PDA

View Full Version : Солети?!?



Crescent
10-22-2010, 19:34
Та положението е следното,в момента се опитвам да сваля малко корема и в последствие да го стегна и искам да попитам проблем ли е ако ям по 2 пакета солети в училище :)
В прав текст:Ще ми пречат ли солетите да постигна целта си :) , или не :)

mimssss
10-22-2010, 19:35
Не,няма да ти пречат :wink:

ameli
10-22-2010, 19:36
Според мен да, защото е тестено и 2 пакета.. :?

Crescent
10-22-2010, 19:39
Добре,ами ако ям 1 пакет :D ?А и ако може да попитам достатъчно ли е,добър хранителен режим,бягане и коремни преси за стягане на корема?За жалост нямам възможност да ходя на фитнес,защото живея в село :-x

LipSy
10-22-2010, 19:47
Аз не съм кой знае каква любителка на солетите, обаче като почна да ги ям и не ме засищат кой знае колко. Мисля, че няма да пречат до такава голяма степен! Обаче ще ти кажа, че за корема коремните преси са много добър избор. От личен опит го казвам. По едно време бях започнала да правя сутрин по около 300 коремни преси (естествено с малка пауза помежду) в комбинация с други упражнения. Имаше много голям ефект. По едно време даже имах чувството, че коремът ми е залепнал за гърба! 8-) Обаче от страна на храната не съм се ограничавала!!!

MakeMeLaugh
10-22-2010, 19:52
И как с тесто ще свалиш корема не ми стана ясно?...

LipSy
10-22-2010, 19:53
И как с тесто ще свалиш корема не ми стана ясно?...

Ако прави много усилено коремни преси яднето няма да играе роля! Аз лично това съм го изпробвала и имаше много добри резултати!

Crescent
10-22-2010, 19:57
Само да допълня,че съм момче ,и че съм на 14.LipSy мерси за съветите :)

Sintya
10-22-2010, 20:00
Земи си черен хляб и си прави сандвичи... солетите аз много ги обичам, но за сваляне по здравословно ще е така. ;)

LipSy
10-22-2010, 20:02
Само да допълня,че съм момче ,и че съм на 14.LipSy мерси за съветите :)

Съжелявам не разбра, че си момче. Все пак мисля, че разбра какво намеквам (за упражненията).

SunshineGirl317
10-22-2010, 20:04
Чувала съм, че солетите са адски вредни и не се разграждат в корема с месеци. От тогава солети не съм пипнала ..

Crescent
10-22-2010, 20:05
Но със сандвич имам право само на 1 хранене през голямото междучасие.А после пак огладнявам и няма какво друго да ям, освен солети :) Апък и напоследък такъв апетит ми се е отворил,сигурно е защото раста :)

LipSy
10-22-2010, 20:08
Чувала съм, че солетите са адски вредни и не се разграждат в корема с месеци. От тогава солети не съм пипнала ..

Ти ме уплаши! Сега и аз май ще спра да ям солети! :-D

DarkKisss
10-23-2010, 04:54
Според мен .. солетите са ЛАЙНА и не ги яж ..

BaffaLsc
10-23-2010, 07:01
Чувала съм, че солетите са адски вредни и не се разграждат в корема с месеци. От тогава солети не съм пипнала ..
Лелее спирам ги тогава.. хрус - хрус.. :cry:
Как така ядеш по цели два пакета ? :shock:

neizvestnaaa
10-23-2010, 07:46
[quote=SunshineGirl317]Чувала съм, че солетите са адски вредни и не се разграждат в корема с месеци. От тогава солети не съм пипнала ..


Абе ти чуваш ли се бе момее?
Ти да не си яла пластмаса?Ти ги изкара направо отровни тия солети.Мислиш ли,че ще се продават и купуват,ако са тоооолкова вредни ,колкото казваш>?И това,че не били се разграждали с месеци,по-голяма простотия не съм чувала.Това е ядене,не желязо.Солетите не са толкова полезна храна,но пък това което казваш е пълна глупост.Ако пък мислиш,че това което казваш е вярно,посочи поне един източник ,където го пише това нещо!

