PDA

View Full Version : Нормално ли е ?



nymphetamiNeee
10-23-2010, 19:35
Аз съм момче ( 13 години навършени) та според вас нормално ли е да съм 69 килограма , 164 висок с коремче ? Нормално ли е ?

MegiBoOm
10-23-2010, 19:36
нз дали е нормално, ама повечето момичета харесват слаби момчета...!

nymphetamiNeee
10-23-2010, 19:37
нз дали е нормално, ама повечето момичета харесват слаби момчета...!Да знам , може би това е причината и да си нямам приятелка :)

MegiBoOm
10-23-2010, 19:41
знаеш ли какво...! няма да е лошо да започнеш да тренираш баскетбол (за да се издължиш) и всеки ден по 30 мин. всякакви упрежнения + вечерта по 30 коремни преси за много малко време ще станеш в много добра форма...ГАРАНТИРАМ ТИ ГО! ;)

in4et0yy
10-23-2010, 19:42
нз дали е нормално, ама повечето момичета харесват слаби момчета...!

Аз пък предпочитам да е пълен, пред кльощав, не знам много ми е грозно момче кожа и кости...

nymphetamiNeee
10-23-2010, 19:42
знаеш ли какво...! няма да е лошо да започнеш да тренираш баскетбол (за да се издължиш) и всеки ден по 30 мин. всякакви упрежнения + вечерта по 30 коремни преси за много малко време ще станеш в много добра форма...ГАРАНТИРАМ ТИ ГО! ;)Аз не съм добър в баскетбола . Преди , като станах правих 10 и преди лягане също 10.

Rebirthing
10-23-2010, 19:44
Трябва да свалиш няколко килограма.

nymphetamiNeee
10-23-2010, 19:46
Трябва да свалиш няколко килограма.Някакви съвети как да го направя ?

Rebirthing
10-23-2010, 19:48
Трябва да свалиш няколко килограма.Някакви съвети как да го направя ?

Ами има доста теми във форума, поразрови се :). Най-вече спорт и по-здравословно хранене.

nymphetamiNeee
10-23-2010, 19:50
Трябва да свалиш няколко килограма.Някакви съвети как да го направя ?

Ами има доста теми във форума, поразрови се :). Най-вече спорт и по-здравословно хранене.Няма как да тренирам поради причината че в момента съм 2-ра смяна в училище :) В училището ми продават само хамбургери пици и принцеси ..

mArMaLaDkA
10-23-2010, 19:55
Аз не съм добър в баскетбола . Преди , като станах правих 10 и преди лягане също 10.

Ахахаха, 20 коремни... за целия ден? Аз съм момиче и ако се хвана да правя сега, нищо че не съм правила от седмици, поне 100 ще успея да направя. Смяяятай...

Хленчи си и си подсмърчай в ъгъла колко дебел и нещастен си, щом вечно ще си намираш оправдания. Как пък има момчета(и момичета), които успяват да имат прекрасно балансирано тяло, ВЪПРЕКИ втората си смяна в училище, както и безкрайните си задължения и ангажименти в и извън училище, и плюс заобикалящите ги отвсякъде заведения за бързо хранене, м? "Който има желание - намира начин, който няма - си търси оправдания".

thinkgreen
10-23-2010, 20:05
Аз не съм добър в баскетбола . Преди , като станах правих 10 и преди лягане също 10.

Ахахаха, 20 коремни... за целия ден? Аз съм момиче и ако се хвана да правя сега, нищо че не съм правила от седмици, поне 100 ще успея да направя. Смяяятай...

Хленчи си и си подсмърчай в ъгъла колко дебел и нещастен си, щом вечно ще си намираш оправдания. Как пък има момчета(и момичета), които успяват да имат прекрасно балансирано тяло, ВЪПРЕКИ втората си смяна в училище, както и безкрайните си задължения и ангажименти в и извън училище, и плюс заобикалящите ги отвсякъде заведения за бързо хранене, м? "Който има желание - намира начин, който няма - си търси оправдания".


+++

MeLikesPie
10-23-2010, 20:08
Много си отпуснат!!! Тръгни на някакъв спорт, свикни често да се движиш, иначе няаа стане!!!

Просто не знам какво правите вие по цял ден, аз от 1ви клас съм свикнала да ходя на спортове, иначе няма как!!!

Zarity
10-23-2010, 21:09
Не.

lovemirkoo
10-23-2010, 22:15
хей mArMaLaDkA я не бъди толкова злобна.момчето помоли за съвет не за злобни коментари. има една приказка.вместо да се заяждаш обърни внимание на обноските си,това е моя съвет към теб.

по темата:яко тренировки.започни някакъв спорт.много хора се занимават с нещо извънкласно,ти започни някакъв спорт.както казаха по горе баскетбола е добра идея,ще се издължиш и същевременно ще отслабнеш.прави коремни преси за коремчето редовно и ще имаш гарантиран успех. :)

britzy
10-24-2010, 07:15
Много си отпуснат!!! Тръгни на някакъв спорт, свикни често да се движиш, иначе няаа стане!!!

