PDA

View Full Version : Как да се запозная със сервитьорка ?



cyber1234
10-23-2010, 14:03
Здравейте. Много си харесвам една сервитьорка,но не знам как да се запозная. Моля ви дайте някакво предложение, че винаги като си харесам момиче, не предприемам нищо :-o

PullMeCloser
10-23-2010, 14:04
Абе какви хора сте,че имате проблем със запознанствата?Това сигурно е най-лесното нещо на света.
Иначе може да я питаш някакъв въпрос и да добавиш: "Аз съм (име),между другото,приятно ми е. "

fatrat
10-23-2010, 14:07
забрави! Щом е сервитьорка начи е забивана много пъти и няма да е лесна! А щом те есрам да се запознаете ...

jestokataa
10-23-2010, 14:15
Поискаи сметката и на една салфетка си напиши номера и името :) ако и тя те харесва може уж от любопитство да звънне :D :D

cyber1234
10-23-2010, 14:24
забрави! Щом е сервитьорка начи е забивана много пъти и няма да е лесна! А щом те есрам да се запознаете ...

Не е. От един випуск сме и я знам много добре, даже не знам да си е имала гадже някога.

umri
10-23-2010, 17:49
Сметката и телефона ти, моля. Сериозно с лека усмивка..., но сериозно. Оставяш бакшиш... например, ако сметката ти е 1.60, оставаш 2 лева и тн, но не повече, за да не те помисли за баровец и да ти изяде душичката. Най-вероятно няма да ти го даде първия път, затова другия път я заговаряш нещо и накрая, пак искаш телефона. Усмихваш се, гледаш я, докато минава през масите... може и да стане, може и да не стане. Ако сте голяма компания, няма да ти го даде, заради пустата гордост..., но направи това, което ти казвам, за да знае, че имаш нещо към нея и нататък се оправяй сам. Това е само старта... И винаги помни, че не е последната и, че не трябва да се самовглъбяваш и влюбваш.

mArMaLaDkA
10-23-2010, 17:55
Ако не проявява особен интерес към теб, но е умна и гони процент, няма да ти покаже безразличието си и да те отреже като поредния от много досадници, а ще се възползва и ще те върти, както си те иска. В нейния случай - ще ти се умилква и ще ти усмихва, а ти ще лапнеш въдицата, и ще й оставяш всеки път все по-голям бакшиш.

Нещата могат да се развият и по-благоприятно, но просто се сетих за историята на един познат. 8-)

fungus
10-23-2010, 17:57
като те пита кво искаш кажи, кафе, кола, 2 толумби и телефона ти

е може и без толумби 8-)
ама сервитьорките са тъпи парчета, най-много да я таковаш.

cyber1234
10-23-2010, 21:14
Благодаря за предложенията. При всяко положение ще пробвам някое от тях в най-скоро време :) Пожелайте ми успех :)

FuckedUp
10-23-2010, 23:07
Ако не проявява особен интерес към теб, но е умна и гони процент, няма да ти покаже безразличието си и да те отреже като поредния от много досадници, а ще се възползва и ще те върти, както си те иска. В нейния случай - ще ти се умилква и ще ти усмихва, а ти ще лапнеш въдицата, и ще й оставяш всеки път все по-голям бакшиш.

Нещата могат да се развият и по-благоприятно, но просто се сетих за историята на един познат. 8-)
Трябва да станеш врачка, сериозно.

PoRcHeTaTa1
10-23-2010, 23:09
забрави! Щом е сервитьорка начи е забивана много пъти и няма да е лесна! А щом те есрам да се запознаете ...


:grin: :grin: :grin: :grin: