PDA

View Full Version : Забавяне ..



xRebirthingX
10-23-2010, 08:30
Здравейте!
След два дни заминавам на екскурзия с класа си. Проблемът е, че трябва да ми дойде точно тогава, а толкова ми се иска да вляза с другите в басейна. Не, че ми е голям проблем ако не вляза , но не ми се иска да стоя и да гледам отстрани как другите се забавляват. Имате ли идеи как да забавя цикъла? Чувала съм, че става с витамин С , но не знам дали ще бъде ефективно. Тампони не съм пробвала и затова не мисля, че точно тогава ще е най-удачно.

BaffaLsc
10-23-2010, 08:38
Аз пия по повечко витамин C.

xRebirthingX
10-23-2010, 09:03
Извинявай, но по колко таблетки /и по колко пъти/ и от днес ли трябва да започна или направо на деня?

nymphadora
10-23-2010, 09:13
Отиди на гинеколог и той ще ти изпише едни хапчета,те са за забавяне.

Fx1
10-23-2010, 09:22
Отиди на гинеколог и той ще ти изпише едни хапчета,те са за забавяне.

Да, но тези хапчета само ти разбъркват хормоните, в мнооого крайни случаи трябва да се прибягва до тях, а този не ми изглежда такъв. Зависи и на колко години е авторката.

Най-безопасно е с вит Ц, но НЕ винаги действа! По 1000мг на ден, 3-4 дни преди да ти дойде започваш и ги пиеш докато искаш вече да ти идва, ще ти дойде до 1-2 дни. Изпробвала съм го веднъж и при мен стана, но при много хора не действа, така че не е сигурно. Но поне няма да си разбъркаш хормоните с други хапчета.

xRebirthingX
10-23-2010, 09:30
Мерси на всички за отговорите. :-) Ще пробвам с витамин С.


Отиди на гинеколог и той ще ти изпише едни хапчета,те са за забавяне.

Да, но тези хапчета само ти разбъркват хормоните, в мнооого крайни случаи трябва да се прибягва до тях, а този не ми изглежда такъв. Зависи и на колко години е авторката.

Най-безопасно е с вит Ц, но НЕ винаги действа! По 1000мг на ден, 3-4 дни преди да ти дойде започваш и ги пиеш докато искаш вече да ти идва, ще ти дойде до 1-2 дни. Изпробвала съм го веднъж и при мен стана, но при много хора не действа, така че не е сигурно. Но поне няма да си разбъркаш хормоните с други хапчета.

Да и аз си мисля, че за такъв случай не бива да прибягвам до там , а и сигурно съм малка за такива хапчета. /На 14 съм/

BaffaLsc
10-23-2010, 09:40
Извинявай, но по колко таблетки /и по колко пъти/ и от днес ли трябва да започна или направо на деня?
Аз пия сутрин две, обед пак две и вечерта също. И започни сега.

TheGirlNextDoor
10-23-2010, 10:59
Извинявай, но по колко таблетки /и по колко пъти/ и от днес ли трябва да започна или направо на деня?
Аз пия сутрин две, обед пак две и вечерта също. И започни сега.

аз така си ги пия ако искам просто да си пия витамин Ц 8-)
когато ми се е налагало по-доста повечко пия и действа :)