Просто не знам какво правите вие по цял ден, аз от 1ви клас съм свикнала да ходя на спортове, иначе няма как!!!

не знам кво правят-аама и ти не беше ли една дебела наскоро хленчеше,че искала да отслабва???

пт-спортувай,не прави диети,щот си малък и няма да пораснеш-но спортувай на воля

midi4kaa
10-24-2010, 07:18
Спортувай.Това никак не е нормално за 13-годишно момче.
Прави коремни преси,тичай,гимнастика ако трябва...фитнес.Ако седиш и чакаш ще станеш по-зле :)

foreverr
10-24-2010, 11:21
Ми много зависи от това колко ти тежат костите и всичко сланина ли ти е или повече мускул.Но щом казваш, че имаш коремче, то значи имаш нужда да свалиш 5-6-7 килограма.И аз не знам точно колко ти е нужно да свалиш, тъй като не съм те виждала....

BaffaLsc
10-24-2010, 11:44
Да знам , може би това е причината и да си нямам приятелка :)
Ми почни да спортуваш тогава.. вместо да питаш дали е нормално. :)

TheGoodGirL
10-24-2010, 12:23
ами ако искаш да отслабнеш с коремни преси ще ти трябват доста повече от 10/20 :D :D аз преди тренирах и за да си поддържам формата съм правила по 500 на ден ... но по-добре яж повече здравословна храна,защото не може да отслабнеш ако ядеш пици и хамбургери дори и по цял ден да тренираш :? 8-)

mArMaLaDkA
10-24-2010, 12:55
хей mArMaLaDkA я не бъди толкова злобна.момчето помоли за съвет не за злобни коментари. има една приказка.вместо да се заяждаш обърни внимание на обноските си,това е моя съвет към теб.


Виж сега, това не е детска градина, а форум, и аз не съм длъжна да щадя нечии чувства, когато заявявам мнението си. Обноските ми отсъстват тогава, когато простотията ме залива отвсякъде. Ако това, че казвам истината в прав текст и без заобиколки е злоба, значи да, злобна съм. Не аз пускам теми колко съм дебела и нещастна, а в същото време, като ми кажат какво да направя, за да променя начина си на хранене и начина, по който изглежда тялото ми, да си търся сто и едно оправдания защо да НЕ направя това и онова. Ето това вече са злоба и заяждане.

Да не говорим, че ти със съветите си за коремните преси и как те, разбираш ли, стопявали коремчето, не помагаш особено(да не кажа изобщо) на автора, а само му предлагаш една красива илюзия. Да ти обяснявам ли защо, или ти сама ще се усетиш и ще предпочетеш да си потърсиш информацията?

fuckme
10-24-2010, 14:20
с mArMaLaDkA съм 8-)

TheGoodGirL
10-24-2010, 15:05
хей mArMaLaDkA я не бъди толкова злобна.момчето помоли за съвет не за злобни коментари. има една приказка.вместо да се заяждаш обърни внимание на обноските си,това е моя съвет към теб.


Виж сега, това не е детска градина, а форум, и аз не съм длъжна да щадя нечии чувства, когато заявявам мнението си. Обноските ми отсъстват тогава, когато простотията ме залива отвсякъде. Ако това, че казвам истината в прав текст и без заобиколки е злоба, значи да, злобна съм. Не аз пускам теми колко съм дебела и нещастна, а в същото време, като ми кажат какво да направя, за да променя начина си на хранене и начина, по който изглежда тялото ми, да си търся сто и едно оправдания защо да НЕ направя това и онова. Ето това вече са злоба и заяждане.

Да не говорим, че ти със съветите си за коремните преси и как те, разбираш ли, стопявали коремчето, не помагаш особено(да не кажа изобщо) на автора, а само му предлагаш една красива илюзия. Да ти обяснявам ли защо, или ти сама ще се усетиш и ще предпочетеш да си потърсиш информацията?

+1 :D :D

Daisy11
10-24-2010, 18:03
Аз не съм добър в баскетбола . Преди , като станах правих 10 и преди лягане също 10.

Ахахаха, 20 коремни... за целия ден? Аз съм момиче и ако се хвана да правя сега, нищо че не съм правила от седмици, поне 100 ще успея да направя. Смяяятай...

Хленчи си и си подсмърчай в ъгъла колко дебел и нещастен си, щом вечно ще си намираш оправдания. Как пък има момчета(и момичета), които успяват да имат прекрасно балансирано тяло, ВЪПРЕКИ втората си смяна в училище, както и безкрайните си задължения и ангажименти в и извън училище, и плюс заобикалящите ги отвсякъде заведения за бързо хранене, м? "Който има желание - намира начин, който няма - си търси оправдания".
+++++++++++++++++