PDA

View Full Version : Безкрайно влюбен съм. Много Ви моля за помощ!



BIN
10-23-2010, 19:37
Здравейте! В средата на лятото срещнах най-прекрасното момиче. Веднага се влюбих в нея, от пръв поглед, наистина. Много време исках да й го кажа, но ме беше страх, как ще реаргира тя. На 19-тия ден от както тръгнахме, тя ми каза, че ме обича. Бях толкова щастлив!!! Споделих й и моите чувства. Тя е най-прекрасната и адски много я обичам. Не мога без нея, не издържам! Когато я няма изгарям отвътре, буквално това е чувството. Напоследък не се виждахме много. Тя излизаше през деня, а аз ходех на работа от 7 до 7 и когато се върнех не искаше да излизаме особено много. Не я бях виждал 2 седмици. Направо се побърках. Звъннах й и й казах как се чувствам, заплаках, после се разкрещях след поредния отказ. Проблема е, че съм звъннал в можеби най-неподходящия момент, когато е имала сериозни проблеми вкъщи. Толкова съжалявам за това, много я напрегнах. Извинявах й се много. На другия ден отидох до тях със закуска, с надеждата да споделя колко е прекрасна и как ме кара да се чувствам, на майка й. Но и тя ме чу и дойде. Не можах да поговоря с майка й, вместо това скъсахме. От тогава тя много ме избягва, не иска да говорим много-много. Тази вечер се видяхме, а тя само ми се караше, викаше ми за такива глупости. Общо-взето можеби оставаме приятели, но аз не това искам. Толкова много я обичам, обожавам я. Не мога без нея. Може и да съм момче, но много често плача. Въпроса ми е, какво мога да направя? Как да я спечеля отново? Тя е най-прекрасната. Моля ви за някакъв съвет. Адски отчаян съм!

assd
10-23-2010, 19:40
има си друг. свикни
дано си я треснал поне

BIN
10-23-2010, 19:42
Няма си друг. Не говори така за нея, без да я познаваш!

PoRcHeTaTa1
10-23-2010, 19:42
Направи и "Море от любов" това помага в такива случаи.Много са малко момчетата който могат да кажат пред цяла България 'оБичам те' УСПЕХ! :)

BIN
10-23-2010, 19:44
Няма да се съгласи, няма да дойде, сигурен съм в това, тъй като я опознах добре, за малкото време заедно.

PoRcHeTaTa1
10-23-2010, 19:46
Ами нищо не губиш ако опиташ? Ти имаш ли по-добра идея? :-o

BIN
10-23-2010, 20:13
Не, така мога да загубя и приятелството й.

umri
10-23-2010, 20:28
Неосъзнат гей си. Плачеш.... иди си купи трибестан и омнадрен и взимай конски дози... Как няма да те зареже. Всичко, което си изписал е точно обратното на идеала за мъж, който имат 99% от жените. Скопи се, пусни коса и иди в девическо...

BIN
10-23-2010, 20:30
Както кажеш шефе, за разлика от теб, аз съм свободен. Ти сигурно си поредния спортяга, който има "яки мускули" и "зарибява" общите в дискотеките, мерси, ама съветите ти не ми вършат работа, имам си достойнство!

flyingmonkey
10-23-2010, 21:27
Не говори така за нея, без да я познаваш!

http://s10.directupload.net/images/101023/s3wpooyl.jpg

jghgh
10-23-2010, 21:27
имам си достойнство!
^Нямаш си.

Може би си й станал прекалено досаден, затова те е отрязала.
Плашещо е да ходиш с човек, който се държи неуравновесено при всяка твоя липса и т.н. То въпросът ти не опира до това дали тя е имала проблеми или не е имала вкъщи - и да не е имала, 100% е щяла да се изнерви, че й викаш по телефона и че я препираш, все едно си няма лично време.

