PDA

View Full Version : За лъжата



PullMeCloser
10-23-2010, 14:00
Здравейте :)
Имам няколко въпроса към вас,искам да си направя нещо като извод за себе си.

1.Мислите ли,че когато си влюбен,е възможно да излъжеш човека до себе си?
2.Мислите ли,че има ситуации,в които лъжата да е наложителна?Налагало ли ви се е?
3.А вас лъгали ли са ви?Как се почувствахте?Склонни ли сте да простите лъжа?
4.Мислите ли,че всяка лъжа трябва да се признава?Защо?


Това е,ако се сетя още нещо-ще добавя. :)

jestokataa
10-23-2010, 14:21
1. - Дори и когато си влюбен пак си склонен към лъжа !
2. - Чак пък наложителна .. всеки проблем има няколко решения ! :)
3. - ДА лъгали са ме .. много често даже ! .. ами не е много приятно чувството .. особено ако лъжата е от 'близък' ии Да склонна съм да простя !
4. - ее понякога трябва да си замълчиш за лъжата.. така или иначе може да не се разбере за нея ! 8-) :P

ShtrudeL
10-23-2010, 14:32
1.Мислите ли,че когато си влюбен,е възможно да излъжеш човека до себе си? Разбира се. Именно тогава най-много е възможно. Лъжем,защото обичаме. Ако не обичахме нямаше да ни пука и щяхме да казваме истината,защото нямаше да ни пука много дали ще нараним човека срещу нас.
2.Мислите ли,че има ситуации,в които лъжата да е наложителна?Налагало ли ви се е? Мисля,да.
3.А вас лъгали ли са ви?Как се почувствахте?Склонни ли сте да простите лъжа? Да. Обикновено разбирам когато ме лъжат. Позволявам да ме лъжат и си мълча. Нека си мислят,че вярвам. Все ми е тая. Не се сърдя.
4.Мислите ли,че всяка лъжа трябва да се признава?Защо? Не.Защото всичко ще се развали.

Greennight
10-23-2010, 14:55
Здравейте :)
Имам няколко въпроса към вас,искам да си направя нещо като извод за себе си.

1.Мислите ли,че когато си влюбен,е възможно да излъжеш човека до себе си?
2.Мислите ли,че има ситуации,в които лъжата да е наложителна?Налагало ли ви се е?
3.А вас лъгали ли са ви?Как се почувствахте?Склонни ли сте да простите лъжа?
4.Мислите ли,че всяка лъжа трябва да се признава?Защо?


Това е,ако се сетя още нещо-ще добавя. :) 1.Възможно е. 2.Да имало е такива ситуации,понякога е наложително,въпреки че е по-добре да се казва истината. 3.Лъгали са ме,чувствал съм се зле,мога да простя лъжа,мога и да не простя зависи. 4.Да

xKiFlA
10-23-2010, 14:56
1 .да
2.зависи
3. най мраза да ме лъжат не съм склонна да прощавам
4.да

valdesbg
10-23-2010, 15:04
1. Аха. точно тогава е най-вероятно да лъжеш човека до теб.
2. Зависи от желания резултат. Обикновено това е най-красивия начин да си изиграеш картите. Не винаги е най-правилния :)
3. Да, лъгали са ме. Не се сърдя. Прошка.. нужно ли е? В смисъл защо трябва да се прощава, при положение че не смятане че лъжата е грешка.
4. Това е все едно да изпълниш фокус пред група малчугани, да видиш усмихнатите им и доволни физиономии и след това да им разкриеш тайната - че топчето не е изчезнало, а просто е било скрито в джоба ти.

Jumbie483
10-23-2010, 15:22
1.Мислите ли,че когато си влюбен,е възможно да излъжеш човека до себе си?
- Разбира се! Човек може да излъже винаги, зависи само от ситуацията в която е попаднал.
2.Мислите ли,че има ситуации,в които лъжата да е наложителна?Налагало ли ви се е?
- Да, мисля, че има такива ситуации, но в момента не се сещам дали на мен ми се е налагало.
3.А вас лъгали ли са ви?Как се почувствахте?Склонни ли сте да простите лъжа?
- Лъгали са ме и винаги след това съм се чувствала не много добре. Имало е случаи, в които съм разбирала, че е било наложително и са направили по-добре като са скрили истината от мен, но понякога усещам, че е могло да понеса тази истина и не е било нужно да я крият. Но както дойде.. Имало е и такива неща, които са ми казвани, че съм предпочитала да ме излъжат..
4.Мислите ли,че всяка лъжа трябва да се признава?Защо?
- Истината рано или късно излиза наяве, просто за различните неща, отнема различно време. Лъжата може и да се признае, може и да се крие, докато тя самата не се покаже.

