PDA

View Full Version : ;;;;;;;;Харесвам едно момче...;;;;;;;;



tellmebaby
10-22-2010, 20:22
Харесвам едно момче, имам чувството, че и той ме харесва [[[не ме разбирайте погрешно, не си го въобразявам]]]
Всеки път (може би не точно) когато ме погледне, аз не му отвръщам на погледа :-# :-# притеснявам се, бе хора, толкова много съм страдала, но това е извън темата:

Как според вас се чувсва Той [да приемем, че наистина ме харесва]
Дали си мисли: защо не ме погледна и такива неща.

П.П. - аз съм 8-ми, а той е 12-ти клас, но това не е проблемм :P

И имайте предвид, че мнения във вид на някаква подигравка са напълно излишни!

DarkGirll
10-22-2010, 21:09
На колко сте?

И от какво точно се притесняваш да му отвърнеш на погледа?

xKiFlA
10-22-2010, 21:12
толкова много съм страдала...


Tи сама си отговори на въпроса..
ако искаш още да е така ок :?

tellmebaby
10-22-2010, 21:37
DarkGirll, около 8ми клас; просто се притеснявам, понеже го харесвам...

xKiFlA, но ако все пак не опитваме, как ще срещнем инстинският ??

:neutral: :neutral:

chemist9009
10-22-2010, 21:44
DarkGirll, около 8ми клас; просто се притеснявам, понеже го харесвам...

xKiFlA, но ако все пак не опитваме, как ще срещнем инстинският ??

:neutral: :neutral:

кфо слушаш кифлата тя си харесва жени :D :D Важното е да пробваш докато намериш точния човек :) :) Айде и успех :) :) 8) 8)

xKiFlA
10-22-2010, 22:46
DarkGirll, около 8ми клас; просто се притеснявам, понеже го харесвам...

xKiFlA, но ако все пак не опитваме, как ще срещнем инстинският ??

:neutral: :neutral:

кфо слушаш кифлата тя си харесва жени :D :D Важното е да пробваш докато намериш точния човек :) :) Айде и успех :) :) 8) 8)

ще спрреш ли?!>!?! :?

xinfamous
10-23-2010, 05:53
Arash Ft. Helena - Broken Angel
тва пък кво общо имаше хаха..пък и колко може да си страдала до 8ми клас пхаха,да ти имам проблемите!


Събери малко смелост,пишете си в скайп,фейсбук доста са възможностите..и като се видите просто го заговори ей така съвсем свободно без да се спичаш от нищо,все едно говориш с някоя твоя приятелка. :)

BaffaLsc
10-23-2010, 06:50
Arash Ft. Helena - Broken Angel
тва пък кво общо имаше хаха..пък и колко може да си страдала до 8ми клас пхаха,да ти имам проблемите!


Събери малко смелост,пишете си в скайп,фейсбук доста са възможностите..и като се видите просто го заговори ей така съвсем свободно без да се спичаш от нищо,все едно говориш с някоя твоя приятелка. :)
+1,, не трябва да се спичаш..
Кифло.. ти с твоите мнения. :? '' Ако искаш още да е така ок '' остави горкото момиче.. не виждаш ли , че го харесва ? Нека пробва. ( и не го приемай лично ,щото няма да спамя )

kris4eto15
10-23-2010, 09:55
Ти как разбираш , че те гледа след като не го поглеждаш ? :)

Paramour
10-23-2010, 10:18
Погледни го .. какво толкова може да стане ?
Преглътни притеснението и действай.
А пък ако толкова много се притесняваш, както казаха преди мен, има скайп, фейсбук и т.н. :)

xKiFlA
10-23-2010, 13:15
Arash Ft. Helena - Broken Angel
тва пък кво общо имаше хаха..пък и колко може да си страдала до 8ми клас пхаха,да ти имам проблемите!


