PDA

View Full Version : Защо по дяволите винаги аз отстъпвам ...!?



psihqsala
10-23-2010, 19:05
Приятелят ми често ме напада,без да мисля,че е прав. Казва неща,които не са съвсем така. И накрая все аз съм миличката. Все аз му се ''мазня''. Все аз се ''връщам'' към него. Толкова ли съм слаба,че не мога да му се опълча. Ядосвам му се-казвам как стоят нещата и след 10 минути му пращам ''любовен смс'',на който той отръща... НИКАК. Правим секс,от различни градове сме,но не сме си признавали обич.. Аз го обичам,а той мен дали ме обича не знам.. иска ми се,но като виждам как регира честно казано започвам силно да се съмнявам в това... той ми е ''първия'' ( с него преспах за 1ви път). На 20 години съм. Може би съм твърде наивна за възрастта си,но наистина го обичам и все пак ''мразя колко негова съм''. Как да поправя нещата ? Искам той да знае,че го обичам и държа адски много на него,без да ми се качва на главата. Как да го постигна ?

assd
10-23-2010, 19:09
тъй е то - като не можеш да м усе опънеш, той те опъва и те качва на главата си 8-)

mArMaLaDkA
10-23-2010, 19:12
Искам той да знае,че го обичам и държа адски много на него,без да ми се качва на главата.

Късно е вече.
Аз лично не се заяждам (с) и не обиждам хората, на които държа и които обичам. Навярно си му станала досадна(както впрочем и на нас с 20-те си хиляди теми и вечната си нерешителност) и е решил да те пробва колко още можеш да го търпиш.

psihqsala
10-23-2010, 19:18
Той ми казва,че си е такъв и наистина съм склонна да му вярвам за това,защото съм виждала как общува в компанията си и те постоянно се дразнят един другиго-може би просто му е навик. Надявам се горното мнение да не е правилно,просто се озадачавам да не би и аз да греша с подхода. Най-вероятно. Може би е време да се оттегля от него. Не искам д развалям връзката ни,но не знам дали има перспектива в нея. Иска ми се,но нещата не стават само с желание. Може би на този етап трябва да го оставя намира и да видим какво ще стане след време.

twoqtotalno1936
10-23-2010, 19:22
Опитай се.. ще ти е трудно .. но все пак не можеш да бъдеш с човек,който те използва само. Трябва да бъдеш силна,не се оставяй да те мачка както си иска. Те не си му някаква играчка все пак.. и ти си човек и ти имаш чувства. Просто той е голям идиот,щам не осъзнава,че го обичаш. :)

psihqsala
10-23-2010, 19:30
Утре може би просто да му кажа истината,която от толкова време ме ''гложди''-че наистина го обичам,да му подаря подаръка и да му кажа чао..и после ще разбера от реакцията му какво изпитва към мен. Смятах да му правя стриптийз,но се разубедих. Ще си остана с милите жестове,за да разбера какви точно са му намеренията.

anonimchetou
10-23-2010, 20:09
Едно момче разбере ли , че може да те върти ще го прави ! Затова съм на мнението , че едно момиче (жена) трябва да си "извоюва" уважението от самото начоло.

Ssummerjam
10-25-2010, 09:27
Научи се малко да му оказваш съпротива, не го оставяй да си играе с теб. Покажи му, че имаш достойнство и гордост, иначе съвсем ще ти се качи на главата. Но е трябвало още в началото да го направиш, сега...

DarkTemplar
10-25-2010, 09:37
Малко си закъсняла с тези мисли и реакции. Сама си се поставила в подчинена позиция, а сега недоволстваш. Не мисля, че си наивна, по-скоро слабохарактерна (или просто любовта ти към него те прави такава). Щом ти е първия, предполагам е и първата ти истинска и сериозна връзка, т.е. нямаш достатъчно опит и база за сравнение. И аз не виждам перспектива във връзката ви.

PoRcHeTaTa1
10-25-2010, 11:18
Опитай се.. ще ти е трудно .. но все пак не можеш да бъдеш с човек,който те използва само. Трябва да бъдеш силна,не се оставяй да те мачка както си иска. Те не си му някаква играчка все пак.. и ти си човек и ти имаш чувства. Просто той е голям идиот,щам не осъзнава,че го обичаш. :)

+1 :)

omorfi919
10-25-2010, 16:23
Застани твърдо зад позициите си следващият път. Не показвай слабост и бъди уверена, ако му кажеш истината както е , после не го търси, по този начин все едно си потъпкваш думите които си изказала. Повярвай ми мъжете блъфират и ако знае че ти омекваш след скандал много ясно,че ще се прави на 'твърд". Но ако види,че си сериозна и държиш на това, което казваш , той сам ше те потърси пък дори и след ден два( зависи колко е инатлив).