За друг път да знаеш - не бъди досаден с момичетата - отвратително е. Не им натяквай, не ги търси непрекъснато, не прекалявай с изблика на чувства - да им се обясняваш прекалено много. Като се обясняваш прекалено много на един човек, ти все едно го ангажираш, а както знаеш - повечето хора мразят отговорности и бягат всячески от тях. Не опира толкова до въпроса дали е мъжко да кажеш на някоя че я обичаш - това е мило. Но си има граница. Почнеш ли много да се обясняваш, започваш да изглеждаш ЗАВИСИМ и това дразни - никой не иска до себе си лепка, която не може да диша без другия. Момичето ти като те е видяло какъв червей си е решила да те остави - и повярвай, всяка би го направила. Никой не желае да си има работа с човек, който още малко не може да диша без гаджето си и едва ли не придава на гаджето си целия смисъл на живота си. Отделен въпрос е и досаждането - не можеш да звъниш постоянно, да правиш проблеми, да се появяваш със закусчици и да занимаваш целия свят с връзката ви. (например майка й)

Ти едва ли не слагаш връзката ти над всичко в твоя живот - правиш я като някаква панацея, което показва адски безсмислено съществуване - човек трябва да е умерен и да не се вкопчва само в едно нещо, сякаш то му е единствения смисъл в живота. (било то връзка, кариера или пр.!)


И трето, мацката ти от самото начало според мен не е била много надеждна, щом само ти е отказвала. Ако толкова е държала на теб и те е харесвала, е нямало да си търси извинения как да не се видите, а щеше да е готова да се среща с теб постоянно - така правят влюбените хора.


Прави си изводите ;)

GunSnSteelflowers
10-23-2010, 21:55
Не говори така за нея, без да я познаваш!

http://s10.directupload.net/images/101023/s3wpooyl.jpg


:razz:

Пич, стягай се в кръста. Момиче съм и ако някой ми се разреве по телефона, меко казано ще се стресна.

BIN
10-24-2010, 06:28
Живота ми е отвратителен, имам толкова много, но нищо не ми носи щастие, нищо, освен нея. Работя по 12 часа на ден и ми е ужасно самотно. Всичките ми приатели избягаха на някъде. Нормално е да звъня на най-скъпия си човек.

BlindedAngel
10-24-2010, 06:34
Излагаш се.Това определено не е мъжка постъпка.Ако има начин да се погледнеш отстрани ще видиш колко жалък изглеждаш.По този начин я отблъскваш като й ревеш и се жалваш.Кофти ситуация, но нищо не може да се направи - тя не те иска вече.Преодолей го 8)

BIN
10-24-2010, 07:00
Знам, че съм жалък, но повярвайте, няма нищо друго, което да искам толкова, колкото нея!

anonimchetou
10-24-2010, 07:05
Мен ме инетересува на колко сте и двамата ?

BIN
10-24-2010, 07:20
Аз на 20, тя - на 17.

BlindedAngel
10-24-2010, 07:27
Нормално.Тя е малка още не знае ко иска.Ко се учудваш.Продължавай напреде със следващата 8)

TheManTheLegend
10-24-2010, 07:54
-Обясняваш й се в любов нонстоп и ставаш досаден
-притеснявал си се много
-Плакал си пред нея и по принцип често плачеш
Ако ми посочеш момиче което харесва такива мъже те черпа една бира :smt023
в добавка на това си и в категорията "needy"
идеята за омнадрена е доста добра, може да му дойде акъла в главата :razz:

BIN
10-24-2010, 08:07
Тя харесва такъв тип мъже, казвала ми го е. Просто както всичко беше прекрасно изведнъв стана нещо и всичко пропадна.

TheManTheLegend
10-24-2010, 08:25
Какво говорят момичетата и какво харесват за 2 коренно различни неща. Почти всички казват че харесват чувствени, добри, мили мъже а пък всъщност ходят с "лоши момчета" това е закон!

BIN
10-24-2010, 08:33
Не е закон, повярвай ми. Това, че си ограничен и не можеш да го осъзнаеш, не значи, че не е така. Замисли се, огледай се, пробвай и ще видиш.

BlindedAngel
10-24-2010, 08:39
А ти се замисли щом харесва такива "мъже" защо ти не си с нея след като си такъв ?

BIN
10-24-2010, 08:57
Точно това е, толкова мислих. Не знам. Казва ми, че й липсвам, че е плакала за мен, че едвам се сдържа да не ми звънне и да ме чуе. Просто не мога да си го обясня. Ако можех, щях ли да пиша тук?

TheManTheLegend
10-24-2010, 08:58
Не е закон, повярвай ми. Това, че си ограничен и не можеш да го осъзнаеш, не значи, че не е така. Замисли се, огледай се, пробвай и ще видиш.
Ако вярваш че е така ограничения си ти. Някой ден може да го осъзнаеш но ще ти трябва конска доза тестостерон :razz:

BIN
10-24-2010, 09:01
Нека позная, ти си якичък и с гола глава или къса коса. Познах ли?