Събери малко смелост,пишете си в скайп,фейсбук доста са възможностите..и като се видите просто го заговори ей така съвсем свободно без да се спичаш от нищо,все едно говориш с някоя твоя приятелка. :)
+1,, не трябва да се спичаш..
Кифло.. ти с твоите мнения. :? '' Ако искаш още да е така ок '' остави горкото момиче.. не виждаш ли , че го харесва ? Нека пробва. ( и не го приемай лично ,щото няма да спамя )

Какво да пробва..после да пуска нова тема да реве :?
аз защитавам момичета НЕ момчета не искам някъв да се подиграва с момичето. щото съм сигурна най вероятно така ще стане :?

BaffaLsc
10-23-2010, 15:02
Arash Ft. Helena - Broken Angel
тва пък кво общо имаше хаха..пък и колко може да си страдала до 8ми клас пхаха,да ти имам проблемите!


Събери малко смелост,пишете си в скайп,фейсбук доста са възможностите..и като се видите просто го заговори ей така съвсем свободно без да се спичаш от нищо,все едно говориш с някоя твоя приятелка. :)
+1,, не трябва да се спичаш..
Кифло.. ти с твоите мнения. :? '' Ако искаш още да е така ок '' остави горкото момиче.. не виждаш ли , че го харесва ? Нека пробва. ( и не го приемай лично ,щото няма да спамя )

Какво да пробва..после да пуска нова тема да реве :?
аз защитавам момичета НЕ момчета не искам някъв да се подиграва с момичето. щото съм сигурна най вероятно така ще стане :?
От мненията ти съм останала с впечатлението ,че си ' мъжемразка' защо така.. ?
И все пак според мен трябва да опита. :)

fenastz
10-23-2010, 15:08
И аз страдам, когато хората са глупави.

tellmebaby
10-23-2010, 17:20
Ти как разбираш , че те гледа след като не го поглеждаш ? :)

виждам го с полезрението си ..

xinfamous
10-24-2010, 03:18
Какво да пробва..после да пуска нова тема да реве :?
аз защитавам момичета НЕ момчета не искам някъв да се подиграва с момичето. щото съм сигурна най вероятно така ще стане :?

хахаха не бях чувал подобна простотия скоро,защо пък да се подиграва с нея? Ние момчетата само седим и дебнем някоя която ни харесва че да й се подиграем,щото всички сме още 7 годишни.Пък и по тая логика дай никога да не сядаме да ядем щото после пак ще огладнеем. много си зле кифла,и си най-вероятно още лапе и майка ти те контролира.

BaffaLsc
10-24-2010, 07:00
[quote=xKiFlA]много си зле кифла,и си най-вероятно още лапе и майка ти те контролира.
Някъде видях ,че е на 16 ли нещо такова. :-D

ПТ: Ии.. скайп, фейсбук давай смело. :)

tellmebaby
10-24-2010, 10:31
Добре де, аз съм 8-ми клас, а той е 12-ти :oops: обаче това не е проблем.
[[[ Това пропуснах да го спомена :oops: ]]] .. :oops:

MilanowPz
10-24-2010, 10:52
Ти как разбираш , че те гледа след като не го поглеждаш ? :)


чети по внимателно... срам я е да го погледне в очите докато той я гледа ...;ддд

MiMcHeToOo
10-24-2010, 16:14
Той е мъж и освен ако няма някакви хомосексуални наклонности, за които още не е разбрал, не, не си мисли защо не си погледнала и т.н.

xinfamous
10-24-2010, 20:46
Добре де, аз съм 8-ми клас, а той е 12-ти :oops: обаче това не е проблем.
[[[ Това пропуснах да го спомена :oops: ]]] .. :oops:

ХАХАХАХА КВО? ше те наебе и ше ти тегли 1 майна тогава,едвали те харесва btw.

tellmebaby
10-24-2010, 21:07
Добре де, аз съм 8-ми клас, а той е 12-ти :oops: обаче това не е проблем.
[[[ Това пропуснах да го спомена :oops: ]]] .. :oops:

ХАХАХАХА КВО? ше те наебе и ше ти тегли 1 майна тогава,едвали те харесва btw.

