PDA

View Full Version : На горещия стол е HeavensMaiden



shadow4e
10-23-2010, 20:24
Следващата на стола е HeavensMaiden. Verminaard изчезна, така че продължаваме без него. :)


Колко пъти седмично ти казват, че си красива? :P

HeavensMaiden
10-23-2010, 20:29
ехахаа най-накрая и аз да се добера до стола :smt001

амиии 1-2 пъти ... когато се видя с приятелят ми и ако се сети да ми каже нещо подобно :D

SolemnityOfDeath
10-23-2010, 20:53
Още ли Аморфис са ти любимци?

Някаква интересна група, която си открила наскоро да споделиш?

HeavensMaiden
10-23-2010, 20:56
Все още са едни от любимите ми групи :)

амиии един от форума (Disrespect) мии показа 1-2 песни на Killswitch Engage ии озни ден си свалих дискографията им :)

DisturbiaV
10-23-2010, 21:03
С какво най-много обичаш да се занимаваш,когато имаш свободно време?
Песента,която може да те разплаче?
Песента,която имаш чувството,че е писана за теб?
Ако имаш право да си избереш 1 материално нещо кое би било то?

SolemnityOfDeath
10-23-2010, 21:03
На М. можеш да разчиташ :д пробвай и Shadows Fall.

чакаме Аморфис за 3ти концерт тук начи :)

любима българска планина?

BioX
10-23-2010, 21:16
Колекционираш ли нещо?
Какво искаш да работиш след като се изучиш?
Пушиш ли? ако да защо в кратък отговор
и
Наркотици ползвала ли си?

LadyDi
10-23-2010, 21:32
Избери си една дума, която според теб те описва най-добре.

*може и повече от една дума, ако си особено затруднена* :)

HeavensMaiden
10-23-2010, 21:43
С какво най-много обичаш да се занимаваш,когато имаш свободно време?
Хващам фотоапарата,папката или книжката и отивам да снимам /рисувам /чета в парка до нас :) Особено сега есента ми се иска да имам малко повече свободно време ...

Песента,която може да те разплаче?
Five Fingers Death Punch - Far from home ... зависи в какво настроение съм :)
Песента,която имаш чувството,че е писана за теб?
Amorphis - Her alone (дълго е за разказване, защо точно тая песен :P)

Ако имаш право да си избереш 1 материално нещо кое би било то?
фотоапрата ми :D

HeavensMaiden
10-23-2010, 22:02
SolemnityOfDeath
сега ще чуя няколко неща и ако ме грабнат ще ти благодаря :P

любима българска планина?
Родопи и Стара планина :)

Колекционираш ли нещо?
ами нз дали се брои за колекциониране ... мн съм сантиментална и си пазя всякакви неща от важни за мен места и моемнти в една голяма кутия :)

Какво искаш да работиш след като се изучиш?
в сферата на рекламата ... ще уча или графичен дизайн или рекламен дизайн тъй че се нещо натам ще да е :)

Пушиш ли? пуша... гледам напоследък да се ограничавам ... ами защо... защото се чувствам по-спокойно и щото съм свикнала .. а защо съм започнала няам идея вече :)

Наркотици ползвала ли си? не

StolenBliss
10-23-2010, 22:35
Любима знаменитост ? И защо ?
Любима фраза?
Емоционална ли си ?
Коя зодия си ?
Любимо животно?
Ако можеше сама да създадеш светът, в който живееш, какъв би бил той ?

:)

HeavensMaiden
10-23-2010, 22:42
Избери си една дума, която според теб те описва най-добре.

*може и повече от една дума, ако си особено затруднена*

креативност, ентусиазъм, чар, практичност :)

Sham
10-23-2010, 22:48
коя зодия си?
//имам нещо наум за асцендента ти, затова питам:Д
изобщо, с какво око гледаш на подобни отнесени работи?

какво обичаш извънредно силно и много?

