PDA

View Full Version : Защо не мога да сваля хубаво момиче?



vik0883
10-23-2010, 15:08
Здравейте!
Не мога да привлека хубаво момиче.Повечето казват, че не съм грозен, но не мога да сваля някоя яка мацка с грим, , кожено яке и т.н, които обичат да ходят по кафета и дискотеки.Слушат предимно чалга и поп и денс в допълнение А и не само те...Много съм незрял в това отношение. Можете ли да ми обясните как?
Знам, че е много лесно, но аз не мога. Мога да привлека само некви грозни, дето са виждали момче само в гората.

mArMaLaDkA
10-23-2010, 15:12
Още ли има такива, които се разхождат с лачени чанти?

Jumbie483
10-23-2010, 15:24
Мислех да ти напиша един хубав отговор, ама се сетих, че във форума има модератори и се отказах.
Айде късмет :D

valdesbg
10-23-2010, 15:59
Повечето казват, че не съм грозен

Не ги слушай.. лъжат те.


не мога да сваля някоя яка мацка с грим, , кожено яке и т.н, които обичат да ходят по кафета и дискотеки

А имаш ли идея как се "отглежда" такова момиче? Щото ще ти писне на втория час още :Р

anonymous708973
10-23-2010, 16:17
Ъм, искаш зле гримирана кифла с кожено яке от изкуствена кожа до под циците, което носи, за да се мисли за яка, виси само по дискотеките и по кафетата?
(Много моля никой да не се обижда, аз също нося грим и кожено яке, но това ми се стори ебаси тъпото "изискване")
Повечето свестни момичета не са такъв тип :wink: А ако това ти е представата за "яка мацка", мнооого си го закъсал.

Няма да се отплесвам, само ще кажа, че за мен (момиче съм) "яка мацка" значи чаровно момиче, което знае как да подчертае предимствата си и умее да си намери по-интересно забавление от поредното "кафе", момиче с разнообразни интереси и високи цели. :)
Е, ти явно търсиш друг тип.

Въпрос на вкус все пак... казало кучето и си облизало подопашното!

leviafana
10-23-2010, 16:28
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: valdesbg :razz:

FuckedUp
10-23-2010, 16:34
Ъм, искаш зле гримирана кифла с кожено яке от изкуствена кожа до под циците, което носи, за да се мисли за яка, виси само по дискотеките и по кафетата?
(Много моля никой да не се обижда, аз също нося грим и кожено яке, но това ми се стори ебаси тъпото "изискване")
Повечето свестни момичета не са такъв тип :wink: А ако това ти е представата за "яка мацка", мнооого си го закъсал.

Няма да се отплесвам, само ще кажа, че за мен (момиче съм) "яка мацка" значи чаровно момиче, което знае как да подчертае предимствата си и умее да си намери по-интересно забавление от поредното "кафе", момиче с разнообразни интереси и високи цели. :)
Е, ти явно търсиш друг тип.

Въпрос на вкус все пак... казало кучето и си облизало подопашното!
Завиждам на приятеля ти :oops:

SwEtyy
10-23-2010, 17:08
Човек, тея дет са с грим, като си го махнат кой знае кви са грозни :D (без обиди, говоря за тея дет той говори, гримираните кифли)
Направо са уплашиш :-D Просто като харесваш някое момиче и ако не я познаваш се запознайте, говорете и т.н. и някой ден и предлюжи да излезете. И ако чакаш някоя да дойде и да ти каже "Аре сме гаджета!" само може да си го мечтаеш. И я постни некоя снимка и ние щи кажем грозен ли си или не
:D

PoRcHeTaTa1
10-23-2010, 17:14
Ъм, искаш зле гримирана кифла с кожено яке от изкуствена кожа до под циците, което носи, за да се мисли за яка, виси само по дискотеките и по кафетата?
(Много моля никой да не се обижда, аз също нося грим и кожено яке, но това ми се стори ебаси тъпото "изискване")
Повечето свестни момичета не са такъв тип :wink: А ако това ти е представата за "яка мацка", мнооого си го закъсал.

Няма да се отплесвам, само ще кажа, че за мен (момиче съм) "яка мацка" значи чаровно момиче, което знае как да подчертае предимствата си и умее да си намери по-интересно забавление от поредното "кафе", момиче с разнообразни интереси и високи цели. :)
Е, ти явно търсиш друг тип.