Я стига! Не говори такива глупости !! :-x

BaffaLsc
10-25-2010, 03:56
Добре де, аз съм 8-ми клас, а той е 12-ти :oops: обаче това не е проблем.
[[[ Това пропуснах да го спомена :oops: ]]] .. :oops:

ХАХАХАХА КВО? ше те наебе и ше ти тегли 1 майна тогава,едвали те харесва btw.

Я стига! Не говори такива глупости !! :-x
А какво очакваш от момче ,което е 12ти клас ?
Те сега само за това мислят. :)

tellmebaby
10-26-2010, 20:59
Добре де, аз съм 8-ми клас, а той е 12-ти :oops: обаче това не е проблем.
[[[ Това пропуснах да го спомена :oops: ]]] .. :oops:

ХАХАХАХА КВО? ше те наебе и ше ти тегли 1 майна тогава,едвали те харесва btw.

Я стига! Не говори такива глупости !! :-x
А какво очакваш от момче ,което е 12ти клас ?
Те сега само за това мислят. :)

М0же би нЯкои от тях, н0 Не всички !!
Имам фр които ходят с по-големи от тях(като в моя случай) и не се е стигало до такава ситуация :) :)

settingSun
10-27-2010, 15:50
Добре де, аз съм 8-ми клас, а той е 12-ти :oops: обаче това не е проблем.
[[[ Това пропуснах да го спомена :oops: ]]] .. :oops:

ХАХАХАХА КВО? ше те наебе и ше ти тегли 1 майна тогава,едвали те харесва btw.

Я стига! Не говори такива глупости !! :-x
А какво очакваш от момче ,което е 12ти клас ?
Те сега само за това мислят. :)

М0же би нЯкои от тях, н0 Не всички !!
Имам фр които ходят с по-големи от тях(като в моя случай) и не се е стигало до такава ситуация :) :)
не всички са като гаджетата на твоите фр ..

kris4eto15
10-27-2010, 18:08
Ти как разбираш , че те гледа след като не го поглеждаш ? :)


чети по внимателно... срам я е да го погледне в очите докато той я гледа ...;ддд


Именно - ти се замисли малко ;x

tellmebaby
10-27-2010, 19:29
Първо: Аз не съм като другите - не съм наивна !!!
Второ: НЕ всички момчета са еднакви, има и свестни, та аз ИМЕННО за този тип момчета говоря.
ТОЙ е свестен :P:P

ltoy
10-27-2010, 19:42
Омг свестните момчета никой не ги поглежда,само надувките гледате и после се оплаквате от момчетата,че искат само секс

HMSVengeanceS31
10-27-2010, 19:50
Омг свестните момчета никой не ги поглежда,само надувките гледате и после се оплаквате от момчетата,че искат само секс


Много правилно. Повечето от свестните няма да ги забележите. Много вероятно е да не иска нищо повече от секс.

mrazqkindergarten
10-27-2010, 19:51
DarkGirll, около 8ми клас; просто се притеснявам, понеже го харесвам...

xKiFlA, но ако все пак не опитваме, как ще срещнем инстинският ??

:neutral: :neutral:

кфо слушаш кифлата тя си харесва жени :D :D Важното е да пробваш докато намериш точния човек :) :) Айде и успех :) :) 8) 8)

ще спрреш ли?!>!?! :?

Кво да спре все едно не е така... Ок, не всички харесваме момичета и няма нужда да парадираш с това... Човек трябва да опита, колкото и да е страдал преди, не се знае кога ще му излезе късмета..

