PDA

View Full Version : Как да ме хареса?



karmela04
10-24-2010, 08:53
Здравейте,аз харесвам едно момче от моя клас.Говорим си доста често сякаш сме като брат и сестра.Един ден пратих една моя приятелка да го пита дали ме харесва той й казал нещо мръсно айде да се маха от мен.ПИТАХ го по скайпа и той ми каза,че й го е казал само за да я махне но не ме харесва! ПОМОГНЕТЕ МИ КАК ДА ГО НАКАРАМ ДА МЕ ХАРЕСААА?

MegiBoOm
10-24-2010, 09:26
няма начин да го направиш....не го ли изпитва истински насила няма да стане! По-добре си останете "брат и сестра" защото ще видиш че по натам той ще ти стане един верен приятел, въпреки отначало да е трудно и да знаеш че неможеш да го имаш...!

xdanitox
10-29-2010, 15:32
Не можеш да накараш някой да те хареса ако той не го иска . Бъди до него като най-добра приятелка и ще видишш че вашето приятелство ще бъде ценно. Но недей да му се буташ или постоянно да караш някоя да го пита "харесваш ли я ?" :)

OldSchoolRebel
10-29-2010, 16:12
Не можеш да накараш някой да те хареса ако той не го иска . Бъди до него като най-добра приятелка и ще видишш че вашето приятелство ще бъде ценно. Но недей да му се буташ или постоянно да караш някоя да го пита "харесваш ли я ?" :)

+1

DREAM95
10-30-2010, 11:41
съблечи се :D

st3finka
10-31-2010, 17:01
Не можеш да го накараш да те харесва насила..
Все едно да те накарам да ядеш,след като вече си вечеряла.. : ) Налудничево е..Ти например можеш ли да принудиш майка ти да харесва някои ром.. xD