PDA

View Full Version : Продуктите на SYOSS



yyoonnii
10-24-2010, 12:44
Искам да ви попитам дали сте доволни от продуктите им? Особене ме интересува от лаковете им за коса. Иначе добре ще бъде ако кажете за всичките им продукти.

Rebirthing
10-24-2010, 12:55
Ползвала съм шампоана, не останах очарована. Чувала съм много противоречиви мнения от много лоши до изключително добри. Така, че мисля, че зависи от самата коса. Специално за лаковете за коса, бих се доверила на Лореал :).

Впрочем, SYOSS нямат нищо общо с професионалната козметика.

Desire93
10-24-2010, 12:55
Да ти кажа аз използвах Syoss обаче никакъв ефект абе изобщо голяма преебавка ще бъде ако си вземеш някой от техните продукти... нищо не прави ! Обаче пробвай продуктите на Елсев мнг са ефикасни ! :P За лака ти препоръчвам този на taft ! :-)

TheGirlNextDoor
10-24-2010, 13:03
офф..няма ли да разберете,че зависи от косата на всеки.Аз съм много доволна..горните потребители не са>>>пробвай за да разбереш как ще се отрази на твоята коса :-o

vagarious
10-24-2010, 13:03
Мхм и аз съм чувала доооста противоречиви мнения, относно продуктите на SYOSS.Точно това ме спира да ги опитам и аз.Според мен, не рискувай, тъй като за тези пари,които ще хвърлиш по SYOSS, можеш да си купиш къде-къде по-качествен продукт.(вече зависи как SYOSS действа на косата ти.)

Desire93
10-24-2010, 13:12
До коса е. Лакът при мен горе-долу имаше ефелт първите час-два...После-нищо.За лак ти препоръчвам тафт или фруктис с бамбук, от тафт съм най-доволна. :)


И аз това и препоръчах ... тафт наистина е много добър .. Не омазнява косата и не я спластява :)

vagarious
10-24-2010, 13:14
За мен пък Тафт е твърде силен.Няма значение коя фиксация.Много ми втвърдяваше косата и после и пръст не можеш да прокарам. :?
Но го замених с лак на Нивеа.Е няма такова злато, честно.Супер лекичък и в същото време със страхотна фиксация.Много лесно се разресвам и айде пак наново.Въобщее, горещо го препоръчвам пред Тафт. :)

yyoonnii
10-24-2010, 14:00
аз бях с тафта- черния и вече ми е на приключване. и сега се чудия кой точно продукт да използвам, но като гледам по коментарите няма да е на сеас.

titinkaa
10-24-2010, 14:29
За лак нз,но шампоан съм ползвала и първите пъти когато го ползвах бях доволна и после вече не,така че може да се каже,че не съм доволна кой зна еколко,а и тубите им са големи и докато го изхабишш...

Converse333
10-24-2010, 15:16
офф..няма ли да разберете,че зависи от косата на всеки.Аз съм много доволна..горните потребители не са>>>пробвай за да разбереш как ще се отрази на твоята коса :-o
+1, аз използвам шампоана против пърхот и спрея, който защитава косата от топлината. Много съм доволна! :)

NoLimit
10-24-2010, 15:20
Аз съм много доволна от лилавия лак за коса. Държи ми цял ден и косата ми е мекичка, докато с тафт става като бетон. 8-)

Molzinka
10-24-2010, 15:41
Аз се чудя дали да взема шампоана за блясък ..

Hilary_
10-24-2010, 18:18
Боклуци с излишна реклама!! .. :-|

Ankh
10-24-2010, 18:21
Абсолютни боклуци са!!!
Не съм доволна изобщо...

Minerva
10-24-2010, 20:31
Ако професионален значи само огромно количество в голяма опаковка ок. Ама те нямат нищо общо с професионална козметика. Пробвала съм шампоан и съм много недоволна. Като им разгледах състава на различните неща от серията открих, че в тях няма нищо, което реално да действа добре на косата. Поредната серия на Schwarzkopf . Не бих си взела нищо тяхно.

ParisHilton
10-25-2010, 12:05
Не съм го ползвала, но и не мисля. Абсолютно всички, които съм питала дали са доволни от Syoss, имаха лошо мнение за този шампоан. :)