TheManTheLegend
10-24-2010, 09:18
Не е гола първи номер е :-D

BIN
10-24-2010, 09:18
Именно, от такъв като теб не искам съвети. Ще те помоля да не пишеш в темата.

TheManTheLegend
10-24-2010, 09:19
както искаш. Имай предвид че се броят на пръсти момичетата които харесват женчовци

BIN
10-24-2010, 09:20
И така да е, тази, която обичам е такава.

BlindedAngel
10-24-2010, 09:25
Нека позная, ти си якичък и с гола глава или къса коса. Познах ли?
Аз съм гола глава, директно я бръсна.Само не можах да разбера това какъв фактор е :lol: Иначе помни ми думата ти НЯМА да си с нея, дори и да се съберете малко след това пак ще се разделите.Просто такова поведение от човек с пеперудена душа МОЖЕ да се харесва само на пръв поглед, но понеже както всяка жена не знаят ко искат след това решават че им е писнало да реват за тях, да им тичат след гъза и ТЕ да бъдат "мъжа" във връзката...Стегни са, излагаш мъжката част...

BIN
10-24-2010, 09:30
Не съм казвал, че съм женствен, просто казах, че липсата й ме е карала да заревавам.

TheManTheLegend
10-24-2010, 09:33
То не е нужно да го кажеш, постъпките сами говорят за себе си

umri
10-24-2010, 11:04
Не е закон, повярвай ми. Това, че си ограничен и не можеш да го осъзнаеш, не значи, че не е така. Замисли се, огледай се, пробвай и ще видиш.
Ако вярваш какво ти говори една жена, значи си кръгъл глупак. Тя понякога сама на себе си не вярва, остава и ти да и вярваш.

Ако наистина всичко, което казва е вярно, защо не е с теб? Толкова жестока eбaвка си прави с теб, че даже не се прикрива. Вместо да опонираш, се замисли, дали пък в теб не е грешката. И не съм нито с гола глава, нито толкова як... Безнадежден случай си. Просто не знам за израз или похват в словестния ми арсенал, който би помогнал на индивид като теб.

Казваш, че имаш всичко, но само без нея не можеш... Не знам колко и какво си преживял, но мога да ти гарантирам, че ако си преживял и наполовина това, което е минало през моята глава... с това псевдо-мъжествено характерче щеше да си в гроба или в лудницата.

desadesa
10-24-2010, 15:39
От думите ти си личи колко много я харесваш, но според мен си и станал досаден. Аз съм момиче и като ме занимават обикновено ги игнорирам и повече не искам да ги погледна. Даже ми стават отвратителни. Трябвало и е повече лично време,може би. Не познавам момичето и затова не мога да кажа с точност. Остави я за известно време, може и сама да те потърси.
УСПЕХ! :) :-)

MiMcHeToOo
10-24-2010, 16:10
Всичко в темата както и да е, ама това, че си говорил с майка й за чувствата си - wtf?! Аз на нейно място не само щях да те зарежа ами и да те изхвърля през вратата... Това, което се случва между двама човека е само между тях, а ти с тая простотия си развалил абсолютно всичко.

BIN
10-24-2010, 19:25
Намеренията ми са сериозно. А и колко по-хубаво от това, на една майка да й бъде казано колко прекрасна смята някой, че е дъщеря й?

TheManTheLegend
10-24-2010, 20:44
Всичко в темата както и да е, ама това, че си говорил с майка й за чувствата си - wtf?! Аз на нейно място не само щях да те зарежа ами и да те изхвърля през вратата... Това, което се случва между двама човека е само между тях, а ти с тая простотия си развалил абсолютно всичко.
Боже това не го бях прочел, ти нормален ли си как ше говориш с майка й :shock:
Дъщеря й е на 17, ти си на 20, разликата не е проблем но в очите на една майка... А и толкова кратка връзка а да се запознаепш с техните това е просто... Ако бях на момичето нямаше да скъсам, ми направо щях да та скъсам от бой :razz:
Амин :-D

BIN
10-24-2010, 20:46
Не знаете какви са бившите й приятели... за това...