DanIto0ooo
10-27-2010, 20:31
Аз съм в абсолютно същата ситуация : xx Той е 12 клас, аз 8. Разликата е, че с него дори си говорихме (когато още не го харесвах и не бях срамежлива ;d), след това каза на прятеля си че съм хубава (пред мен) и аз направих някакъв жест като отвръщение : xx ( не знам защо ги првя тези неща при положение, че като го видя коленете ми омеквт), на другия ден ми намигна, а аз пак никаква реакция или се усмихнах съвсем леко (не помня). Не знам защо не реагирам :( Когато се разминаваме се правя че не го виждам и това ми изиграва много лоша шега :( Защото дори и да е имал някакви дори и малкии симпарий към мен те са се изпарили. Всеки би се отказал каквито и намерения да е имал на негово място.. И вече мина много време (няколко седмици), но аз още си го харесвам, но не знам просто какво да правя :(
Не пуснах нова тема, защото тази е същатата. Ще следя с интерес за нови съвети.

eXxXciTeD
10-27-2010, 20:34
Няма как да знаеш какъв е докато не разбереш сама. Честно казано не виждам проблем, говори с него нещо най-просто. Като те погледне му кажи здравей и го погледни и ти, запознайте се и ако те харесва ще те покани да излезете... :-D

tellmebaby
10-27-2010, 20:56
Ние се познаваме.Преди дян се видяхме в даскало, поздравихме се :)
Хора, аз мисля че се разболявам.. и болестта ми е хронична.
Нарича се... любов.. :):)

Salom
10-27-2010, 21:03
Мисля, че на тази възраст като минат 6 месеца, тогава е ЛЮБОВ! Не ме скалпирайте! Собствено мнение.
А за момчето... оффф...изчерпаха ми се идеите и съветите вече :р

xKiFlA
10-27-2010, 21:10
. много си зле кифла,и си най-вероятно още лапе и майка ти те контролира.

така ли?
живея сама от 3 години и майка ми и баща ми не са в бг
И със сигурност се оправям по добре от теб . а съм и още малка
като не познаваш някой не пиши :?

xKiFlA
10-27-2010, 21:18
Arash Ft. Helena - Broken Angel
тва пък кво общо имаше хаха..пък и колко може да си страдала до 8ми клас пхаха,да ти имам проблемите!


Събери малко смелост,пишете си в скайп,фейсбук доста са възможностите..и като се видите просто го заговори ей така съвсем свободно без да се спичаш от нищо,все едно говориш с някоя твоя приятелка. :)
+1,, не трябва да се спичаш..
Кифло.. ти с твоите мнения. :? '' Ако искаш още да е така ок '' остави горкото момиче.. не виждаш ли , че го харесва ? Нека пробва. ( и не го приемай лично ,щото няма да спамя )

Какво да пробва..после да пуска нова тема да реве :?
аз защитавам момичета НЕ момчета не искам някъв да се подиграва с момичето. щото съм сигурна най вероятно така ще стане :?
От мненията ти съм останала с впечатлението ,че си ' мъжемразка' защо така.. ?
И все пак според мен трябва да опита. :)

ами заради един идиот преди няколко години. от тогава не съм харесвала момче и няма да харесам :?

DREAM95
10-28-2010, 07:59
:-) РАЗБИРА СЕ ЧЕ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ГОДИНИТЕ :-D ЗАЩОТО МИСЛЯТ ДА ТЕ ЧУКАТ МИЛА ...

DREAM95
10-28-2010, 08:00
:P ВРЪТНИ МУ ЕДНА СВИРКА И ЩЕ ВИДИШ КАК ЩЕ ТЕ ЗАОБИЧА :-D

sToyAncHo
10-28-2010, 08:36
Годините имат значение...в такъв смисъл, че една приятелка колкото тебе харесваше един на 19 и той се държеше мн глупаво с нея. Предложи`и и правеха бахти ходенето само се целуваха за лека нощ, докато накрая той тръгна да излиза с други момичета и така скъсаха. Лошото е, че са от една и съща компания :? така, че опознай го първо, щот после може да патиш

OldSchoolRebel
10-28-2010, 08:52
Мисля, че на тази възраст като минат 6 месеца, тогава е ЛЮБОВ! Не ме скалпирайте! Собствено мнение.


Грешиш напълно, разбира се, че е любов, преди да са минали 32 секунди даже.