HeavensMaiden
10-23-2010, 23:32
Любима знаменитост ? И защо ? Хийт Леджър...защо..1во страшно много ми допада като мъж..2ро обожавам играта му на екрана..3ро харесва ми какъв човек беше ...

Любима фраза? ,,Не върви пред мен, защото няма да мога да те следвам. Не върви зад мен, защото мога да те загубя. Не върви под мен, защото мога да те настъпя. Не върви над мен, защото мога да реша, че ми тежиш. Върви до мен, защото сме равни''

Емоционална ли си ? изключително много

Коя зодия си ? Козирог

Любимо животно? бухали, сови и всякакви пернати ...

Ако можеше сама да създадеш светът, в който живееш, какъв би бил той ?
тука много ще е пише, за това като стана утре ще ти отговоря :D

HeavensMaiden
10-23-2010, 23:35
Sham и ти като мен гледаш зодийте 8-) ем вече отг на тояи въпрос :P

я кажи после какво си измислила за мене хаха :D

какво имаш предвид под отнесени работи ? нещо не разбрах връзката .. ?

какво обичаш извънредно силно и много?
майка ми ... :smt007

realantisocial
10-23-2010, 23:36
Всичко ли е възможно ?

Животът път ли е ?

Всичко ли си има цена ?

HeavensMaiden
10-24-2010, 09:18
Ако можеше сама да създадеш светът, в който живееш, какъв би бил той ?
просто щях да отворя очите на хората и да видят на каква прекрасна земя живеем и трябва да я пазим и обичаме ... светът ще си е същия, но бих променила хората, ако можех :)

Всичко ли е възможно ? да ... щом съществува, значи има и човек, които да я постигне ...на всеки човек е зададена някаква цел в живота.. ние избираме дали да я постигнем лесно или не ...или по скоро ние избираме дали е лесно постижима или трудно...не може да съществува прото така...няма смисъл поне за мен :)

Животът път ли е ? да :)

Всичко ли си има цена ? несъмнено :) окгато получиш нещо, макар и подарък дали от близък, дали от съдбата, рано или късно ти се отплащаш за него, макар да не осъзнаваш, че го правиш :)

HeavensMaiden
10-24-2010, 09:27
пробвала ли си някакви наркотици? не

ако да - как беше? ...

ако не - защо? защото не виждам да има смисъл да го правя :) мога да си го направя забавно без да употребявам някакви вещества .. )

какво обичаш в секса? връзката с партньора, удоволствието, докосването на любимия човек, погледът по време на секс ... и разбира се любовната игра :)

правила ли си го отзад? не

HeavensMaiden
10-24-2010, 17:03
говори си с нея тогава :) аз не се превземам и отговарям на въпросите именно така както ги мисля нещата ;) не на всеки явно му се отдава да пише .. а пък и никога не съм претендирала, че мога да бъда артЪ.. ти ми го сложи този етикет преди няколко дена :)

BioX
10-24-2010, 18:16
Ако можеше да избираш къде точно да се родиш коя държава ще е? - и без отговор България ;)
кой град по-точно?
и защо точно там?
как се казваш? харесваш ли си името?
незнам на колко си ама ако не си завършила къде мислиш да учиш после в БГ или чужбина ?

stylo
10-24-2010, 19:52
1. 5 групи,които слушаш ?

2. песента,която намира най-много място в плейлиста ти напоследък ?

3. какво смяташ за развитието България ? Виждаш ли перспективи за теб тук ?

4. имаш ли потребители фаворити във форума и ако да кой ?

5. какво е най-доброто и най-лошото нещо,което си правила ?

6. кви цигари пушиш ?



8-)

MartyParty
10-24-2010, 20:28
правила ли си го отзад?
Този въпрос точно ако и го зададеш на Шам ,ще ми е много интересно по какъв начин ще ти отговори неклиширано...

