PDA

View Full Version : Как да я накарам да излезем ???



SharkBg
10-24-2010, 13:35
Запознах се с едно момиче на един рожден ден и имам чувството ,че ме хареса ........
Взех и скайпа и сега какво да и пиша ,за да я прилъжа да излезем ??/

PoRcHeTaTa1
10-24-2010, 13:59
Ами пиши и общи неща.После и направи някои комплимент... Кажи и да ти прати неина снимка.... После и кажи че ще ти е много приятно някои пат да излезнете заедно стига тя да има време и желание.Толкова е лесно по скупе давай!!! :) :) :) :)

mArMaLaDkA
10-24-2010, 15:14
За какво му е снимка, като са се запознали вече веднъж на живо? 8-)

Кажи й, че сте се запознали на рождения ден на еди-кой-си, че ти се е сторило приятно момиче и че може някой път да излезете на кафе. нещо такова... май.

desadesa
10-24-2010, 15:29
Интересувай се от нея, какво прави, как е и т.н , НО без да ставаш нахален. Питай я за аха, фейсбук и снимки .. и й кажи, че е много красива.. След като си початите повечко може да я попиташ дали иска да излезете някой път заедно на кафе ..... :) и тей .. много е лесно ;п :)) :-)

MiMcHeToOo
10-24-2010, 17:13
За какво му е снимка, като са се запознали вече веднъж на живо? 8-)

Кажи й, че сте се запознали на рождения ден на еди-кой-си, че ти се е сторило приятно момиче и че може някой път да излезете на кафе. нещо такова... май.

Еми, да. Не е особено голяма философия 8-) Иначе винаги можеш да я залъжеш с близалка или бонбони хахаххаа

soul1199
10-24-2010, 19:58
като за начало я питай,как е,кво прави и постепенно започни да я питаш и да си говорите и утре я покани да излезете

tnp123
10-24-2010, 20:16
Но не оставай разочарован ако разбереш, че тя иска да сте "само приятели". ;)

Ssummerjam
10-24-2010, 20:34
Опри й нож в гърлото и й кажи, че ако не се съгласи да излезете, скоро ще има среща със Свети Петър 8-)

flyingmonkey
10-24-2010, 21:32
Завържи разговор, толкова ли е сложно? Питай я от какво се интересува, виж какво слуша като музика и гледа като филми, наблягай на сходните интереси.

drakon44
10-24-2010, 22:28
Ами пиши и общи неща.После и направи някои комплимент... Кажи и да ти прати неина снимка.... После и кажи че ще ти е много приятно някои пат да излезнете заедно стига тя да има време и желание.Толкова е лесно по скупе давай!!! :) :) :) :)
дам дам,неискам да те разочаровам,ама по тая схема 2-3 пъти ме режат :D ,та да знаеш,че не е 90-100%,иначе късмет ;д