PDA

View Full Version : Моля вии ... не знам какво да правя,давайте съвети



TheGoodGirL
10-23-2010, 12:28
Ще отворя една от може би най-коментираните теми във форума , а именно "Как да се харесам на едно момче ??". Знам че може би ви е омръзнало от лигави текстове, но моля ви дайте ми съвет,защото дори и приятелките ми не ми отговарят на този въпрос ......

Историята ми е следната:

Още преди половин година започнах да харесвам едно момче ;)).... Неисках никой да знае, но казах само на 1 моя приятелка и новината се разнесе из цялото училище....така де стигна и до момчето. Отначало бях много ядосана ,но после разбрах че е било за добро, защото след като разбрал за мен той казал на наши общи прятели , че съм била сладка и че съм му симпатична {{}} . това беше към края на учебната година...дойде лятото. Няколко други момчета ме харесваха и всеки ден се опитваха да ме зарибяват,но на мен в главата ми беше само "моя красавец"':oops:' ... реших да спра да го харесвам,защото нищо няма да излезе и тръгнах с едно от момчетата....ходихме към месец и се уверих че не мога да спра да мисля за "моя красавец" (и беше малко неловко когато зарязах момчето ... защото само го нараних,за което съжалявам ;s )...така де...имаме много общи приятели с него {{}} и постоянно ги питах какво прави,дали е споменал нещо за мен... те постоянно ми казваха че е извън града и че ще се върне чак началото на учебната година ;((.... дойде и септември месец...за пръв път се радвах че започва училището. Тогава го видях... направо се разтопих.. :) . Но нали знаеше че го харесвам и вече ме гледаше по различен начин (всеки път ми се усмихваше ':grin:') {{}} В едно училище сме и се виждаме по 100 пъти на ден ;)) и всеки път когато го погледна имам чуството че не мога да се сдържам и ,че ще му се хвърля за да го целуна ':-)';ddd.... Не знам какво да правя... разбрах за oще поне 7/8 момичета които го харесват, защото няма спор наистина е красив.':oops:' .. не се притеснявам,че може да имам конкуренция,но не искам за него да бъда просто "сладка" или "симпатична".... Защото аз наистина го обичам, но не знам дали той изпитва нещо към мен ;((( Не издържам без него..... той е ангелче .... красив,умен,забавен ':)'...наистина той е една моя мечта :* ..... :) .... Плс давайте съвети ;)))

fenastz
10-23-2010, 15:08
Ще стане.

PoRcHeTaTa1
10-23-2010, 17:22
Това че той знае че ти го харесваш от една страна е добре но от др не е . Трябва да му покажеш че вече не го харесваш за да ти обърне внимание ,за съжаление момчтетата са такива.... опитай пак дано има резултат :)

MegiBoOm
10-23-2010, 17:57
Това че той знае че ти го харесваш от една страна е добре но от др не е . Трябва да му покажеш че вече не го харесваш за да ти обърне внимание ,за съжаление момчтетата са такива.... опитай пак дано има резултат :)

+1 :)

fungus
10-23-2010, 18:03
джон ладжой - "шоу ми йор джениталс, джениталс, джениталс...дженителиаааа" 8-)