Fx1
10-23-2010, 07:59
...Мислиш ли,че ще се продават и купуват,ако са тоооолкова вредни ,колкото казваш>?...[/b]

Това не трябва да ти е довод за нищо, толкова отрови се продават и си се купуват.

PinkFloydSound
10-23-2010, 07:59
Чувала съм, че солетите са адски вредни и не се разграждат в корема с месеци. От тогава солети не съм пипнала ..
Лелее спирам ги тогава.. хрус - хрус.. :cry:
Как така ядеш по цели два пакета ? :shock:
БЕ ВИЕ СТЕ МНОГО ТЪПИ, БЕ! :lol:
Елементарни познания по Биология нямате...
Не, не, не. 8-)

neizvestnaaa
10-23-2010, 08:01
Да,но по телевизията щяха да кажат ако наистина бяха толкова вредни.
Както се обсъждаше за салама и т.н.
И извинявай ,ама аз не съм чувала за такава храна,която не се разгражда с месеци от стомаха.Какво ще се случи с тоя стомах ти мислиш ли?Ако спре да се разгражда храната в него,,и то с месеци....
Пълни глупости.

Infinity
10-23-2010, 08:04
:-o !!!
Препечен бял хляб - въглехидрати.
Ако тренираш усилено ще изгориш калориите им , но попринцип не са от най-полезната храна , както се сещаш.
Интересно как не се разграждат с месеци , обаче ? :-o 8-)

Fx1
10-23-2010, 08:31
Да,но по телевизията щяха да кажат ако наистина бяха толкова вредни.
Както се обсъждаше за салама и т.н.
...

O, зависи колко пари са наляли. :lol: Това по принцип.

Какво се хванахте за разграждането с месеци - това са глупости, обикновените солети са просто хляб и сол, естествено не са ПОЛЕЗНИ, но не са и вредни колкото вафли, чипсове, снаксове и т.н.

Някои майки ги дават на 8-месечни бебета (което не е похвално).

Разбира се, в идеалния вариант, няма и да поглеждаш такива неща, но не винаги е толкова лесно и става отведнъж. От едни солети нищо няма да ти стане. Има къде-къде по-вредни неща.

BaffaLsc
10-23-2010, 08:34
Чувала съм, че солетите са адски вредни и не се разграждат в корема с месеци. От тогава солети не съм пипнала ..
Лелее спирам ги тогава.. хрус - хрус.. :cry:
Как така ядеш по цели два пакета ? :shock:
БЕ ВИЕ СТЕ МНОГО ТЪПИ, БЕ! :lol:
Елементарни познания по Биология нямате...
Не, не, не. 8-)
Без обиди ,ако обичаш :)

thinkgreen
10-23-2010, 08:44
Какви солети , какви 5 лева :D ? Щом си решила да отслабваш още повече в областта на корема , където се лепи всичко тестено не бива да ядеш никакви солети , изобщо нищо тестено , а ако изяждаш по 2 пакета ефекта може и да е обратния . Прави си здравословни сандвичи с хляб без брашно ( Бонус , Вита ) или пълнозърнесто .

SummerDream
10-23-2010, 11:34
то само с ядене на солети, не става ;Д
за закуска в училище, примерно може да хапнеш някой плод ..

Minerva
10-23-2010, 12:11
Ти си момче отгоре на всичко. Зарежи тия женски диети и глупости. Просто не млати мазни баници и хамбугрери. Прави си от вкъщи сандвичи, аж качествена мръвка и тренирай много. Ще станеш екстра. Ако не ядеш няма да имаш сили за нищо.Мога спокойно да кажа, че имам доста приятели момчета, които изглеждат чудесно и не са го постигнали с диети, а само с ядене и физическа активност. И още нещо, чувала съм, че тичането не е полезно за момчета, защото в повечето случаи се стремите към релеф, аот него се отслабва доста. Абе, виждал си по телевизията как изглеждат лекоатлетите.

fuckme
10-23-2010, 12:19
зае*и солетите. 8-)

Crescent
10-23-2010, 12:27
Ти си момче отгоре на всичко. Зарежи тия женски диети и глупости. Просто не млати мазни баници и хамбугрери. Прави си от вкъщи сандвичи, аж качествена мръвка и тренирай много. Ще станеш екстра. Ако не ядеш няма да имаш сили за нищо.Мога спокойно да кажа, че имам доста приятели момчета, които изглеждат чудесно и не са го постигнали с диети, а само с ядене и физическа активност. И още нещо, чувала съм, че тичането не е полезно за момчета, защото в повечето случаи се стремите към релеф, аот него се отслабва доста. Абе, виждал си по телевизията как изглеждат лекоатлетите.

