PDA

View Full Version : Как да го изненадам ?



Desire93
10-24-2010, 11:09
Хора имам един проблем за разрешаване..

Значи преди около 1 седмица със гаджето ми се разхождахме във парка и изведнъж той ми хвана ръката и се обърна към мен..Аз се обърнах и той ме гледаше едно такова невинно и аз започнах да се смея .. :D Та тогава той ми зададе един въпрос : Искаш ли да се изненадаме взаймно ?
И аз викам ем добре кажи как ... И той вика имаме 2 седмици време да измислим изненада за другия .. И аз се съгласих,защото точно такива неща подържат една връзка .. И сега обаче нз какво да измисля,а остава една седмица..Той естествено се дърпа и не иска да ми каже с какво ще ме изненада и такам..
Ние вече ходим от година и половина аз съм на 17 той на 19 и миналата година той дойде да ме вземе от нас нали там нещо е говорил с родителите ми да ме пуснат ... та ме взе от нас и ме качи в колата му и отидохме чак до Белоградчишките скали там той беше уговорил един барман да ми донесе едно голямо мече докато ядем в заведение..
Тааа помогнете ми как да го изненадам ?!? :shock:

rns92
10-24-2010, 11:25
Да ви имам връзката на вас. Толкова време сте заедно, а не знаеш какво харесва гаджето ти. Трябва да е от сърце изненадата, а не да чакаш идеи на готово. :)

Desire93
10-24-2010, 11:33
ми знам обаче вече година и половина и аз нз какви идеи ;x изчерпах се .. То не бяха партита,то не бяха подаръци или специално изработени неща .. искам да е нещо различно нещо което до сега не съм му подарявала и нещо с което да му покажа колко мнг го обичам ама просто ....

kirokiro
10-24-2010, 12:10
Напиши на някоя нива обичам те ама с мноо големи букви да се вижда само от високо наеми някой самолет качете се и го накарай да погледне надолу :D сигурно ще е яко ама трудно изпълнимо :D

Desire93
10-24-2010, 12:26
Напиши на някоя нива обичам те ама с мноо големи букви да се вижда само от високо наеми някой самолет качете се и го накарай да погледне надолу :D сигурно ще е яко ама трудно изпълнимо :D

добра идеа обаче е наистина трудно изпълнимо.. Оф вече нз кво да направя .. Мислех да организирам екскурзия до Гърция обаче наще не ме пускат ;d :( :-D

kirokiro
10-24-2010, 12:41
Ехее ти си на 17 а вече екскурзии организираш :shock: баси изненадите дето правите вие сте се събрали някви романтици сигурно :P офф много филми съм гледал там за някви романтики и ще ти дам един пример на мен ми е смешен ама аз най-голямата изненади не прая. Значи ситуацията е следната женката казва на мъжа в 4 часа ще те чакам в парка на 5-тата пейка :D оня отива ся и гледа няма никой оглежда се гледа гледа и забелязва няква пътечка ли кво беше от рози и през 10-15 метра разни романтични бележки накрая на пътеката седи женката на някое яко романтично място и почват там да си гукат :razz:

Desire93
10-24-2010, 13:52
Ехее ти си на 17 а вече екскурзии организираш :shock: баси изненадите дето правите вие сте се събрали някви романтици сигурно :P офф много филми съм гледал там за някви романтики и ще ти дам един пример на мен ми е смешен ама аз най-голямата изненади не прая. Значи ситуацията е следната женката казва на мъжа в 4 часа ще те чакам в парка на 5-тата пейка :D оня отива ся и гледа няма никой оглежда се гледа гледа и забелязва няква пътечка ли кво беше от рози и през 10-15 метра разни романтични бележки накрая на пътеката седи женката на някое яко романтично място и почват там да си гукат :razz:


Охо това е мнг яко .. Сиг трябва да взема 150 рози та да ми стигнат за пътечка :-D ще го измисля аз .. Дам правим си екскурзии нали той си има собствена кола обаче наще му имат страшно мнг доверие и ме пускат ама не чак извън Бг ;d

rns92
10-24-2010, 14:51
Дай му да те прасне в дупето.
Ще е щастлив, бъди сигурна. :grin:

Desire93
10-24-2010, 15:40
Дай му да те прасне в дупето.
Ще е щастлив, бъди сигурна. :grin:


Споко той не е такъв като тебе :P

Aniiiii
10-24-2010, 19:17
Ако знаеш английски - http://www.scribd.com/doc/22755/101-Romantic-Ideas

Тук има доста идей :P

Desire93
10-25-2010, 11:38
Ании нямаш си и идея колко мнг ми помогна ! :grin: :-) избрах си много щура изненада :D

Aniiiii
10-25-2010, 12:09
Ании нямаш си и идея колко мнг ми помогна ! :grin: :-) избрах си много щура изненада :D

Радвам се че помогнах :-P

bababe
10-25-2010, 12:20
Е няма ли да кажеш поне коя идея си избрала ? :)

Desire93
10-25-2010, 12:41
Ох дълго е за писане...голяма идея голямо нещо :D ако се получи и той се изненада ще ви пиша другата седмица.. :-)

kirokiro
10-26-2010, 13:04
Тоя английски хич не ми вари по добре някой да направи превод на идеите и да си направи едно малко сайтче ще му проварви сайта 99% съм сигурен

OldSchoolRebel
10-26-2010, 17:17
Намери няколко яки момчета да го хванат, да му извият ръцете зад гърба, и докато той реве да го пуснат, се приближава трети с нож в ръка и го доближава до гърлото му. Тъкмо преди да замахне... И се появяваш ти и крещиш "ИЗНЕНАДА!".

Ще бъде изненадан, обещавам.

Desire93
10-26-2010, 19:00
Намери няколко яки момчета да го хванат, да му извият ръцете зад гърба, и докато той реве да го пуснат, се приближава трети с нож в ръка и го доближава до гърлото му. Тъкмо преди да замахне... И се появяваш ти и крещиш "ИЗНЕНАДА!".

Ще бъде изненадан, обещавам.

Аз пък ти обещавам,че всички те мислят за олигофрен ;)

OldSchoolRebel
10-26-2010, 19:16
Аз пък ти обещавам,че всички те мислят за олигофрен ;)

Не можеш да ОБЕЩАЕШ подобно нещо, можеш да го "увериш". А иначе, не аз съм този който след незнам-колко-време не знае как да си изненада дружката, иес?

Но по принцип идеята да му направиш уебсайт не е лоша. Публикувай снимките в които си мие зъбите, или повръща над казанчето. Бързо ще стане популярен.

Desire93
10-27-2010, 16:13
Е ти сам се увери :D Вече ми помогнаха по въпроса .. ти за какво продължаваш да пишеш..да трупаш коментари ли или да привлечеш малко внимание към теб ?!? Както и да е .. по умният ще замълчи първи ;)

DREAM95
10-27-2010, 16:47
АМИ С КАКВО ДА ГО ИЗНЕНАДАШ , ВАЩЕ ДА ВИ ЗАКЛЮЧАТ ВЪВ ВИЛА ЗА 2 ДЕНА :-D САМО ФРЕНСКА И МАЛКО ОТЗАДЕ И ЩЕ ВИДИШ НЯМА ДА ТЕ ЗАРЕЖЕ НИКОГА СЛЕД ТАЗИ ИЗНЕНАДА :D

DREAM95
10-27-2010, 16:48
:P ПРОБВАЙ ЩЕ СИ МИ БЛАГОДАРНА :-)