PDA

View Full Version : Искам да сваля 2 - 3 килограма ...



darka1
10-23-2010, 18:42
Висока съм 173. и преди бях 65 кг. ... с много упражнения ( по 2 часа на ден ) свалих 10 килограма от миналата година по това време до тази пролет ... лятото бях 54кг, но сега съм около 55 и нещо - 56 ... започнах да хапвам доста и понадебялх с около 2кг. ... това наистина много ме дразни ... тъпча се като луда, не знам какво ми става, направо съм като бременна ... искам да стана пак 54 или 53 кг., но ме мързи да правя отново толкова много упражнения ... искам да сваля главно от корема и паласките ( не че имам кой знае какво де, но искам да съм перфектна ) ... та въпросът ми е с какъв режим на хранен мога да постигна това и някакви ЛЕКИ упражнения, ако някой знае ... ако ям птлнозърнест хляб, Активия-закуска, ябълки, салатки + някакви упражнения ? ... КАКВИ ВИДОВЕ ЗДРАВОСЛОВНИ САНДВИЧИ ЗНАЕТЕ ? (освен този с пуешкото и марулята ) ... та това е общо взето - аааа и след колко часа вечер не се ядеше ?


П.С. Ако някой ми предложи някакъв здравословен режим на хранене, ще съм му много благодарна :)
Мерси предварително :-)

LipSy
10-23-2010, 20:49
Можеш да водиш здравословен начин на живот като ядеш повече плодове и зеленчуци. Избягвай месата. Все пак от време на време си хапвай по някое друго месенце, да не е без нищо. можеш да смъкнеш 1-2 кг като бягаш примерно в парка. Прави коремни преси. Не е чак толкова трудно. Все пак трябва малко да се потрудиш. За 1-2 кг не се изискват толкова умора и напрежение! :)

Aniiiii
10-23-2010, 22:45
тъпча се като луда


но ме мързи


искам да сваля


Виж тези неща дето си написала. Ако спреш да се тъпчеш и малко упражнения + повече плодове и зеленчуци си отслабнала с тези 2-3 кг. като нищо. И за напред за да не трябва да сваляш пак 2-3 кг .. просто не се тъпчи... :)
Ти си свалила толкова много кг и това е супер, но помисли преди да се наядеш до пръсване, че искаш да имаш хубаво тяло :P

xinfamous
10-24-2010, 03:29
Aniii напълно права хахаха! Искам да съм перфектна,тъпча се като луда,мързи ме,искам да отслабна. :razz: :razz:

имам познат който трябваше бързо да свали 2 килограма за да си влезе в категорията така че мога да ти дам няколко съвета..Яж по-често !!!!!!!КОЕТО НЕ ОЗНАЧАВА!!!!! да ядеш вредни храни които са богати на калории и тем подобни,хапвай по 4-5 пъти на ден обаче я някое плодче я някоя активийка туй-онуй :)..Бягай! Бягането ще ти помогне да свалиш килограми по-бързо от всяко друго опражнение.Гледай да се потиш повече,всяко опражнение което не е силово или за силно мускулно натоварване е хипер лесно,ти не искаш да станеш нацепена а просто да влезеш във форма.Лесно постижимо е стига да го искаш поне малко..успех ;)

p.s. samo az li imam chuvstvoto che taq moma sigurno e baq nelicepriqtna najivo ?

foreverr
10-24-2010, 11:23
тъпча се като луда


но ме мързи


искам да сваля


Виж тези неща дето си написала. Ако спреш да се тъпчеш и малко упражнения + повече плодове и зеленчуци си отслабнала с тези 2-3 кг. като нищо. И за напред за да не трябва да сваляш пак 2-3 кг .. просто не се тъпчи... :)
Ти си свалила толкова много кг и това е супер, но помисли преди да се наядеш до пръсване, че искаш да имаш хубаво тяло :P
+1, много точно казано :) А и друго да добавя-дори и да не си свалиш тези 2-3 кила, пак няма да си дебела и не си дебела на тези килограми при тази височина :)

darka1
10-24-2010, 14:31
Aniii напълно права хахаха! Искам да съм перфектна,тъпча се като луда,мързи ме,искам да отслабна. :razz: :razz:

имам познат който трябваше бързо да свали 2 килограма за да си влезе в категорията така че мога да ти дам няколко съвета..Яж по-често !!!!!!!КОЕТО НЕ ОЗНАЧАВА!!!!! да ядеш вредни храни които са богати на калории и тем подобни,хапвай по 4-5 пъти на ден обаче я някое плодче я някоя активийка туй-онуй :)..Бягай! Бягането ще ти помогне да свалиш килограми по-бързо от всяко друго опражнение.Гледай да се потиш повече,всяко опражнение което не е силово или за силно мускулно натоварване е хипер лесно,ти не искаш да станеш нацепена а просто да влезеш във форма.Лесно постижимо е стига да го искаш поне малко..успех ;)

p.s. samo az li imam chuvstvoto che taq moma sigurno e baq nelicepriqtna najivo ?

Вик какво момченце ... 1 пише се Упражнение ... това се учи не в първи клас, а в предучилищната ... и 2 '' тая мома '' си е повярвай ми много добре наживо ... и думичката '' нелицеприятна '' е употребена неуместно в плиткото ти изречение ... айде отиди си вземи едно речниче, провери си думичката и тогава я употребявай а ? .. ай със здраве

viksun
10-24-2010, 18:23
моляте авторке кажи с коя диета си свалила тези килограми ;(

Paramour
10-24-2010, 19:53
Спри да се тъпчеш.
Яж на 3-4 часа ЗДРАВОСЛОВНИ храни. Като яденето на активиа повече от 1 дневно не е препоръчителна.
За леките упражнения.. те ти казаха хората- бягане. !!

п.п. Една приятелка е на този принцип и за няколко месеца смъкна доста. Все пак утре ще я попитам и като разбера нещо повече ще пиша. :)

xinfamous
10-24-2010, 20:44
и кво каза..нищо напрао.мислиш ли че ми пука особено за 1 граматическа грешка или квото и да било? Момата е дебела и мързелива пък иска да отслабне..тва е.

darka1
10-25-2010, 16:13
и кво каза..нищо напрао.мислиш ли че ми пука особено за 1 граматическа грешка или квото и да било? Момата е дебела и мързелива пък иска да отслабне..тва е.

:D :D :D :D :D съжелявам те момченце ... прекалено много комплекси и прекалено малко мозък :( :lol: :lol:

darka1
10-25-2010, 16:18
моляте авторке кажи с коя диета си свалила тези килограми ;(

Ами както казах - не съм спазвала никакви диети ... просто с много упражнения се получиха нещата - по 600 коремни преси, бягане, обръч, велоергометър, едни други упражнения от нета и така ... аз исках да сваля много и затова положих толкова много усилия ... сега като искам да сваля 1 - 2 кг. няма да се озорвам толкова много .. колко килограма искаш да свалиш ти ?

Greennight
10-25-2010, 17:02
Килограмите са ти напълно в нормата ?! :-o

xinfamous
10-25-2010, 20:19
и 2 '' тая мома '' си е повярвай ми много добре наживо

За какви комплекси ми говориш,след като ти самата се определяш като 'много добре' пък искаш да отслабваш хахаха ебаси кифлата


направо виж кво,казал съм ти каквото ти трябва,повече не се занимавай да ми драскаш по мой адрес.

darka1
10-26-2010, 07:36
и 2 '' тая мома '' си е повярвай ми много добре наживо

За какви комплекси ми говориш,след като ти самата се определяш като 'много добре' пък искаш да отслабваш хахаха ебаси кифлата


направо виж кво,казал съм ти каквото ти трябва,повече не се занимавай да ми драскаш по мой адрес.

Начукай си го, момко :lol: :lol:

viksun
10-26-2010, 14:39
ами аз съм 58-59 искам да съм 52-54 някъде не мога да се понасявам вече а каквато см висока и едра вече грозна гледка..