PDA

View Full Version : пирсинг на устната



jani4ka
10-23-2010, 15:59
здравей те ...
Искам пирсинг на долната устна а родителите не ми дават :( Може ли съветче как да ги убедя..

и имам няколко въпроса боли ли пирсинга на долната устна?
и колко струва горе долу от варна съм?
може ли да ми препоръчате студио ? :-D :-D

LipSy
10-23-2010, 21:05
Най-лесно може би ще ги убедиш като им натякваш всеки ден и то по няколко пъти. Най-накрая ще им писне да те слушат и ще те заведат! :) Амиа както всеки друг пиърсинг явно ще има малко болка, но при всеки усещането е различно! За студио не мога да те съветвам, защото не съм от Варна и не ги знам! :-D Не мисля, че ще е повече от 40 лв някъде! Може и по-малко да е (зависи от студиото). УСПЕХ в убеждаването! :) :-) :)

rns92
10-23-2010, 21:25
Отиди в На тъмно. Към 20 лева ще ти вземат.
А иначе за вашите не можем да ти помогнем. Ако не ти дават, няма какво да направиш.

LipSy
10-23-2010, 21:34
Ако не стане просто можеш да изчакаш да навършиш 18...

Paramour
10-23-2010, 22:36
Ами като за начало се нарича пиЪрсинг.
Предполагам, че боли. А и имам познати, които са си правили и казват, че боли.
Като студио- "На тъмно", цениии.. мм не зная. Попитай на място.
А за ваще.. ако си на толкова години, колкото предполагам- нормално да не ти дадат.
Иначе можеш да поговориш с тях. Поразрови се из интернет и намери всичко за този вид пиърсинг и им обясни. Кажи им каква е процедурата и т.н.

Desire93
10-25-2010, 10:53
Имам тоест имах пиърсинг на долната устна .. Да ти кажа честно изобщо не боли зависи при кого си го правиш..Аз си слагах пиърсинг при един фр на гаджето ми..Става много бързо след това ти казва какво да правиш .. На мен ми иска 20 лева,но все пак съм със намаление .. приятел е на гаджето ми :D
Сега нямам пиърсинг,но за долната устна ще ти вземат околко 40 лева .. :-P

bonbonka91
10-25-2010, 16:02
Spored men ne im natqkvai vseki den taka se qdosvat i moje da stane po losho slushai gi izvetsno vreme pravi kakvoto ti kajat ne gi qdosvai ne gi nervi nosi shestici :D :lol: tova ve4e zavisi ot teb i taka gi pitai moli im se nqkolko pati i moje da se saglasqt kaji im tova mi e edisntvennata me4ta tva onova podmazvai im se i moje da ti dadat ;) tva e moi savet az ne sam v bg i neznam kolko struvat tam a dali boli sushto ne znam imam na papa i bleshe :oops: Uspex

OldSchoolRebel
10-25-2010, 17:42
Направи си пиърсинг на зъбите. Шини май му викаха. И без това много хора ги носят тез модерни пиърсинги, хем родителите май нямат против.

DREAM95
10-28-2010, 11:40
:-D ДАМ ДОСТА Е СЕКСИ НА УСТНАТА НО ПОВЕЧЕ Е НА ЕЗИКА :P