Paramour
10-28-2010, 09:24
Мисля, че на тази възраст като минат 6 месеца, тогава е ЛЮБОВ! Не ме скалпирайте! Собствено мнение.


Грешиш напълно, разбира се, че е любов, преди да са минали 32 секунди даже.
^ правилно.

към авторката: не бъркай харесването с влюбването и с любовта.
Харесването е в началото... влюбването е после /това, че си се влюбила не значи, че обичаш човека!!!/ когато мине влюбването т.е. когато спреш да виждаш човека в розова светлина и да го мислиш за перфектен, ако все още изпитваш същите чувства към него- това вече е любов. Но! Както казаха преди мен на любовта й трябва време. /пиша го, за да не кажеш утре: "ама аз вече не съм влюбена, видях го къв е- обичам го"/

tnp123
10-28-2010, 09:39
Нямате си и представа колко грешите. :D:D


За да се влюби, на човек му е достатъчна 1/5 част от секундата.

Това е времето, което е нужно да възникнат химическите съединения, предизвикващи еуфория, и да попаднат в мозъка, пише Telegraph.
http://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvaite/2010/10/27/chovek-se-vliubva-za-1-5-ot-sekundata.102216

minionka
10-28-2010, 16:47
Омг свестните момчета никой не ги поглежда,само надувките гледате и после се оплаквате от момчетата,че искат само секс


Много правилно. Повечето от свестните няма да ги забележите. Много вероятно е да не иска нищо повече от секс.

Точно!

GunSnSteelflowers
10-28-2010, 21:38
Какво да пробва..после да пуска нова тема да реве :?
аз защитавам момичета НЕ момчета не искам някъв да се подиграва с момичето. щото съм сигурна най вероятно така ще стане :?

Това, че на теб ти се е случило нещо кофти, не значи, че можеш да даваш преценки за непознат. Любовта не е виновна, глупави хора на тоя свят има много и най-лошото нещо, което можем да направим след такъв горчив опит е да си правим изводи от сорта на "нЕма любов". И по темата - заговори го, нищо не губиш. Твой избор е с каква нагласа ще тръгнеш.

tellmebaby
11-03-2010, 11:55
Омг свестните момчета никой не ги поглежда,само надувките гледате и после се оплаквате от момчетата,че искат само секс


Много правилно. Повечето от свестните няма да ги забележите. Много вероятно е да не иска нищо повече от секс.

Точно!

Напълно ви разбирам за кой тип момчета говорите - за съжаление съм се сблъсквала и с такива.. :o

Но той наистина не е такъв. Не мога да кажа, че го познавам много добре, но съм прекарала известно време с него..

А аз наистина мога да определя какъв е човекът след като малко време съм прекарала със него.Наричайте го както си искате - шесто чувство, седмо чувство, качество, но това е друга тема :)

NeZaPoznat
11-03-2010, 12:43
Но той наистина не е такъв. Не мога да кажа, че го познавам много добре, но съм прекарала известно време с него..

А аз наистина мога да определя какъв е човекът след като малко време съм прекарала със него.Наричайте го както си искате - шесто чувство, седмо чувство, качество, но това е друга тема :)

Любовта е сляпа .. но ти ще го разбереш по-късно :? дано да не е много късно 8)

anonymous708973
11-03-2010, 13:03
:P ВРЪТНИ МУ ЕДНА СВИРКА И ЩЕ ВИДИШ КАК ЩЕ ТЕ ЗАОБИЧА :-D

КАПСЛОКА МА ОУУ!

Само да кажа... момчетата в 12 клас отдавна вече не им е само секс в главата. Това е някъде 9-10, после "улягат" и осъзнават как стоят нещата в действителност. А ако има някой останал индивид, вече е друг въпрос.