Какви филми гледаш най-често (съответно предпочиташ)?
^Същия въпрос ,но за книги...
Защо обичаш да снимаш? Какво ти дава фотографията?
Като емоционален Козирог...пък и като повечето емоционални хора...
Смяташ ли ,че си си изградила модел на поведение,който да те предпазва, но да затруднява сериозно достъпа на хора до теб?
Какви са целите ти в живота на този етап?

Sham
10-24-2010, 21:04
//ще ви замоля да не ме одумвате. благодаря)
Sham и ти като мен гледаш зодийте 8-) ем вече отг на тояи въпрос :P
я кажи после какво си измислила за мене хаха :D

нищо конкретно, просто ти личи, че имаш нещо от зодията, а имах спомен, че си родена под друг знак)

и да си дойдем на думата:
*как съчетаваш прагматиката с чувствеността (а може и чувствителност, според зависи), съумяваш ли да балансираш между двете, или смяташ, че едното не изключва другото, дори напротив?

*по отношение на хората - количество и качество? (как ги предпочиташ:Д) какво е за теб уютът, къде и с кого се чувстваш удобно?

*лицедействаш ли в живота, изобщо - какво е мнението ти за маските на хората, били те социални, камуфлажни или пък кокетни макиажи, пр... полезни ли са, необходими ли са, жизнено, или?

Disrespect
10-24-2010, 22:34
На М. можеш да разчиташ :д пробвай и Shadows Fall.


!!!!!1

аз ще се погрижа, споко :D







ъмммммм...... таковаа........
:D

любим плод? 8-)

HeavensMaiden
10-24-2010, 22:40
1. 5 групи,които слушаш ? Amorphis, Pain, Five Fingers Death Punch, Dub Fx, Trivium, Haggard ... за тия се сещам в моемнта иначе определено не са само 5 :)

2. песента,която намира най-много място в плейлиста ти напоследък ? мммии The King Fantastic - Why Where What.. може би заради клипа :D напоследък музика само от youtube слушам :)

3. какво смяташ за развитието България ? Виждаш ли перспективи за теб тук ? не виждам особено много, но освен да продължавам да се надявам, не виждам какво друго мога да направя :) а за развитието какво да кажа ... са ще изцепя някоя заучена фраза като ''докато ни управляват такива хора, се в такова полужение ще си стойм'' ама реално си е така ...

4. имаш ли потребители фаворити във форума и ако да кой ? teemens, Disrespect, EarthShaker, DarkKisss ии други :)

5. какво е най-доброто и най-лошото нещо,което си правила ? не малко добри неща съм правила, но и не малко глупости :) за съжаление .. не мога да ги групирам на по-малко добри и по-малко лоши .. в зависимост от това за кого и какво са направени :) но най-доброто което можах да направя през изминалата година е да посещавам всяка седмица един дом за сираци тук в София и с мой приятели да се сприятелим с тях и да ги накараме да общуват с хората ... да бъдат те самите по-добри хора, макар тяхното ощетяване от към страна на семейството ... за най-лошото може би е, че престанах да го правя, заради собствените си проблеми и бъдеще ...

6. кви цигари пушиш ? принципно бяло Виктори, ама като няма друго пуша от на сестрата тънките :)

HeavensMaiden
10-24-2010, 22:41
любим плод?
не можа нищо друго да ме питаш :D мии банани, праскови, нектарини и диня :D доволен ?

Disrespect
10-24-2010, 22:44
щях да съм подсъдим иначе, ХАХАХАХ

определено съм доволен!

любима песен на KsE??? :>

NikE
10-24-2010, 22:47
Вярваш ли в прераждането?
Ако имаше право на избор, в каква форма би изживяла следващия си живот?