Въпрос на вкус все пак... казало кучето и си облизало подопашното!


Много точно казано !!! :) :) :) :)

MissNothing
10-23-2010, 17:37
Чакай да помисля... щото си прост?
То жалко, че не можеш да свалиш такава кифла.. горките нормални момичета, дето се връзват с тебе.

dPa3HuTeJl
10-23-2010, 17:53
Още ли има такива, които се разхождат с лачени чанти? Явно... :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: Авторче,в кой век живееш ми кажи че ми е мноого интересно :lol:

minionka
10-23-2010, 17:54
Ъм, искаш зле гримирана кифла с кожено яке от изкуствена кожа до под циците, което носи, за да се мисли за яка, виси само по дискотеките и по кафетата?
(Много моля никой да не се обижда, аз също нося грим и кожено яке, но това ми се стори ебаси тъпото "изискване")
Повечето свестни момичета не са такъв тип :wink: А ако това ти е представата за "яка мацка", мнооого си го закъсал.

Няма да се отплесвам, само ще кажа, че за мен (момиче съм) "яка мацка" значи чаровно момиче, което знае как да подчертае предимствата си и умее да си намери по-интересно забавление от поредното "кафе", момиче с разнообразни интереси и високи цели. :)
Е, ти явно търсиш друг тип.

Въпрос на вкус все пак... казало кучето и си облизало подопашното!

И аз да бях нещо такова щях да ти напиша :)

fungus
10-23-2010, 18:00
бутни и 100левка в пазвата ил инаправо в прореза за монети 8-)

tellmebaby
10-23-2010, 18:05
И я постни некоя снимка и ние щи кажем грозен ли си или не
+1
или прати на Л.С.
ще чакам..[!] ;)

DqVoLsKoJeLaNiE
10-23-2010, 18:16
Според мен представата ти за "яка мацка" е лекичко изкривена, но няма значение... Може би не търсиш на правилното място.. :)

GD95
10-23-2010, 19:25
Абе тиии..... :shock: Ненормален ли си,дебил ли си,къв си!Тва ли е най-важното?Да е гримирана и да ходи по дискотеки или да кисне в някое кафе.Според мен темата е ебавка,чак пък да си толкова кух.. :razz:

assd
10-23-2010, 19:29
^ и да дуе, да дуе в обществени нужници

bonbonche123
10-23-2010, 20:27
Аз не съм с 2тона грим...кифла от класа и не кисна се ф кафетъа и дискотеки, ама момчетата ме зяпат :D искам да ти кажа:
1во:Представата ти за ЯКА МАЦКА е ужассс
2ро:Ако питаш такива работи значи си доста закъсал...
3то:Ако искаш оценка дали не си грозен пиши ми на skype: sladko.bonbonche97

Ssummerjam
10-25-2010, 09:21
Представата ти за "яка мацка" ме уби. :shock: :razz: Темата е ебавка, не вярвам да има чак толкова лишени от сиво вещество същества. Ще се въздържа от коментар, щото има модове все пак.

MiMcHeToOo
10-25-2010, 12:44
Винаги, когато някой твърди, че всички му казвали, че не е грозен никога не слага една снимка. Защо ли все така става? :lol:

Paramour
10-25-2010, 13:18
Няма да съм първата, нито последната, която ще каже, че имаш много грешна представа за "яка мацка". Тва дето ти го описа са едни кифли, които само се чудят дали да си бръкнат в носа и колко още пласта фон-дьо-тен да си сложат.
/не искам да обидя никого, но поне от момичетата, които познавам това виждам. /
valdesbg ти го каза!

Ayhan94
10-25-2010, 14:06
хахаха "някоя яка мацка с грим, , кожено яке и т.н, които обичат да ходят по кафета и дискотеки" каза тва ме разби

jghgh
10-25-2010, 15:10
Не можеш да свалиш хубаво момиче, защото си грозен и тъп, а яките мацки не са лъжица за всяка уста.
Предполагам, че с поведението си издаваш, че се мислиш за нещо повече от другите, което те прави смешен в очите както на по-обикновените, така и на по-"тунингованите" момичета. -> Все пак е смешно да видиш някакъв жалкар с големи претенции, който осъжда другите и техния външен вид, но не поглежда себе си.
За всяко нещо си има причина.
Ако ти беше момче, което заслужава красиво момиче, щяха да ти се лепят такива, а не само по-грозни, които са комплексирани, и те, миличките, си мислят че заслужават единствено такива лайна като теб.
Мислиш ли си, че можеш да "покриеш" едно красиво момиче? Мислиш ли си, че си достатъчно красив, печен, достоен и т.н., за да те погледне някое от "яките момичета"? Откъде-накъде си мислиш, че ти ги заслужаваш бе, келеш.

