PDA

View Full Version : целият ми свят



Hipitooo
10-22-2010, 17:08
Така най сетне съм с този когото искам и исках толкова време!!!Той е най прекрасното нещо в живота ми,дава ми смисъл щастие и повод да живея!Сага работи в София а аз съм чак в Стм..ного ми липсва страшно много работат му не му позволява да си идва често ..неиздържам тук не искам да хода на училище,не ми се излиза с приятели,не ми се яде нищо не искам искам просто да си бъда с него по цел ден и нощ! Искам да избягам от нас и да ида при него,но родителите ми ще го приемат тешко ..незнам защо изобщо създавам темата !

MiChKoO
10-22-2010, 17:27
емм браво :Д

sasha_90
10-22-2010, 18:04
От темата ти,разбрах,че разликата ви е голяма,или бъркам?

SemperFidelis
10-22-2010, 18:06
От темата ти,разбрах,че разликата ви е голяма,или бъркам?
Може да затвърждава знания. :razz:

Paramour
10-22-2010, 18:47
Хах
еми вместо да пускаш теми се научи да пишеш...

deadshadow13
10-23-2010, 09:25
Хах
еми вместо да пускаш теми се научи да пишеш...


абе вие малки те парантийк* земете се засрамете щото ми е писнало от такива като вас не пишат по темата а гледат хатъра на другите земи се земи у раце щото колкото тя неможе да пише явно ти толкова неможеш да си измиеш смрадливият задник.


а по темата а защо ти трябва да ходиш при него?Той работи той е по големият и най важното ТОЙ Е МЪЖЪТ той да дойде при теб а не ти при него.

Paramour
10-23-2010, 09:38
абе вие малки те парантийк* земете се засрамете щото ми е писнало от такива като вас не пишат по темата а гледат хатъра на другите земи се земи у раце щото колкото тя неможе да пише явно ти толкова неможеш да си измиеш смрадливият задник.



..незнам защо изобщо създавам темата !
ето, заради това й написах коментара!

А на мен ми писна от такива като тебе, дето само нареждат.
Кво общо имаше задника ми? Какво общо имам аз със темата?
Гледай си темата... за к'во се занимаваш с мене?!