HeavensMaiden
10-24-2010, 22:57
Какви филми гледаш най-често (съответно предпочиташ)?
комедии и адски много анимации

^Същия въпрос ,но за книги... приключенски, фантастика и разни романи :)

Защо обичаш да снимаш? Какво ти дава фотографията? усещам нещата по свой си начин ... виждам нещата по свой си начин ...искам да покажа това кеото виждам аз през обектива и на другите хора ... от малка ме влече да съм зад или пред обектива, просто ми е няква страст ... какво ми дава ? зарежда ме с желание за творене.. дава ми идей за работа и една хубава снимка би ме вдъхновила да напиша нещо или пък да направя нещо :)

Като емоционален Козирог...пък и като повечето емоционални хора...
Смяташ ли ,че си си изградила модел на поведение,който да те предпазва, но да затруднява сериозно достъпа на хора до теб? може би ... но не с такава цел .. ами вероятно това поведение е повлияно от хората с които дружа и контактувам :) ии няма такова нещо, като да огранича достъпа на хората до мен ... който е поискал да бъде приятел с мен никога не съм отказвала или отблъсквала ;)

Какви са целите ти в живота на този етап? да успея да се подготвя за художествената академия и да вляза това което искам ... искам да докажа пред себе си, че този път няма да се откажа от това което искам и да докажа пред семейството ми, че мога да постигна също толкова много, колкото са постигнали и брат ми и сестра ми :)

HeavensMaiden
10-24-2010, 23:27
*как съчетаваш прагматиката с чувствеността (а може и чувствителност, според зависи), съумяваш ли да балансираш между двете, или смяташ, че едното не изключва другото, дори напротив?
трудно е да ти кажа ... не веднъж съм си патила от това, че незнам точно какво искам в това отношение ...и така ти отговарям, че много рядко съумявам да балансирам между двете ... няма как да си чувствителен и едновременно с това прагматичен .. по-скоро двете неща се блъскат едно в друго...все едно двама човека живеят в мен ... днес единият ще бъде прагматичен, ще отрича обективната истина, ще вярва само на умът си и съзнанието си, а другият пък на следващия ден ще бъде сантиментален, емоционалвен и ще вярва единствено и само на сърцето си ... най-близките ми хора знаят, колко различен човек съм всеки ден ... трудно е да балансираш между две крайности ... но хората, които ме обичат са свикнали с мен такава каквата съм :) колкото и чудата да съм и колкото и други хора да живеят в мен :)



*по отношение на хората - количество и качество? (как ги предпочиташ:Д) за какво са ми 1000приятели като с 1 не мога да си разменя 1 нормална приказка и да ми стане хубаво, че съм провела качествен разговор... предпочитам да знам, че имам 10приятели и да съм сигурна, че мога да разчитам на тях във всяко едно отношение ...

какво е за теб уютът, къде и с кого се чувстваш удобно? като чуя думата уют и венага си представям в къщи ... там където съм израстнала ... представям си топлината на печката и същевременно топлината на семейството ... чувствам се добре, когато съм в свой води .. на място което ми е познато... не обичам да сменям обстановката и това мисля, че го знаеш, заради самата ми зодия ... малко по консервативни сме... чувствам се удобно, когато съм с близки хора на които мога да се доверя и да има споделя всичко ... просто да си бъда аз и да не ме е срам от глупостите, които говоря и да се съобразявам, че на него не му е удобно и как излизам в очите му :D



*лицедействаш ли в живота, изобщо - какво е мнението ти за маските на хората, били те социални, камуфлажни или пък кокетни макиажи, пр... полезни ли са, необходими ли са, жизнено, или?
случвало ми се е не веднъж... но преди да се науча да бъда себе си...макар животът ни да не е карнавал, всеки един от нас носи някаква маска.. дали то за пред родителите.. дали то за пред хората на които искаме да се харесаме .. ние просто го правим.. сякаш ни е зададено .. За съжаление социалните маски няма да бъдат свалени може би никога ... няма да има естествено и истинско.. както в самите хора така и в тяхното държание ... за необходими ... ще вкарам този цитат като отговор ''Без роли и маски ще станем като животинчетата - само с инстинкти.''