Ами аз тичам,защото имам да сваля още малко от корема.Странно ми е само,защо всичко ми се лепи по корема?

Fx1
10-23-2010, 12:30
Ами аз тичам,защото имам да сваля още малко от корема.Странно ми е само,защо всичко ми се лепи по корема?

Защото ти е такава структурата - ген.

Minerva
10-23-2010, 14:04
На мъжете масово им се лепи по коремите :D

foreverr
10-23-2010, 14:35
Според мен да, защото е тестено и 2 пакета.. :?
+1 особено, ако ис от хората, които бавно свалят килограми, определено ще ти пречат.При мен например ако ям солети исгурно и грам няма да сваля, защото по принцип не ям тестено...

Sunshin3
10-23-2010, 16:19
СОЛЕТИТЕ НЕ СЕ РАЗГРАЖДАЛИ С МЕСЕЦИ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sapphire5
10-23-2010, 16:24
Чувала съм, че солетите са адски вредни и не се разграждат в корема с месеци. От тогава солети не съм пипнала ..
Лелее спирам ги тогава.. хрус - хрус.. :cry:
Как така ядеш по цели два пакета ? :shock:

оммфггггггг .. вви говорите за два мизерни пакета аа аз ккогга исках да сваля маллко кл. ссе тъъпчех самоо със солети :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :-x :-x :razz: :razz: :razz:

sapphire5
10-23-2010, 16:26
СОЛЕТИТЕ НЕ СЕ РАЗГРАЖДАЛИ С МЕСЕЦИ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: тъпа работа .. кво да ти кажа :D

PoRcHeTaTa1
10-23-2010, 17:10
Може да заместиш солетите с плодове мисля че ще има по-голям ефект.... :) :) :)

ecstazy
10-23-2010, 17:21
глупости само хрус хрус и златна добруджа!

rado0amerikanskoto
10-23-2010, 23:26
Бе вие луди ли сте?2 пакета солети ги изкарахте като някъв грях тука...Много ясно,че не са проблем-ако тренираш е естествено да поемаш въглехидрати.Е,солетите не са най-добрият вариянт,но ако си ги харесваш и не приемаш голямо количество въглехидрати освен тях-нищо не пречат :) Успех!

MissNothing
10-24-2010, 10:13
Солетите не стават. Тва си е хляб. Отонсно разграждането с месеци-не врявам да е така. По-добре си носи някакъв сандвич от вкъщи, аз така правя.
Btw има един филм за Макдоналдс, където бяха правили някъв опит, в който се показва как храната там си остава същата в продължение на няколко седмици.. За тва съм по-склонна да вярвам. 8-)

whitebunny
10-24-2010, 10:21
глупости само хрус хрус и златна добруджа!
+ златна добруджа са адските солетки 8)
за седмица и половина на солети свалих 2-2.5кг просто имах усложнения и ми се наложи да съм на солети и обикновени бисквити
а тва че не се разграждали с месеци... ВИЕ ЧУВАТЕ ЛИ СЕ :-x :razz:
а да ти кажа пълнееш в корема защото такава ви е стуктората на мъжете а жените наливат в дупето и бедрата 8-) поне аз тва съм учила и което си спомням

SunshineGirl317
10-24-2010, 14:42
Айде по-полека с обидите !?! Не съм си налагала мнението на никого, просто казах това, което съм чула. Не твърдя, че е 100% вярно, не съм го казала и в първото си мнение. Не ви казвам "Не яжте солети в никакъв случай!" или нещо подобно, авторът/авторката пита за солетите, а аз казвам какво съм чувала за тях. Така че не разбрах какъв ви е проблема??

midi4kaa
10-24-2010, 14:53
Никакъв не ни е проблема . Просто поправяме това ,което си чула,за да не се заблуждават околните :)

