PDA

View Full Version : Поредната тема за гинеколозите :/



flouse
10-22-2010, 23:15
Здравейте! Знам че съм поредната с въпроси за гинекологичния преглед обаче на повечето теми не се отговаря точно на въпроса ами по-скоро се критикува. Имам мн кофти бяло течение а вече и други причини, поради които искам да посетя гинеколог (не говоря за секс, девствена съм). Не искам направления, защото не харесвам лекарката си и не ми се ще да говоря с нея за това. Тъпа причина ама... Та въпроса ми е за лекари, които не искат направление, цени г/д и дали трябва записване на час, как става, мога ли да отида сама или сприятелка и някакви такива. ПЛС не ми пишете да говоря с майка си и подобни... Смисъл, ако исках, щях да се сетя и сама ;) И пак съжалявам за поредната такава тема...

kalpazanka
10-23-2010, 10:02
Да хвърлям ли боб от кой град си и къде да препоръчвам или парите за транспорт не те бъркат?

Marinella
10-23-2010, 14:42
Платените прегледи при специалисти варират от около 20 до около 30лв.
По принцип трябва да си запишеш час, а дали ще отидеш сама или с приятелка няма значение, няма да те върнат :) Успех! :) И не се притеснявай, няма нищо лошо в това, дори е много хубаво, че сама изявяваш желание да отидеш на преглед! :)