HeavensMaiden
10-24-2010, 23:47
Вярваш ли в прераждането? да :) Според мен всеки един живот има някакъв смисъл и връзка с предходния и следващия. Все си мисля, че плащам за грешките си ... може би от предишните ми животи ... кои знае :)

Ако имаше право на избор, в каква форма би изживяла следващия си живот? бих била отново човек ... но по-различен...по-добър...



Мишо => мии не е само една
1.Just Barely Breathing
2.My Curse
3.A Light In A Darkened World
4.One Last Sunset

HeavensMaiden
10-24-2010, 23:57
Ако можеше да избираш къде точно да се родиш коя държава ще е? - и без отговор България
всъщност до последно избягвах да ти отговоря, защото незнаех какво да отговоря ... искам да си остана тук... не познавам светът все още за да искам да живея на друго място ... може би след като го опозная и попътувам повечко ще ти кажа след това " не ми харесва в България искам еди къде си :)'', но за сега не мога :) сори

кой град по-точно? ....

и защо точно там? ....

как се казваш? харесваш ли си името? Вирджиния. :) ДА :D Имайки предвид, че трябваше да се казвам Вирджиния-Джани, като си сменях личната карта :D сега си ми е окей ... макар, че съм била и Верджиния и Виржиния по документи ... но в крайна сметка сега съм Вирджиния :)

незнам на колко си ама ако не си завършила къде мислиш да учиш после в БГ или чужбина ? предстой ми кандидатсване тази година :) смятам да остана тук и да уча реклама или графичен дизайн в НХА или НАТФИЗ :) Дано всичко се нареди ... просто искам да докажа някой неща и пред себе и пред семейството ми ... оставам в България до последно :)

StolenBliss
10-25-2010, 09:54
Като каза, че гледаш много анимации - Коя ти е любимата ? :)

Любимото ти предаване по телевизията ? (ако гледаш 8-))

Кой е филма, който досега е успял да те разчувства най-много ?

Занимаваш ли се със някакъв спорт ?

Можеш ли да качиш най-любимата ти снимка, която си правила (Ако не е прекалено лично)

:)

HeavensMaiden
10-25-2010, 10:16
Като каза, че гледаш много анимации - Коя ти е любимата ? ухаа много са хаха ми сега последно много ме накефи How to train your dragon :) просто се сещям последната която съм гледала и я гледах 3 пъти :D


Любимото ти предаване по телевизията ? (ако гледаш ) Шеметна надпревара ии Зооопилиция :)

Кой е филма, който досега е успял да те разчувства най-много ? P.S. I love you

Занимаваш ли се със някакъв спорт ? мии не :)

Можеш ли да качиш най-любимата ти снимка, която си правила (Ако не е прекалено лично) не е прекалено лично ;) мии ето това една от тях : http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs538.ash1/31519_1454037679239_1482230382_31131299_4603917_n. jpg ии тазии http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs185.snc3/19267_1360906871027_1482230382_30926421_7055820_n. jpg... обожавам черно-бяла фотография :smt007 особено портретната :)

StolenBliss
10-25-2010, 10:37
^Суперска е първата !!
А втората - тва момче да не се казва Иван :-o

w0sh
10-25-2010, 10:41
Битието определя съзнанието / съзнанието определя битието.

Кое според теб е в сила

HeavensMaiden
10-25-2010, 10:43
StolenBliss...мии да хахах познаваш ли го ? :-o :D

StolenBliss
10-25-2010, 11:00
Ако е от Плевен и не е просто друг Иван, значи ми е комшия :D

Едит : small world 8-)

EarthShaker
10-25-2010, 12:10
EarthShaker

:smt008

HeavensMaiden
10-25-2010, 20:00
EarthShaker

:smt008
:oops:

StolenBliss Мария ли се казваш ?