BaffaLsc
10-24-2010, 15:03
В солетите има прекалено много въглехидрати, за да се впишат, в която и да е диета. ( все едно да искаш да отслабнеш и да изяждаш по половин килограм бял хляб на ден ). :) При това тези два мизерни пакета не са полезни. И съм съгласна с това ,което каза SunshineGirl317 и аз съм чувала така от майката на една приятелка и сега щом това се затвърди спирам солетите. :D

Rebirthing
10-24-2010, 16:30
Btw има един филм за Макдоналдс, където бяха правили някъв опит, в който се показва как храната там си остава същата в продължение на няколко седмици.. За тва съм по-склонна да вярвам. 8-)

Super Size Me е филма, но опита го правиха отделно в едно клипче, има го в youtube: http://www.youtube.com/watch?v=htnvzLU1I1o по принцип ресторантите за бързо хранене са си боклукчиви, но храната се разгражда от стомаха, но определено не трае седмици :D , нито при солетите нито при храната от Макдоналдс :).

SunshineGirl317
10-24-2010, 16:56
Никакъв не ни е проблема . Просто поправяме това ,което си чула,за да не се заблуждават околните :)
"Тъпа работа", "Ти луда ли си?" - виждам, че нямате никакъв проблем. И да, тъпа съм, може и луда да съм. Щом казвате окей.

MissNothing
10-24-2010, 17:00
Btw има един филм за Макдоналдс, където бяха правили някъв опит, в който се показва как храната там си остава същата в продължение на няколко седмици.. За тва съм по-склонна да вярвам. 8-)

Super Size Me е филма, но опита го правиха отделно в едно клипче, има го в youtube: http://www.youtube.com/watch?v=htnvzLU1I1o по принцип ресторантите за бързо хранене са си боклукчиви, но храната се разгражда от стомаха, но определено не трае седмици :D , нито при солетите нито при храната от Макдоналдс :).
И аз си спомням, че от клипче го гледах, ама после гледах и филма и не помня дали и в него нямаше нещо такова. Абе колкото и бавно да се разграждат, хакт е, че макдоналдс са си пълен боклук, а солетите не са подходящи за диета(както и всякакви брускети, бейкролс и т.н.)

ggb
10-24-2010, 17:03
Вместо солети яж моркови! 8)

midi4kaa
10-24-2010, 17:06
Никакъв не ни е проблема . Просто поправяме това ,което си чула,за да не се заблуждават околните :)
"Тъпа работа", "Ти луда ли си?" - виждам, че нямате никакъв проблем. И да, тъпа съм, може и луда да съм. Щом казвате окей.


Ти да си видяла някъде аз лично да съм ти писала ,че си тъпа или луда??
Какво ми се заяждаш? :? Ако някой друг е казал така,Ок,ама не съм аз,ясно?
Ядосвай се на някой друг.То човек ,колкото повече се старае да е любезен,те на главата му се качват :?
Тъпа ли си или не,не е мой проблем,но на всеки се случва да обърка.
Както и да е.

SunshineGirl317
10-24-2010, 17:16
Никакъв не ни е проблема . Просто поправяме това ,което си чула,за да не се заблуждават околните :)
"Тъпа работа", "Ти луда ли си?" - виждам, че нямате никакъв проблем. И да, тъпа съм, може и луда да съм. Щом казвате окей.


Ти да си видяла някъде аз лично да съм ти писала ,че си тъпа или луда??
Какво ми се заяждаш? :? Ако някой друг е казал така,Ок,ама не съм аз,ясно?
Ядосвай се на някой друг.То човек ,колкото повече се старае да е любезен,те на главата му се качват :?
Тъпа ли си или не,не е мой проблем,но на всеки се случва да обърка.
Както и да е.

Някъде да съм казала, че ти си писала такова нещо? Просто цитирах мнението ти заради това "Никакъв не ни е проблема .". Не ми е целта да се заяждам. Хах .. както и да е.

midi4kaa
10-24-2010, 17:21
Ами понеже си цитирала моя пост и после си го написала това,останах с впечатлението че към мен се обръщаш.Няма значение.Лека вечер!

BaffaLsc
10-25-2010, 04:11
Ами понеже си цитирала моя пост и после си го написала това,останах с впечатлението че към мен се обръщаш.Няма значение.Лека вечер!
Цитирала е ,за да ти отговори на въпроса.