PDA

View Full Version : Може би страх,от това което сам усещаш..



balu4ka
10-23-2010, 23:39
Не знам дори защо пускам темата,може би защото се чувствам адски объркана.Не знам какво искам,на какво съм готова отново да жертвам всичко....С приятелят ми сме заедно от година и нещо,която протече с всичките си хубави и лоши моменти.Търпяла съм толкова много болка,до толкова че не виждах колко сама се наранявам...След всичко,се бяхме разделили за едни дълги 6 месеца...в които хем изпитвах омраза,хем тъга,хем носталгия по това което съм изгубила...Но ето преди месец с него отново се събрахме,от различни градове сме(никак,ама никак не е лесно...)Още същия месец се видяхме,той дойде у нас за едни 2 дена-в които си прекарахме повече от страхотно.Но дойде и момента в които той си отиде,и почна тъпото пренебрежение,почти никакво внимание..Не се чувахме с дни...И аз усещах всичко,какви ли не мисли ми минаваха през главата.Като го питах има ли друга,какво става с нас...и хиляди въпроси.На тях ми се отговаряше с това,че няма нищо и всичко си е както преди...До днес,каза ми че от няколко дни имало момиче за което мислел ,супер сладката и тем подобни,която се оказа от неговия град,но нямало да се получи между тях,защото ме имало мен...Всякаш огромна буца заседна в гърлото ми,а сълзите ми просто не спираха.Знаех си ,че отново ще ме остави,чувствах се адски предадена..Каза ми ,че искал да е с мен ,че бил свикнал с мен и че ме обичал,но сметнал за правилно да ми го каже..
Кажете ми как трябва да го тълкувам това?!...

AraBella
10-24-2010, 06:30
По скоро не всичко е както преди. Доста неща във връзката ви са се променили и според мен е въпрос на време да се разделите. Ти сама го каза - свикнал е с теб. Не знам защо при положение, че виждаш колко самата ти се нараняваш, продължаваш да бъдеш с него... а това, че сте от различни градове прави нещата още по-трудни. Може би е време да го пуснеш да си отиде и да освободиш и себе си от тази зависимост.

mechtaq_za_teb
10-24-2010, 06:48
Била съм в същото положение и аз като теб не знаех къде се намирам и как да постъпя. Направих глупостта да продължа да се боря за нас, и до днес мисля, че беше огромна грешка, защото след безбройните пъти, в които ме е наранил, днес се чувствам празна, без всякакви чувства, макар и с него.

Това момче не оценява какво има до себе си. Моят съвет е да го оставиш. Знам колко е трудно, но не знаеш колко много ще си спестиш. Нищо няма да бъде както преди, дори той да се държи добре с теб, винаги тази буца ще е заседнала на гърлото ти, че може утре да ти се обади и да ти каже, че вече н е иска да сте заедно или пък изобщо да не ти се обади. Този страх е ужасен и съсипва връзката тотално. А най-лошото е, че ти си тази, която ще страда, а не той.
Задай си въпроса има ли смисъл да тормозиш себе си? Щаслива ли си с него както преди? И ще можеш ли да преглътнеш всичко?

sunshinepp
10-24-2010, 09:04
Няма смисъл да продължавате, колкото и да го обичаш щом един път сте скъсали и то за такъв период от време, не мисля че нататък ще продължи добре. Вземи само за пример " нищо няма да се получи защото те има теб" и ти си единственото нещо, което му пречи да е с нея.. престани да се измъчваш и сложи край, ще бъде най-добре и за двама ви :)) !

MiMcHeToOo
10-24-2010, 15:56
Според мен те дразни. Мъжете имат различни разбирания от нашите. Даже не е изключено да е искал да ти направи комплимент т.е. с това да е искал да ти каже, че си важна за него и не би те оставил за друго момиче. Разбира се, някои от момчетата са доста нескопосани в опита си да ти кажат нещо хубаво, така че не мисля, че трябва точно за този случай да се разстройваш.

BloomF
10-24-2010, 16:34
А пък според мен е казал, че ти си единственото нещо, заради което няма да се получи с нея, за да ти намекне, че дори и да има симпатии към друга ти си по важна.. И все май наистина нямате бъдеще.

omorfi919
10-24-2010, 20:45
Не е трябвало отново да се събирате, сега нещата стават още по-трудни, тъкмо си започнала да го забравяш или поне да свикваш без него. Значи не мисля че неговата постъпка е била много на място. Все пак незнам какво той очаква от теб като ти казва това?! Разрешение да я покани да излезнат ли?! не е било правилно да ти го поставя така въпроса. Не се наранявай и събери куража да прекратиш нещата. Връзките от разстояние са невероятно трудни за поддържане.

zority7
10-24-2010, 20:56
Мисля, че ще е добре момче да даде мнението си,видяхме доста гледни точники тъй че :)

PoRcHeTaTa1
10-24-2010, 22:27
Това момче не оценява какво има до себе си. Моят съвет е да го оставиш. Знам колко е трудно, но не знаеш колко много ще си спестиш. Нищо няма да бъде както преди, дори той да се държи добре с теб, винаги тази буца ще е заседнала на гърлото ти, че може утре да ти се обади и да ти каже, че вече н е иска да сте заедно или пък изобщо да не ти се обади. Този страх е ужасен и съсипва връзката тотално. А най-лошото е, че ти си тази, която ще страда, а не той.
Задай си въпроса има ли смисъл да тормозиш себе си? Щаслива ли си с него както преди? И ще можеш ли да преглътнеш всичко?


Това е истината :(