме да излизаме.

slicky
11-13-2010, 16:53
имам следния проблем.Аз съм на 15 и както знаете би трябвало да излизам вечер,гаджета и т.н.Въпросът е,че нямам с кого :(.Моите приятели сякаш още не са узрели за тази мисъл и,ако случайно излезем се прибират към 17-17:30,защото ставало тъмно...Като малък е лесно да си намериш приятели,но като поотраснеш е доста трудно.Сигурно има още такива като мен,ако има и са се оправили-да кажат как или да дават съвети
Мерси

Споко и аз съм като тебе,и просто не излизам свикнал съм с това.ако си от София може заедно да започнеме да излизаме. да бях... от Русе съм :( :(

rns92
11-13-2010, 18:33
Споко и аз съм като тебе,и просто не излизам свикнал съм с това.ако си от София може заедно да започнеме да излизаме.

Ебаси, вие щом в София не излизате, не мога да си ви представя в по-малък град. :?

slicky
11-14-2010, 17:20
Споко и аз съм като тебе,и просто не излизам свикнал съм с това.ако си от София може заедно да започнеме да излизаме.

Ебаси, вие щом в София не излизате, не мога да си ви представя в по-малък град. :? да бях в София,къде къде е по-яко.То толкоз милионен град винаги ще има с кого да си навън

marcy
11-14-2010, 18:36
еми почни да общуваш с някои хора,които смяташ,че ще станеш приятели с тях..почнете да си пишете и то от там се почва всичко..

DREAM95
11-14-2010, 19:00
Споко и аз съм като тебе,и просто не излизам свикнал съм с това.ако си от София може заедно да започнеме да излизаме.

Ебаси, вие щом в София не излизате, не мога да си ви представя в по-малък град. :? :D Софиянци...

malkasladkaku4ka
11-16-2010, 06:34
Ако си по притеснителен стани по отворен .. и всичко ще се оправи :-D :P

11-16-2010, 06:42
Съвет какво да правиш щом не можеш да следваш безмозъчно стереотипа, който е набит в главата ти или съвет как да го следваш? И в двата случая не е на добре...