PDA

View Full Version : Как се влиза в ЦРУ ?



areaa51
10-23-2010, 22:49
Мамка му винаги съм се чудел как се влиза в ЦРУ ? като е толкова секретно как въобще набират агенти и т.н. като никъде няма информация за кандидатсване изпити или нещо от тоя сорт ... идеи ? за неразбралите въпроса ми беше как се кандидатства за ЦРУ ?

Темата не е ебавка

Nakadah
10-23-2010, 23:16
кой па ти е казъл че за всяка работа на този свят се кандидатства? :lol:

areaa51
10-23-2010, 23:26
а какво се прави седиш у дома пред ТВ то и те избират ли ? :D

Macallan
10-24-2010, 09:39
Е сигурно не се става агент току така - като във всяка професия връзки

areaa51
10-24-2010, 10:43
Е сигурно не се става агент току така - като във всяка професия връзки


Едвали всички агенти на ЦРУ са влезнали с връски ... все пак това не е бг :D

GregoryHouse
10-26-2010, 11:29
Повечето от агентите на CIA, са или специално обучени за това. Едва ли не това им е висшето или са от други звена като FBI, SS, US Marshalls и т.н...

areaa51
10-26-2010, 18:16
Повечето от агентите на CIA, са или специално обучени за това. Едва ли не това им е висшето или са от други звена като ', SS, US Marshalls и т.н...

Ами да те са специално обучени за това но нали хора се обучават откъде ги набират ми беше въпроса :) ... взимат ги обучват ги ама откъде ги взимат както ти каза може да е от други звена там секретни и т.н.

doomkillerr
11-16-2010, 16:41
Както всяка една работа си има публикувана обява, като всички кандидати се проучват доста обстойно особенно тези които преминат задължителните изпити... :)

areaa51
11-16-2010, 16:43
Както всяка една работа си има публикувана обява, като всички кандидати се проучват доста обстойно особенно тези които преминат задължителните изпити... :)


можели да ми кажеш къде е тази публикувана обявя :D

LitTleJ
11-18-2010, 17:09
Обаче никой от отговарящите в тая тема не влага и капчица мисъл... Аз лично предполагам че се започва от полицай понеже самата работа е свързана с това... Може би ги избират от там... Може и да бъркам но според мен това е логичното обяснение.

SchoolSucks
11-18-2010, 18:12
ЦРУ дава $86 бона за агенти с български...
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=232307

Значи не е съвсем невъзможно, но все пак е изключително и те изследват до 9-то коляно...

areaa51
11-18-2010, 18:38
ЦРУ дава $86 бона за агенти с български...
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=232307

Значи не е съвсем невъзможно, но все пак е изключително и те изследват до 9-то коляно...

не съм криминално проявен те добре търсят агенти ама къде се кандидатства

SchoolSucks
11-18-2010, 22:48
ЦРУ дава $86 бона за агенти с български...
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?article=232307

Значи не е съвсем невъзможно, но все пак е изключително и те изследват до 9-то коляно...

не съм криминално проявен те добре търсят агенти ама къде се кандидатства

В Американското посолство. Там попитай за формуляр, в който да попълниш данните си. Досущ като да кандидатстваш за работа в Макдоналдс. :) :wink:

areaa51
11-19-2010, 17:47
в статията която си дал пише, че трябва да имам зелена карта(която аз нямам ) и да съм учил журналистика което аз нямам ....

FashioN
11-20-2010, 09:20
Кандидатства се за да се влезе в ЦРУ,но мисля ,че за теб вече е късно.Трябва да кандидатстваш в ЦРУ и трябва 100% ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си Американски гражданин,трябва да занеш поне 5 езика от които Арабски,Китаиски,Английски естествено,Руски и нещо друго.Трябва да преминеш през специално обучение,но почти всеки път ще ти искат някакъв предишен стаж,ще трябва да си бил в армията да кажем или нещо такова.

areaa51
11-20-2010, 09:53
Кандидатства се за да се влезе в ЦРУ,но мисля ,че за теб вече е късно.Трябва да кандидатстваш в ЦРУ и трябва 100% ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си Американски гражданин,трябва да занеш поне 5 езика от които Арабски,Китаиски,Английски естествено,Руски и нещо друго.Трябва да преминеш през специално обучение,но почти всеки път ще ти искат някакъв предишен стаж,ще трябва да си бил в армията да кажем или нещо такова.

късно едвали на 18 години съм ,но много е занимавката сигурно ще влезна в армията :)

iwwocXr
09-29-2013, 14:26
Кандидатства се за да се влезе в ЦРУ,но мисля ,че за теб вече е късно.Трябва да кандидатстваш в ЦРУ и трябва 100% ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си Американски гражданин,трябва да занеш поне 5 езика от които Арабски,Китаиски,Английски естествено,Руски и нещо друго.Трябва да преминеш през специално обучение,но почти всеки път ще ти искат някакъв предишен стаж,ще трябва да си бил в армията да кажем или нещо такова.

Влязох в този шибан акаунт само за да ти кажа, че това е може би най-малоумното изказване някога, какво говориш като не разбираш ?!

Баща Ти
09-29-2013, 16:22
https://www.cia.gov/careers/opportunities/cia-jobs

Вие си мислите, че там всички са шпиони ли?

an7raks
09-29-2013, 20:22
Там са само илюминанти.

Vladislav Hellsing
09-29-2013, 20:23
Там са само илюминанти.

Оф. Цялата америка са илюминати. Бах ва и конспирацията

an7raks
09-29-2013, 20:40
Оф. Цялата америка са илюминати. Бах ва и конспирацията

Подозирах го!

baby_baby
10-01-2013, 14:16
Както всяка една работа си има публикувана обява, като всички кандидати се проучват доста обстойно особенно тези които преминат задължителните изпити... :)

+1

fevoos
10-01-2013, 14:28
през задния вход

iwwocXr
12-16-2013, 07:42
Заключете темата понеже само бисери се ръсят.

SHPAIdURmeN
12-30-2013, 00:38
Е сигурно не се става агент току така - като във всяка професия връзки

Имат и агенти които първо са били в армията и са ги забелязали по някакъв начин и тайно ги запитва дали са съгласни да бачкат за агенцията. В повечето случай те са хората които те намират, а не ти тях. Тоест забелязват те и те канят. Само трябва да разбереш, как да им привлечеш вниманието. :D

+ За да си подходящ обект (агент). Най подходящия агент е млад без семейство. Или със за да могат да го контролират, чрез най важнато за него :Д

Има и учени които бачкат за ЦРУ ае зависи какъв искаш да си шпионин, учен, лекар ли не знам