PDA

View Full Version : Посъветвайте ме



kripsi
10-23-2010, 20:21
Здравейте,да ви разкажа моята история накратко,ходех един мъж почти година,реших да скъсам с него поради това че се оплаших от сериозните му намерения,а аз исках да градя кариера.Когато реших да скъсам отношенията си с него друг леко ми беше завъртял главата,но не съм имала отношения с никои друг след раздялата ми.Наскоро исках да подобря отношението ми с бившия ми приятел, но той не иска и да чуе за мен,а аз не мога да го забравя :((((( Дайте ми съвет, как да го привлека и да бъдем отново заедно.

seeu2morow
10-23-2010, 20:29
изясни се малко, моля те
хем си скъсала с него заради кариерата си /което показва колко си държала на него/, хем сега след като /предполагам/ си малко по-нагоре в хранителната верига, искаш да се върнеш при него.
ако бях на негово място и аз не бих искала да те виждам
трябва да му обясниш, че сега си готова за по-сериозна връзка...
знам ли..

mArMaLaDkA
10-23-2010, 20:30
Отначало се зачудих какво прави жена, която е на години да "гради кариера" в тинейджърски форум. После допрочетох и разбрах.
Държиш се като инфантилна ученичка, която не знае какво иска. Сама си, игнорират те и така ще е, докато се научиш да си подреждаш приоритетите и да мислиш първо, преди да вземеш някакво важно решение. Сега си гради безценната кариера, щом ти е било толкова силно желанието и остави човека да си намери някоя, която няма да бяга с 200 при първия по-сериозен разговор.

flyingmonkey
10-23-2010, 21:42
Отначало се зачудих какво прави жена, която е на години да "гради кариера" в тинейджърски форум. После допрочетох и разбрах.
Държиш се като инфантилна ученичка, която не знае какво иска. Сама си, игнорират те и така ще е, докато се научиш да си подреждаш приоритетите и да мислиш първо, преди да вземеш някакво важно решение. Сега си гради безценната кариера, щом ти е било толкова силно желанието и остави човека да си намери някоя, която няма да бяга с 200 при първия по-сериозен разговор.

+1

Остави човека да си живее живота, с някоя която го заслужава.

PoRcHeTaTa1
10-23-2010, 22:14
Ами то за това се мисли преди да се предприме нещо.... Твоя грешка сега ако можеш я оправи !!! :? :? :?

burpp
10-23-2010, 22:29
Покажи му колко много държиш на него

FuckedUp
10-23-2010, 23:04
Покажи му колко много държиш на него
ПРОЧЕТИ ТЕМАТА ОТНОВО И ТОГАВА НАПИШИ КОМЕНТАР.. ](*,) ](*,) ](*,)

sunshinepp
10-24-2010, 08:39
Късно е да правиш каквото и да било :) продължавай напред !

burpp
10-24-2010, 15:25
Покажи му колко много държиш на него
ПРОЧЕТИ ТЕМАТА ОТНОВО И ТОГАВА НАПИШИ КОМЕНТАР.. ](*,) ](*,) ](*,)

Прочел съм всичко. Казвам, че ако найстина иска да бъде с него ще му излее душата и съм сигурен, че няма да остане неутрален :(

desadesa
10-24-2010, 15:48
Не мисля, че ще ти обърне внимание! Ти си го отблъснала заради "кариерата" си.. Звучиш ми като някоя фолкпевица. Не искам да те обиждам или нещо подобно, но според мен не можеш да си го върнеш. По-добре си намери друг, по-добър от него! :)

soul1199
10-24-2010, 20:13
не той те е отблъснал,а ти него,той е решил да продължи напред,така направи и ти