Истината е, че си жалка смешка. 8-) Ако не снижиш претенциите си към другите, като съответно станеш малко по-критичен към себе си и се опиташ да се усъвършенстваш, си обречен на нещастие.

Защото в живота има баланс. Ако си мухльо, те забелязват само мухлите. Ако си точен, те харесват точните момичета.



пп. Няма смисъл да коментирам вкуса ти за хубави момичета - ти според мен не заслужаваш никое момиче, докато само си мислиш как да получиш, а да не дадеш - просто не заслужаваш никакво момиче. Това твоето е самочувствие без необходимо покритие.

AraBella
10-25-2010, 17:43
Те тея "яки мацки" под път и над път бе... Щом ти не можеш да ги свалиш, значи много зле е положението. При тебе е проблема.

BlindedAngel
10-25-2010, 18:39
Към всички отговорили по тема момичета - На колко сте г/д ? 15 - 17 ? Ха...Какво разбирате точно вие пък ? Какво като някоя "мацка" носи кожено яке, ходи по кафета и се забавлява по дискотеки ? Означава че е лесна ли ? Че е курва ? Жена ми и тя има кожено яке, гримира се нормално, ходи по кафета и дискотеки, но ВСИЧКИ от тука не може да се мерите и наполовина с това какъв човек е тя.Имам предостатъчно приятелки които са красиви, гримират се и постояно ходят по дискотеки. И кво от това ? Самочувстието си го имат, но всичките са коя от коя по душа човек.А вие тука ще оплювате "този тип момичета" и ще ги слагате под общ знаменател все едно са некви по долни от вас.На какво отгоре ? Че сте малки още и не сте видели другата страна на нещата ли ? Просто такива изказвания си ги спестете, защото въобще не сте наясно как стоят нещата при вече по - големите.

По темата : Елементари неща ти трябват - самочувствие, визия и горе - доло добре финансово състояние.

tnp123
10-25-2010, 18:46
Начи кифлите най лесно се свалят от 3тия рафт в метро, отгоре надолу. Даже и са в пакет по 3-4, и на хубава цена. ;) Е, сега ако си по така нисичък, пробвай и с 4тия рафт, и там има добри.

FuckedUp
10-25-2010, 18:56
Начи кифлите най лесно се свалят от 3тия рафт в метро, отгоре надолу. Даже и са в пакет по 3-4, и на хубава цена. ;) Е, сега ако си по така нисичък, пробвай и с 4тия рафт, и там има добри.
Пръснах се от смях като прочетох това с кифлите :D

qazimodo
10-25-2010, 19:38
Ъм, искаш зле гримирана кифла с кожено яке от изкуствена кожа до под циците, което носи, за да се мисли за яка, виси само по дискотеките и по кафетата?
(Много моля никой да не се обижда, аз също нося грим и кожено яке, но това ми се стори ебаси тъпото "изискване")
Повечето свестни момичета не са такъв тип :wink: А ако това ти е представата за "яка мацка", мнооого си го закъсал.

Няма да се отплесвам, само ще кажа, че за мен (момиче съм) "яка мацка" значи чаровно момиче, което знае как да подчертае предимствата си и умее да си намери по-интересно забавление от поредното "кафе", момиче с разнообразни интереси и високи цели. :)
Е, ти явно търсиш друг тип.

