PDA

View Full Version : Проблем може би с пубертета?



sweetygirl666
10-22-2010, 17:55
Здравейте!Аз скоро навърших 15 години и проблемът ми е , че много често ми едно тъжо и 'сдухано', уморена съм и съм депресирана, едно тягостно ми е.Дори понякога са ми минавали мисли за самоубийство ( не че бих го направила). И няма никаква причина за това!Имам страхотни приятели и семейство, добри оценки.. и все пак.Аз предполагам че е от възрастта, но да не би да има нещо друго.. :o

judje
10-22-2010, 18:38
Хормони.

DeinStern
10-22-2010, 18:54
Нищо ти няма, пубертет..

KumchoValcho
10-22-2010, 19:36
А как да се справяме с тея неща, защото и на мен ми влияят понякога негативно доста 8-)

cherrygloss
10-22-2010, 19:46
Да и аз съм доста често така . И наистина как да се справяме 8-)


П.С : Докога ще трябва да ги търпим тези хормони ( 18-19 год? ) :lol:

BlackEyedPeas
10-22-2010, 21:03
Спокс, и аз съм така понякога. Доста често ми минава през главата за самоубийство, но знам, че нямам тази смелост! Но това е просто от пубертета! 8-)

Greennight
10-22-2010, 21:14
Нормално е споко,а иначе спорта,събиранията с приятели,плодовете и вицовете помагат за тея състояния :grin:

Shrooms
10-22-2010, 22:37
Единственото познато досега лечение - напукай се мошно,ако не пушиш пробвай с домашна ракия ! :grin:

Marinella
10-22-2010, 22:38
Мила, имах същия проблем! Повярвай ми!
Толкова пъти съм си мислела и аз за такива неща, а наистина нямах никаква причина ... Някой сигурно ще каже "вие сте луди", но просто не знае за какво говорим!
Спокойно, всичко ще мине! Трудно е, но минава!
Аз доста често си вземам или "мента-глог-валериана" (това са едни билкови хапченца, които успокояват нервната система) или когато ти стане "криво" сложи половин или цяло хапче "Валидол" под езика си - към тези лекарсва (ако могат така да се нарекат дори) НЯМА как да се пристрастиш, напълно са безвредни, това, че са билкови, само говори!
Преди около година заради тези проблеми ходих при личната ми лекарка и тя ми предложи едно сиропче "АЛОРА", което аз си взех и съм много доволна, вечер си пийвам по една глътка и спя спокойно без да мисля глупости! :)
Ще се оправиш! Това е само моментно и е от пубертета!

LipSy
10-23-2010, 22:32
Съвсем нормално е! Всимко е от годините, в които си. И на мен така ми се случва понякога! Настроението ми от весело може да стане на ужасно и майка ми се чуди какво ми става и понякога ми се ядосва. Това го сполетява всеки, но според мен част от родителите не могат да разберааат!