Авторке, не се дръж като лапе, отговори му на момчето, усмихни се и нещата ще се подредят :)

darsit0
11-03-2010, 13:25
Ти си 8 клас, а той 12, тъй ли? Как ще те харесва, като си толкова "малка" за него. Представи си 20годишен мъж да харесва шестокласничка, изглежда някак странно, нали? Сега... ако беше 9-10 клас, добре ама..... 12..... :?

Накратко: не те харесва. И аз гледам приятелите си, ама не ги харесвам, нали?

tellmebaby
11-03-2010, 14:24
Ти си 8 клас, а той 12, тъй ли? Как ще те харесва, като си толкова "малка" за него. Представи си 20годишен мъж да харесва шестокласничка, изглежда някак странно, нали? Сега... ако беше 9-10 клас, добре ама..... 12..... :?

Накратко: не те харесва. И аз гледам приятелите си, ама не ги харесвам, нали?

:? тук имаш грешка: "Представи си 20годишен мъж да харесва шестокласничка, изглежда някак странно, нали?" аз съм на 14, а той на 18г.
И това, че според теб съм малка не означава, че и той мисли така.

Не се опитвайте да интерпретирате изказването ми като "Ти сега си мислиш едно, ама той ще стане другото"!!!

ThunderStyle
11-03-2010, 15:01
Ти си 8 клас, а той 12, тъй ли? Как ще те харесва, като си толкова "малка" за него. Представи си 20годишен мъж да харесва шестокласничка, изглежда някак странно, нали? Сега... ако беше 9-10 клас, добре ама..... 12..... :?

Накратко: не те харесва. И аз гледам приятелите си, ама не ги харесвам, нали?

:? тук имаш грешка: "Представи си 20годишен мъж да харесва шестокласничка, изглежда някак странно, нали?" аз съм на 14, а той на 18г.
И това, че според теб съм малка не означава, че и той мисли така.

Не се опитвайте да интерпретирате изказването ми като "Ти сега си мислиш едно, ама той ще стане другото"!!!



Опаланкаа... как да не взема мнение като и аз съм минал през това... :) Годините нямат значение (е разбирасе си има една граница на нормалното която все пак не се прекрачва :D ) Миналага година т.е когато бях на 18 ходих с момиче на 14 :) Е разбирасе нямаше нито визията нито акъла на 14 годишна а на много по-голяма но това зависи от момичето все пак... ако е избрала да е кифла или сериозна и нормална 8-) Искам да ти кажа че изкарахме 7 месеца заедно... е друг е въпроса че тя е проблема че скъсахме но не мисля че са били годините проблема а хормоните 8-) Както и да е не обръщай внимание на тези които ти правят проблем за годините, това са едни глупави идеалисти които са чули че не е редно и айде за другите не трябва да е и възможно, но всичко си е до чувства :) Но да не се отклонявам от проблема, мисля че не трябва да се дърпаш, ползвай всеки шанс който имаш, на живо , скайп... покрай скайп не знаеш просто кви чудеса стават :) Ако го харесваш опитвай ... докато не чуеш от него че не иска нищо просто не спирай! :)

darsit0
11-03-2010, 17:18
Ти си 8 клас, а той 12, тъй ли? Как ще те харесва, като си толкова "малка" за него. Представи си 20годишен мъж да харесва шестокласничка, изглежда някак странно, нали? Сега... ако беше 9-10 клас, добре ама..... 12..... :?

Накратко: не те харесва. И аз гледам приятелите си, ама не ги харесвам, нали?

:? тук имаш грешка: "Представи си 20годишен мъж да харесва шестокласничка, изглежда някак странно, нали?" аз съм на 14, а той на 18г.
И това, че според теб съм малка не означава, че и той мисли така.

Не се опитвайте да интерпретирате изказването ми като "Ти сега си мислиш едно, ама той ще стане другото"!!!

Знам, че си на 14, а той на 18, просто за друг пример не се сетих :-D Както и да е, само изказвам мнение, че вероятността наистина да те харесва е малка :-o

anonymous708973
11-03-2010, 17:25
... докато не чуеш от него че не иска нищо просто не спирай! :)

Има нещо вярно тук.