PDA

View Full Version : Не разбирам



transformable
10-22-2010, 20:53
Понеже почнаха мачовете между училищата и аз играя за моето ( титуляр ) . Та немога да разбера защо съдиите ни карат да си вкарваме фланелките в гащетата когато започваме . Някои може ли да ми обясни защо , че ми стана интересно :)))

MegaTorres9999
10-22-2010, 20:55
нз нас не ни караха , ама може би ако са ви твърде дълги заради това.

akrobatkata
10-30-2010, 17:44
Аз играя баскет и нас ни карат да си пъхаме потниците ж гащите и аз не разбирам защо... изобщо н са ни дълги...

А и съм гледала филми за професионалин баскет където сущо ги карат да правят така

BannedFromHeaven
10-31-2010, 09:28
Значи, ако не се лъжа в почти всеки спорт е така. Аз тренирам ръгби от 6 години и на всички мачове са ни карали да играем с загащени екипи. Но преди 2 години някъде, аз питах трениора и той ми каза, че това се прави от уважение към противника.

TheManTheLegend
10-31-2010, 10:44
Jeezus :razz:
И когато противника ти не разбира че го уважаваш по този начин ко прайм :razz: :razz: :razz:

fatrat
10-31-2010, 10:49
oh gosh wait ...
ми разгащваш се 8)

Greennight
10-31-2010, 11:42
Хах от уважение към противника :razz:

YVKsport
10-31-2010, 18:09
Защото повечето се мислите за Крис Роналдо и си мислите ,че всичко ви е позволено.Ходите татуирани,гелосани,имате розови меркуриали и си слагате лейкопласт на китките.Ето затова.ЗАщото всичко се превръща в показен цирк.Затова на стадионите в А,Б и В група е по-интересно на трибуните.Трябва да се върнете към изпитаните,проверените неща-играта,характера,мъжкарств ото.Аз не успях да стана футболист,но тези неща са ми пределно ясни.Ето ЗАТОВА те карат поне до първата свирка да си сложиш фанелката в гащите.Дано си ме разбрал....защото картинката е тъжна.

akrobatkata
11-01-2010, 16:47
Евала за YVKsport :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038

tarlyo
11-01-2010, 18:25
Защото повечето се мислите за Крис Роналдо и си мислите ,че всичко ви е позволено.Ходите татуирани,гелосани,имате розови меркуриали и си слагате лейкопласт на китките.Ето затова.ЗАщото всичко се превръща в показен цирк.Затова на стадионите в А,Б и В група е по-интересно на трибуните.Трябва да се върнете към изпитаните,проверените неща-играта,характера,мъжкарств ото.Аз не успях да стана футболист,но тези неща са ми пределно ясни.Ето ЗАТОВА те карат поне до първата свирка да си сложиш фанелката в гащите.Дано си ме разбрал....защото картинката е тъжна.
Докато ни проверяват трябва всички да сме запасани, след това може да се отпашем. Тренирам футбол. ;]

YVKsport
11-01-2010, 18:44
Защото повечето се мислите за Крис Роналдо и си мислите ,че всичко ви е позволено.Ходите татуирани,гелосани,имате розови меркуриали и си слагате лейкопласт на китките.Ето затова.ЗАщото всичко се превръща в показен цирк.Затова на стадионите в А,Б и В група е по-интересно на трибуните.Трябва да се върнете към изпитаните,проверените неща-играта,характера,мъжкарств ото.Аз не успях да стана футболист,но тези неща са ми пределно ясни.Ето ЗАТОВА те карат поне до първата свирка да си сложиш фанелката в гащите.Дано си ме разбрал....защото картинката е тъжна.
Докато ни проверяват трябва всички да сме запасани, след това може да се отпашем. Тренирам футбол. ;]