PDA

View Full Version : Проблем с оросяването на крайниците



tellmebaby
10-23-2010, 19:31
Имам проблем с .. мисля че се казва оросяването на крайниците.
Почти постоянно ръцете и малко по-рядко краката ми са студени....
Наскоро тръгнах на едни кръжоци...там пък като добре се загрея, ръцете ми стават едни такива червени и се потят :-s :neutral: :x абе много е гадно..
Искам съвети как да променя това [!!]
Спешноо.. [!]

П.П.: Само да допълня, че при тази промяна аз се притеснявам, понеже изглежда някак странно - на всички ръцете им нормални, белички, сухички, а пък моите - запотени и зачервени като раци :-# :-# и после като истиват пак си променят цвета - или поне вчера забелязах, че дясната-само тя стана лилавка, а другата си беше нормална на цвят... :-# :-# :-#

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

aguilera
10-23-2010, 19:34
Аз съм същата...

StolenBliss
10-23-2010, 19:57
Една моя приятелка има същия проблем, но аз не знам какво можеш да направиш нещо по въпроса, ако може въобще да се направи нещо. Тва си е природа и просто даденост при определени хора. Не мисля, че означава че имаш някакъв проблем със здравето. :)

LipSy
10-23-2010, 21:27
Не мисля, че може да се направи нещо по въпроса! Ако толкова много се притеснямаш посети лекар! :)

tellmebaby
10-23-2010, 21:43
даа, ще опитам :) и ще пиша..

kalpazanka
10-24-2010, 08:29
На колко години си? Някой от роднините да е с подобен проблем?

tellmebaby
10-24-2010, 09:36
Първо искам да се извиня за неописателното заглавие (което вече е променено) и
да майка ми също е със този проблем, така че е наследствено.. :( :(
аз съм на 14г.

tellmebaby
10-29-2010, 16:41
И такаа.. днес ходих на лекар, и лекарката ми каза, че няма какво да се направи :( ...
За възрастните хора може да се изпише гинко билоба и подобни лекартсва, за да разширят кръвоносните съдове.

Но все пак мисля, че има едно решение - да спортуваш активно!
Понеже така кръвта се раздвижва ии.. така :P