PDA

View Full Version : имате ли места по тялото които системно наранявате за кеф



balon4eeeee
10-23-2010, 16:15
Не знам дали мазол е най-правилната дума . Аз имам наколко места по тялото както следва : на двата палеца , на брадичката на веждата и на палеца на крака които често пипам , стискам бода абе дразня и това някакси ми доставя удоволствие . Най-често го бода с нокти . Като седна да гледам филм примерно и почвам несъзнателно да си човъркам отгоре на пръста и то след време става на мазол , кожата се втвърдява и я премахвам и пак си продължавам така .. сякаш ми е яко да си причинявам болка обаче то не е точно болка не знам как да го опиша :D дразнещо-приятна болка .
Да уточня че това не е умишлено самонараняване . Не искам да се режа , горя , бода и така нататък . Това го правя несъзнателно но е като дрога . Като започна да си чувъркам дадения мазол и то просто не мога да спра поне 1 час с ноктите да го натискам Ако спра и ме дразни самото място изпитвам нужда да го нараня :D Сега като го написах за първи път си дадох сметка колко налудничаво е . :-o

Foreverbg
10-23-2010, 16:18
Еми аз си гриза кожичките на пръстите 8-)

balon4eeeee
10-23-2010, 16:20
нищо общо няма ! Аз си правя мазол и си го чувъркам . :D

KumchoValcho
10-23-2010, 17:24
нищо общо няма ! Аз си правя мазол и си го чувъркам . :DКонсултирай се с психолог или психиатър в такъв случай.

TykaSePisheNick
10-23-2010, 17:29
С две думи съществуват ли истински емота и имат ли те почва у нас?

Greennight
10-23-2010, 17:58
Аз си гриза ноктите и кожичките и от време на време устната :lol: пп НЕ съм емо! :D

StolenBliss
10-23-2010, 20:05
Оф стига с тва изкривено разбиране на термина 'емо кид' емо идва от 'emotional' и сори ама по тая логика секи който е чувствителен(по-чувствителен) е емо ебаси. Верно че то е изкривено значението в някво резане и просто стил на обличане и комерсс и простотии, но все пак...

А по темата: На мен ми стана навик от скоро да си бела устните(някой път до кръв), да ги чакам да се оправят и да почна пак ... :lol:

Force_bladeR
10-23-2010, 21:08
режа си вените на оная работа...












...бахти кретените :? сааад

LipSy
10-23-2010, 21:24
Вие не сте добре!!! Не мога да разбера как обичате да гледате тялото си като страда!

balon4eeeee
10-23-2010, 22:50
абе вие не можете да схванете за кво ви говоря ... заеби

TykaSePisheNick
10-24-2010, 18:46
Оф стига с тва изкривено разбиране на термина 'емо кид' емо идва от 'emotional' и сори ама по тая логика секи който е чувствителен(по-чувствителен) е емо ебаси. Верно че то е изкривено значението в някво резане и просто стил на обличане и комерсс и простотии, но все пак...

А по темата: На мен ми стана навик от скоро да си бела устните(някой път до кръв), да ги чакам да се оправят и да почна пак ... :lol:

Damn, и аз мноо често си беля устните 8-)

srebyrna
10-24-2010, 18:54
Аз имам на показалеца на лявата ръка подобно място но не бих го нарекла мазол та аз редовно си набивам ноктите там и то чисто и просто защотото ме сърби причинявам си определено голяма болка но какво да се прави трявба да се почеша един вид :D :D :D

awerw
10-25-2010, 17:16
ма-зо-хист

SmilezZz
12-27-2010, 07:34
Щом го правиш несъзнателно и не си причиняваш болка,
значи всичко е наред.. :D Ако го правеше съзнателно и си причиняваше болка - то тогава не е и нямаше да бъде нормално..
- Аз лично не правя такива неща..Преди си гризех ноктите,ама сега не го правя.. :lol:

Nqkuf
12-27-2010, 18:46
По пръстите на ръцете, когато имам някаква раничка и ме сърби самата рана... почвам да я човъркам и самата болка ми спира сърбежа и.... не мога да го обясня ;d само хората със същия навик ще ме разберат...

TheTeen
12-27-2010, 18:51
Доста често ми се случва,когато примерно ми се е образувала раничка в устата и да я човъркам..дори след това осъзнавам ,че го правя,защото ми се е превърнало в навик

rihanna344
06-30-2011, 22:31
Ръцете от вътрешната страна..обичам да ги драскам с пергела и да пиша разни неща ^^

selenasky
07-06-2011, 23:49
Емота и Мазохисти - е т'ва е тема :grin: :-)
Еми нараняването не е лошо стига да не е осакатяващо или смъртоносно, а и да не остане доживотен белег
Тааа.. пръстите и ръцете ми най-много са изстрадали .. Сигурно ме мразят, за това, което им при4инявам. Все пак си ги оби4ам :D

4o4ina
07-07-2011, 08:21
Ммм,не съм мазохист! :shock:

lili12
07-21-2011, 15:59
Навици...Преди и аз бях така само че си тормозех устните :D Но откакто всеки започна да ме пита дали имам херпеси и престанах :lol:

qnkata5
07-21-2011, 21:15
Аз постоянно бия гардероба вкъщи, да си калявам кокалчетата на ръцете :-D

Pamaa
07-21-2011, 22:04
Не, естествено не съм мазохист :-o .

zlatit0o
07-22-2011, 01:01
Не, естествено не съм мазохист :-o .

malkasladka
07-22-2011, 12:17
Оф стига с тва изкривено разбиране на термина 'емо кид' емо идва от 'emotional' и сори ама по тая логика секи който е чувствителен(по-чувствителен) е емо ебаси. Верно че то е изкривено значението в някво резане и просто стил на обличане и комерсс и простотии, но все пак...

А по темата: На мен ми стана навик от скоро да си бела устните(някой път до кръв), да ги чакам да се оправят и да почна пак ... :lol: