PDA

View Full Version :



blackfireXx
10-23-2010, 18:13
Здравейте, на 14 години съм, няма да казвам откъде съм.Та направо по темата...

Харесвам едно момиче от моя клас, но с нея сме само здравей-здрасти тъй да се каже..по едно време забелязох че ме заглежда в час..в началото си мислех че гледа приятеля ми който седи до мене..но 1-2 дена го нямаше и в последствие разбрах че гледа мене в часовете..тя е много красива, истинско ангелче...но аз :( ...чудя се дали ме харесва..не съм красив..нито съм смел..даже нямам коража да се закача с нея като другите момчета от класа...майките ни са добри приятелки и често се виждаме...но незнам кво да правя...както казах сме на здравей-здрасти...понякога е мн мила с мене...друг път не ми обръща никакво внимание...помня оня ден като една госпожа не пита дали ще кандидатстваме и каза да си дигнем ръцете които ще кандидатстват и аз дигнах ръка...и тя като видя че си дигнах ръката сякъш беше затъжена някак си и ме пита къде ще кандидатствам...

незнам дали си въобръзявам...но не ми се вярва все пак такова красиво момиче да ме харесва мене...при положение че нито съм от най-красивите нито от най-умните но можеби е поради факта че съм единственото момче което не се гаври с момичетата...как да разбера дали наистина ме харесва или е нещо друго ?

благодаря за отделеното време...и се извинявам за правописните грешки...

fungus
10-23-2010, 18:17
запомни нещо от бай ти "фънгъз" (смех 8-) ), красивите момичета почти винаги са много самотни. пробвай се, нищо няма да ти стане
съвет не мога да ти дам, щото си доста малък и не знам как протичат срещите при това положение, ама я заговори там нещо. седни до нея (аз в училище само до момичета седях, ем не миришат като някой съученик, ем можех да преписвам на контролните :lol: )

blackfireXx
10-23-2010, 18:21
и аз сериозно да ти кажа си нямам грам предства как протичат срещите на таз възръст..ем заговарям я с квото мога квот се сетя...ама таз класната забрани да се разместваме :D наредила ни е там на чиновете и така ще седим до края на годината...гадно ама...ако някой се размести после ще боядисва оградата и ще мете градината :D и мисля че не си струва само да седна до нея и после да мета градината :D и не е смотана повярвай :)

fungus
10-23-2010, 18:26
това да е умна и да можеш да преписваш от нея не беше в смисъл, че е смотана или грозна. защо веднага между умен и грозен има някаква връзка по презумпция, в университета най-готините мацки са винаги и отличнички ама тва е друга тема.

пък тва за оградата е твоя шанс. аз ако бях щях да се разместя и да боядиисам оградата заради нея! направо е убиец според мен. ще покажеш колко си готов да отстояваш само правото да седнеш до нея, представи си какво ще си помисли че си готов да направиш за нея ако е нещо друго!

тва е