BaffaLsc
10-23-2010, 15:37
Здравейте :)
Имам няколко въпроса към вас,искам да си направя нещо като извод за себе си.

1.Мислите ли,че когато си влюбен,е възможно да излъжеш човека до себе си?
2.Мислите ли,че има ситуации,в които лъжата да е наложителна?Налагало ли ви се е?
3.А вас лъгали ли са ви?Как се почувствахте?Склонни ли сте да простите лъжа?
4.Мислите ли,че всяка лъжа трябва да се признава?Защо?


Това е,ако се сетя още нещо-ще добавя. :)
1. Да, възможно е.Дори ми се е случвало..
2.Да има и такива ситуации ,но за да не се налага да се лъже трябва да се мисли навреме.
3.Да , лъгали са ме не веднъж ,не два пъти.. естествено не се почувствах добре.
4. Ми то.. рано или късно ще излезне наяве.

TheGoodGirL
10-23-2010, 16:30
1.Всеки човек лъже ..... дали ще е благородна лъжа , или нарочно.... дори и само да премълчиш нещо пак е лъжа... така че няма как :D
2.много рядко ,защото мразя да лъжа ..... но все пак да ;ss
3.лъгали са ме,да....не е приятно,но прощавам , защото няма безгрешен човек
4.Според мен лъжата трябва да се признава.... поне аз не мога да съм с нечиста съвест... :?

SisinkaS
10-23-2010, 16:57
1.Мислите ли,че когато си влюбен,е възможно да излъжеш човека до себе си? - ами да възможно е, дори и да не е нарочно или нещо такова.. според мен е напълно възможно.Дали заради приятел/ка, заради самия теб, заради някаква изненада.. случва се, макар да не е хубаво.
2.Мислите ли,че има ситуации,в които лъжата да е наложителна?Налагало ли ви се е? - Да е наложителна чак.. не :? Имаше такъв предиод при мен когато послъгвах заради една "приятелка", за да може да не им пада в очите, но се осетих на къде втрвят нещата и.. до там. Така, че наложителна - НЕ. Винаги има решение.
3.А вас лъгали ли са ви?Как се почувствахте?Склонни ли сте да простите лъжа? - Ами специално човека с когото съм сега не, никога не ме е лъгал.Иначе да преди са ме лъгали.Лъжа бих простила, но зависи колко е сериозно нещото за което съм излъгана и след колко време разбирам.
4.Мислите ли,че всяка лъжа трябва да се признава?Защо? - Не е хубаво изобщо да се лъже, но ако има лъжа, да трябва да се признава, защото иначе нема доверие, а на къде отиваме тогава.Без значение дали става въпрос за гаджета и приятели.

nikit1
10-23-2010, 21:44
1.Да,възможно е.Дори,когато си влюбен в стремежа да спестиш на някой истината,за да не го нараниш си готов да излъжеш.Естествено е,че е по-добре да казваме винаги и само истината,но няма такива хора!Във всеки човек се крие страх,страх от това да бъде разкрита и най-съкровенната му тайна.Страх да не останеш сам с лъжите си също така.Лъжем,за да направим добро...,но нищо скрито не излиза на яве и рано или късно лъжата се превръща в нещо повече от лъжа.Приема роля на предателство към човека,който обичаме.Този човек може би ще ни прости,много е относително.Все пак една голяма лъжа остава завинаги в съзнанието и сърцето ако щеш.. като предаване на доверието на дадения човек,от който сме скрили истината.

2.Понякога лъжата е наложителна,да.Налагало ми се е да скрия някой неща,за да не притесня,ядосам или нараня човек,на който държа.

3.Лъгали са ме,та кой човек не са ? Почувствах се предадена и усетих,че явно някой не държи на мен до толкова ,колкото съм си мислела.Почувствах,че всички думи и действия се оказват лъжа.Чрез всички тези лъжи живеем в един измислен свят.Свят на фалшивото щастие,зад което се крият много неистинни.Не само съм склонна да простя за съжаление,но и съм го правила не малко пъти.Винаги съм си мислела,че това ще е първи и последен път.Уви,тръгне ли един човек по пътя на лъжите ще го следва може би до края на живота му.

4.Мисля да,би трябвало всяка лъжа да се признава.По-добре би било,ако знаем всичко един за друг и да става каквото ще.Така животът ни би бил по-спокоен и щастлив,защото не носим тежкия товар да пазим тайна ,която буквално ни разяжда отвътре всяка минута,всеки час .. дори и с години.