StolenBliss
10-25-2010, 20:44
Не :-o Лора :-o

HeavensMaiden
10-26-2010, 08:14
:) айде следващия да седне да се пържи тука :D

BioX
10-26-2010, 22:36
маркови дрехи който понякога може и да не си харесала мн мн или дрехи от пазарите който си си харесала? хаха
мислиш ли че в близките 15-20 години е възможно феновете на чалгата да намалеят драстично?
и пак след толкова време кой стил мислиш че ще е най-популярен в световен мащаб?
харесваш ли картини? ако да какви по-точно?
ако трябва да си продавачка в някакъв магазин ..какъв би искала да е той ? хах
за по-умни въпроси не се сещам сега..ма се пак да питам нещо ;д; ;д ;д;д; пък и ми е интересно..

HeavensMaiden
10-26-2010, 23:25
маркови дрехи който понякога може и да не си харесала мн мн или дрехи от пазарите който си си харесала? хаха мии принципно съм роб на марковите дрехи ... но се е случвало, квото и да пише на етикета и на която и марка да е пак да не ми хареса ... аа аз често обикалям по секънд хендовете ии съм си намирала и много яки дрешки, които са на кучи марки :D ама като ме кефи що да не го нося :P

мислиш ли че в близките 15-20 години е възможно феновете на чалгата да намалеят драстично? имайки в предвид какво беше преди около 5 години и какво е сега полужението с тая чалга ... освен да се надявам да отшумее и хората да се съвземат нищо друго не ми остава ... ше си отворят някой ден очите , ама вече мозъците им ще са толкова промити, че ... от тук се сещам, че според мен 2012 ще е просто едно масово полудяване ии ще се избием един друг... не може секи ден, във всеки един градски автобус в които се кача да има поне по 1 луд... вървиш по улицата и масово луди хора.. преди не им обръщах внимание ли какво се случва бе бога ми ?


и пак след толкова време кой стил мислиш че ще е най-популярен в световен мащаб? яко елетронна музика ... за определен стил не се сещам и не съм мислила, но смятам, че простотията и лудостта ще е обзела света ..


харесваш ли картини? ако да какви по-точно? даам ... яко несвързани и с никаква логика и смисъл в тях :D някви абсолютните фантасмагории, където да се чудиш тва глава ли е гъз ли е хаха

ако трябва да си продавачка в някакъв магазин ..какъв би искала да е той ? хах оооо от няколко години страшно много искам да бачкам в магазин за бижута :grin: яко мъниста ии да правя от сутрин до вечер само обеци и колиета :D отговора ми е в hand made магазинче ;) даже мн сериозно обмислям варианта със сестрата да отворим едно такова .. :)

Disrespect
10-27-2010, 02:34
ще ни се бере ли лайката 2012та, от твоя отговор зависи света! :Д

hopekiller
10-27-2010, 07:47
Привет.

Какво мислиш за илюминатите? Според теб, има ли нещо подобно, или всичко е плод на спекулации?

А за Окултизмът?

"Изкуството" да обичаш?



Позрави и хубав ден.

Dumb
10-27-2010, 20:30
Как?
Колко?
И кое от двете е по - важно?

HeavensMaiden
10-27-2010, 21:21
hopekiller за илюминатите и окултизмът не знам особено много ... знам някакви неща от обща култура, но никога не съм се интересувала повече от нужното :) Така, че не мога да отговоря на въпроът ти, защото просто нямам изградено мнение ;) няма смисъл да въртя и суча някви заучени реплики и чути и прочетени определение, така ти казвам.. сори не мога да отговоря :)

"Изкуството" да обичаш?
Човек цял живот се учи ... и на 100 години да станеш пак няма да си научил всичко ...В това число влиза и любовта и и обичта .. Обичта е изкуство - човек никога не трябва да спира да се учи и осъвършенства! Въпросът е не дали обичаш или не, а дали умееш да го показваш или не :) и какво всъщност е обич за самия човек ... всеки по отделно има различен начин и подход за показване на емоциите си ... и в това число и обичта и любовта си към някого:) Обичам да се изразявам с цитати, за това ще го направя отново.