Въпрос на вкус все пак... казало кучето и си облизало подопашното! Браво! Напълно си права.

anonymous708973
10-26-2010, 08:26
Към всички отговорили по тема момичета - На колко сте г/д ? 15 - 17 ? Ха...Какво разбирате точно вие пък ? Какво като някоя "мацка" носи кожено яке, ходи по кафета и се забавлява по дискотеки ? Означава че е лесна ли ? Че е к***а ? Жена ми и тя има кожено яке, гримира се нормално, ходи по кафета и дискотеки, но ВСИЧКИ от тука не може да се мерите и наполовина с това какъв човек е тя.Имам предостатъчно приятелки които са красиви, гримират се и постояно ходят по дискотеки. И кво от това ? Самочувстието си го имат, но всичките са коя от коя по душа човек.А вие тука ще оплювате "този тип момичета" и ще ги слагате под общ знаменател все едно са некви по долни от вас.На какво отгоре ? Че сте малки още и не сте видели другата страна на нещата ли ? Просто такива изказвания си ги спестете, защото въобще не сте наясно как стоят нещата при вече по - големите.

По темата : Елементари неща ти трябват - самочувствие, визия и горе - доло добре финансово състояние.

Не знам другите какво са имали предвид, затова ще обоснова своето мнение. НЯМАХ предвид жени/момичета като жена ти и приятелките ти. Щом казваш, че са "коя от коя по душа човек", значи те са извън категорията, която описвах. А тя беше именно тези същества, за които дискотеката е постоянно местообитание и които не са сподобни да проведат нормален разговор, защото нямат представа за света около себе си. Твоите познати очевидно не са в този знаменател.
Никога не съм обичала общите знаменатели, а още в началото на поста съм казала, че и аз се гримирам и имам кожено яке, но не ходя по дискотеки често, защото не изпитвам нужда. Но не мисля, че да се забавляваш чат-пат там е нещо лошо :) и не осъждам тези, които го правят. Просто по стила на автора разбрах, че неговата представа за "яка мацка" е именно горепосочената категория, за които "да си сложа ли още фон-дьо-тен" е Въпросът на Месеца. А аз мисля, че има къде-къде по-важни неща.

Надявам се да съм се изразила добре и да разбереш мнението ми.

BlindedAngel
10-26-2010, 16:55
Към всички отговорили по тема момичета - На колко сте г/д ? 15 - 17 ? Ха...Какво разбирате точно вие пък ? Какво като някоя "мацка" носи кожено яке, ходи по кафета и се забавлява по дискотеки ? Означава че е лесна ли ? Че е к***а ? Жена ми и тя има кожено яке, гримира се нормално, ходи по кафета и дискотеки, но ВСИЧКИ от тука не може да се мерите и наполовина с това какъв човек е тя.Имам предостатъчно приятелки които са красиви, гримират се и постояно ходят по дискотеки. И кво от това ? Самочувстието си го имат, но всичките са коя от коя по душа човек.А вие тука ще оплювате "този тип момичета" и ще ги слагате под общ знаменател все едно са некви по долни от вас.На какво отгоре ? Че сте малки още и не сте видели другата страна на нещата ли ? Просто такива изказвания си ги спестете, защото въобще не сте наясно как стоят нещата при вече по - големите.

По темата : Елементари неща ти трябват - самочувствие, визия и горе - доло добре финансово състояние.

Не знам другите какво са имали предвид, затова ще обоснова своето мнение. НЯМАХ предвид жени/момичета като жена ти и приятелките ти. Щом казваш, че са "коя от коя по душа човек", значи те са извън категорията, която описвах. А тя беше именно тези същества, за които дискотеката е постоянно местообитание и които не са сподобни да проведат нормален разговор, защото нямат представа за света около себе си. Твоите познати очевидно не са в този знаменател.
Никога не съм обичала общите знаменатели, а още в началото на поста съм казала, че и аз се гримирам и имам кожено яке, но не ходя по дискотеки често, защото не изпитвам нужда. Но не мисля, че да се забавляваш чат-пат там е нещо лошо :) и не осъждам тези, които го правят. Просто по стила на автора разбрах, че неговата представа за "яка мацка" е именно горепосочената категория, за които "да си сложа ли още фон-дьо-тен" е Въпросът на Месеца. А аз мисля, че има къде-къде по-важни неща.

Надявам се да съм се изразила добре и да разбереш мнението ми.
Теб да, но като цяло повечето ( да не кажа всички ) слагат под общ знаменател, което е адски дразнещо и изнервящо.И другия момент - повечето тука не са на повече от 16-17 и хабер си нямат какво е дискотека, иначе всичките много компетентни :) Това ми беше мисълта 8)

OldSchoolRebel
10-26-2010, 17:41
Няма грозни или не толкова грозни момичета, има недостатъчно алкохол. Народна мъдрост.