PDA

View Full Version : Помощ Хора !!!



Lentor
10-22-2010, 19:29
Така , има едно момиче . Много ми харесва и искам да се представя добре пред нея . ( Трябва да сам естестев ) Обаче Проблема ми е че зацепвам като говоря с нея . Незнам какво да си говоря с нея или ако има говоря безмислици или глупости Не искам да си помисли - Ах виж го тоя говори като СЕЛЯНИН . Ако може да ми дадете някакви савети как да се даржа пред нея ... и ако може наи вече да ми кажете за какво момичетата обичат да си говорят ......... Щте съм ви много благодарен ако ми помогнете !!!!

BannedFromHeaven
10-22-2010, 19:54
Леле човек, аз съм същия, видя ли я блокирам. Дрънкам пълни глупости, за които после съжалявам ... Наистина някой да помага !

soul1199
10-22-2010, 20:19
пиши и по скайпа-така няма да я гледаш и няма да зацепваш

BannedFromHeaven
10-22-2010, 20:45
Значи, първо съжалявам, че не пиша в моя тема, но просто тази е темата, която отговаря напълно. Надявам се, че въпросите които ще задам ще помогнат и на човека създал темата!

Та, значи по скайп е същото, аз изиграх козовете си и сега тя ме игнорира. Решен съм, че ще я накарам отново да ми пише, но след като го направя, какво следва ? Попринцип съм страшно разговорчив човек, но само при мисълта, че си пиша с нея блокирам и незнам какво да и напиша. Също така искам да кажа, че тя ми е в главата от 4 месеца и немога да спра да мисля за нея. От различни градове сме, но аз уча в нейния. Как да подходя? Обичам я, немога да си я избия от главата, какво да направя ?

jimei
10-23-2010, 00:04
Just relax.

;)

Излизай с момичета повече щото май те е срам лекичко и затва зацепваш ;д

xinfamous
10-23-2010, 05:39
естестев безмислици савети даржа Щте


Не искам да си помисли - Ах виж го тоя говори като СЕЛЯНИН

успех..

BaffaLsc
10-23-2010, 06:54
Към автора :
Преди да отидеш да говориш с нея дишай дълбоко и като отидеш при нея.. не знам и аз - питай я как е , какво прави.. не вярвам чак 2 думи да не можеш да кажеш.

XTREMEFREERIDE
10-23-2010, 07:23
Във всякакви случаи, когато не знаеш какво да кажеш, започвай да говориш за времето. Например "ех,колко е дъждовно тези дни..не мога да изляза,а така ми се ходи навън" и от там винаги се захваща някаква тема. Стар и изпитан метод. :smt023

SwEtyy
10-23-2010, 11:11
Във всякакви случаи, когато не знаеш какво да кажеш, започвай да говориш за времето. Например "ех,колко е дъждовно тези дни..не мога да изляза,а така ми се ходи навън" и от там винаги се захваща някаква тема. Стар и изпитан метод. :smt023
+1
8)

betunka
10-23-2010, 13:26
просто се дръж естествено поеми въздух и излез с нея всяко момиче е различно ние няма откъде да знаем тя какво харесва ако е ромнтична се дръж мило с нея гушкай я ласкай я и такамм поне на мен това ми харесва :grin: :grin:

fenastz
10-23-2010, 15:10
Да не ти пука !

megaevolution
10-23-2010, 20:40
ех ти поне си харесва6 моми4е ами аз какво да правя :-k

LovEsIckk
10-23-2010, 20:56
Отпуснете се.. Най-тъпо е с подготвения речник.

flyingmonkey
10-23-2010, 21:13
Така , има едно момиче . Много ми харесва и искам да се представя добре пред нея . ( Трябва да сам естестев )

ко речи?

8-)

rado0amerikanskoto
10-24-2010, 11:16
Това е често срещан проблем,и на мен ми се е случвало с един индивид :) Наистина е неприятно,но пък е ясен сигнал,че имаш сериозни чувства.Относно това какво харесват момичетата-честно казано май обичаме да говорим за себе си :-D Питай я как и е минал деня,какво е правила и т.н. Дай й възможност да изрази себе си,опитай се да я опознаеш,покажи и,че се интересуваш от нея.Но ако усетиш,че чувствата са само от твоя страна-откажи се и ги преодолей по-бързо.
При всички положения-Успех :)

Daisy11
10-24-2010, 11:35
отпусни се бе няма да те ухапе

withdrawsmoke
10-24-2010, 12:21
Най добре си преодолеи срамът..... Най лесно се преудолява,като: Когато я гледаш си мисли,че се познавате от много време и се драж с нея така както се държиш с обикновен човек... тя не е нещо повече от теб , не е нещо по специална от останалите хора ! Най лесно се премажва срамът , като си ходиш из центъра и като видиш някое по така засукано маце.. утиваш и казваш "Здрасти много си готина ,искаш ли да се запознаем ?" така няколко пати да ти скочи адреналина и после няма да ти пука хич.Успех .... :]

omorfi919
10-24-2010, 20:58
Бъди естествен, събери смелост и говори за това , което ти идва наум. Понякога тези неща са много по-добри и мили отколкото заучените фрази , с които би излезнал пред нея. Дори и да усети ,че се притесняваш, бъди спокоен това понякога ни харесва на нас жените :)

УСПЕХ

PoRcHeTaTa1
10-24-2010, 22:29
Просто бъди себе си....ако един път се отпуснеш после няма да имаш проблем.Давай смело какво толкова :) :) :)

drakon44
10-24-2010, 22:34
Най добре си преодолеи срамът..... Най лесно се преудолява,като: Когато я гледаш си мисли,че се познавате от много време и се драж с нея така както се държиш с обикновен човек... тя не е нещо повече от теб , не е нещо по специална от останалите хора ! Най лесно се премажва срамът , като си ходиш из центъра и като видиш някое по така засукано маце.. утиваш и казваш "Здрасти много си готина ,искаш ли да се запознаем ?" така няколко пати да ти скочи адреналина и после няма да ти пука хич.Успех .... :]
Трябва да го пробвам това с мацето,дано и моя срам :booooomb: изчезне ;д