''Човек трябва да се научи първо да обича себе си, за да може да обича другите и да позволи да бъде обичан и харесван.'' Ерих Фром

HeavensMaiden
10-27-2010, 21:22
Как? качествено и със стил ...
Колко? достатъчно, но не и прекалено
И кое от двете е по - важно? как е свършена работата :)

HeavensMaiden
10-27-2010, 21:27
ще ни се бере ли лайката 2012та, от твоя отговор зависи света! :Д

Мишо, ако от мене зависи края на света, тогава да сме измряли сички до сега :D
само тебе щях да оставя да не умра от скука 8-)

Sham
10-27-2010, 21:34
мислех си да те питам, ама май не те:

Характерно е за козирозите да се обграждат с хора, стоящи по-ниско от тях по един или друг признак, бил той социален статус, интелектуално развитие и прочее. Помисли добре за минутка и после ми отговори, възможно най-честно, склонна ли си(съзнателно или не толкова) към подобен подбор на обкръжението. Ако отговорът ти е положителен, давала ли си си досега сметка за това? Защо мислиш се случва?

По какво избираш приятелите си?
Какви хора харесваш?
Какво те свързва с близките ти хора?
Приличате ли си или напротив?
...

ArrowsOfDeath
10-27-2010, 21:37
Случвало ли ти се да сбъднеш мечта, но насън?

hopekiller
10-27-2010, 21:50
Благодаря.

HeavensMaiden
10-27-2010, 22:26
[quote="Sham"]мислех си да те питам, ама май не те:

Характерно е за козирозите да се обграждат с хора, стоящи по-ниско от тях по един или друг признак, бил той социален статус, интелектуално развитие и прочее. Помисли добре за минутка и после ми отговори, възможно най-честно, склонна ли си(съзнателно или не толкова) към подобен подбор на обкръжението. Ако отговорът ти е положителен, давала ли си си досега сметка за това? Защо мислиш се случва?
хммм....реално погледнато обичам да съм нещо повече от хората до мен ... харесва ми усещането да съм по-добра от някой ... незнам дали го правя съзнателно или не ... за това винаги съм се старала да съм с една крачка напред, макар и не винаги да успявам ...но става на въпрос в дадени случаи, не като цяло хората около мен да са по-ниско от мен самата, но да тръгна да си избирам хората с които дружа по тяхоното социално полужение и умствени възможности - в никакъв случай :)

По какво избираш приятелите си? хаха мии важното е да ми допадът ... да са забавни и да има какво да си говоря с тях ... да имаме общи допирни точки иии най-важното е да има яко смях :D

Какви хора харесваш? полужително настроени, забавни, импулсивни иии разбира се да имат някакъв акъл в главата ии да не си говорим единствено и само за '' леле братлее вчера как се напушиих!'' ;) и да надявам се разбра ми идеята :)

Какво те свързва с близките ти хора?ъм... това е много екзистенциален въпрос ... много са нещата.. като започнем от самата обич, родствената връзка по между ни, общите интереси, моментите приживяни заедно ... страшно много са нещата :) именно за това са близки, а не просто познати ;)

Приличате ли си или напротив? амии под близки, ако имаш предвид роднини ... не ... имам един брат и една сестра и тримата сме тоолкова различни ... сестра ми и баща ми също са козирози :D еми въобще не си приличаме :D не говоря за външен вид, а като цяло какъв човек е тя и какъв съм аз :)

HeavensMaiden
10-27-2010, 22:33
Случвало ли ти се да сбъднеш мечта, но насън?
амии сещам се за един конкретен случай...не знам до каква степен е мечта, но беше нещо което искам да постигна :P амм миналата година ми се наложи да се преместя в София отново ии логично да сменя училището ... ии трябваше да се явявам на приравнителни изпити и т.н. .. таа няколко дена преди това, от цялото напрежение и стрес и учене, сънувах, че съм на изпита ии го минавам с 6ца ии даскалите са много доволни и даже ми даваха някакъв сертификат :D :D таа това е хах