PDA

View Full Version : Помогнете ми с този любовен проблем :((



desadesa
10-24-2010, 13:35
:)

PoRcHeTaTa1
10-24-2010, 13:56
Доста обаркана история ... и А и Б лелеле .... Ами аз мисля че щом харесваш А не трябва да излизаш с Б елементарно е . След като харесваш едно момче,защоо ходиш с друго :? :? :? Кажи му че искаш да си с него... и да се разберете един път завинаги.Тва са децки работи..... :? :? :-x :-x :-x

desadesa
10-24-2010, 14:03
ами да точно.. не намира достатъчно време за мен . и това ме спира

а защо излизам с друг? защото нито ми е писал от 1 месец, нито сме се виждали. сякаш не се интересува от мен.. все пак не мога да си изпускам шансове и да чакам още време

sunshinepp
10-24-2010, 14:26
на края ще останеш от 2та стола на земята и ще плачеш, че и двамата ги няма .. за това избери само единия!!

sensationwhite
10-24-2010, 14:53
Еби се и с 2мата и ще имаш всяко момче на света

zority7
10-24-2010, 14:59
А бе ти нещо ...Така А не ти се е обаждал от месец и чак като е видял че си с друго момче е трънал, по собре си остани със сегашното момче,а ако той те зареже ще тръгнеш с А и готово :)

MissChocolate
10-24-2010, 15:04
Ъ.. какво мислиш, че е искал в 23 вечерта, у тях?
Аз мисля,че както те, така и ти си страшно несериозна и лапешки настроена.
Първото момче го познаваш малко, както и второто. Б. ти е предложил много бързо, а ти просто си тръгнала с него, за да накараш А. да ревнува. Точно затова си използвала фейсбук .. както винаги .. разлигавените дечица използват нета. А. ти е ПИСАЛ, че те ревнува от Б. директно .. но според мен той просто е осъзнал,че губи кокъла, а попринцип, когато едно момче осъзнае това .. не му се нрави особено. Ти направо си му се дала.
И сега ни питаш с кого да тръгнеш .. с момче В. да речем ..

mArMaLaDkA
10-24-2010, 15:05
Не е лесно да си прост, братче.

hopekiller
10-24-2010, 15:07
на края ще останеш от 2та стола на земята и ще плачеш, че и двамата ги няма .. за това избери само единия!!
+1

BaffaLsc
10-24-2010, 15:09
Първо кажи на колко години си.
Значии.. аз не виждам как човек може
да тръгне с някой, който мисли за несериозен и в същото време да мисли за друго момче.
Най - добре поговори с Б, защото той не заслужава да бъде с момиче ,което харесва друг.И ти сама каза ,че сърцето те влече към А.
Тогава какъв ти е проблема ? :-o

desadesa
10-24-2010, 15:11
:D

desadesa
10-24-2010, 15:13
:D

BaffaLsc
10-24-2010, 15:14
^^ Добре.
Помисли си кой наистина искаш.
И никой не ти се е подигравал просто отстрани
изглежда смешно.. да харесваш един ,а пък да ходиш с друг.

MiMcHeToOo
10-24-2010, 15:54
А. иска само да те вкара в леглото си и това е очеизбодно. Извинявай, ама не ти ли се струва съмнително, че иска да си у тях в 23:00ч. и ти казва, че ще тръгнете т.е. подмамва те с това, което искаш? Разкарай го, ще ти мине желанието по него.

desadesa
10-24-2010, 15:57
:D

MiMcHeToOo
10-24-2010, 15:58
А. иска само да те вкара в леглото си и това е очеизбодно. Извинявай, ама не ти ли се струва съмнително, че иска да си у тях в 23:00ч. и ти казва, че ще тръгнете т.е. подмамва те с това, което искаш? Разкарай го, ще ти мине желанието по него.

Разбира се, че ми мина през ума. Той ми написа "искам да те целуна.." и всякакви подобни, което също е причина да не отида, понеже още съм девствена, а и не искам да съм като другите :)

Ами, ето, супер, че си се сетила навреме. Недей да правиш тая грешка да спиш с някого само, защото имаш увлечение към него и искаш да го запазиш до себе си :)

mArMaLaDkA
10-24-2010, 16:01
Е, нали уж не беше девствена?
В някакви жестоки противоречия изпадаш ми се струва. Поне си изтрий поста в "Секс".

hopekiller
10-24-2010, 16:54
Ще се плЕсна по челото и ще напусна темата
...Пляс!!!
Не, искам преди това да ти кажа, че искаш, или не ти вече си като "останалите".
Щом мислиш за някое същество като парче месо, това те прави курва.
Днес съм директен, защото ми се спи.
Хев ъ найс дей.

desadesa
10-24-2010, 19:14
:D

sasha_90
10-24-2010, 19:49
Останах с впечатлението,че нито един от двамата не е подходящ за теб.Сега сигурно се питаш защо?Първо,защото не харесваш нито един от двамата истински,в противен случай нямаше да се колебаеш и да питаш непознати.Когато обичаш истински,обектът на желанието ти е само един,не повече.И второ:за А.казваш,че бил сериозен,но не си права.За мен човек,канещ 15 годишно момиче в 11 вечерта,а след нейния отказ не я търси вече,не мога да го нарека сериозен.От друга страна сама казваш,че Б. се държал като дете.От което следва,че не можеш да разчиташ на такова момче.
Съветвам те да останеш сама,докато не намериш по-подходящ за теб.

omorfi919
10-24-2010, 20:27
Здравей,
Ситуацията в която се намираш е доста неприятна, но не е толкова трагична колкото ти изглежда. Много хора непрекъстано изпадат в такива ситуации на безсилие и на моментно емоционално действие.
Винаги съм заставала зад любовта и съм я подкрепяла. В твоя случай бих ти казала следното: Ако не харесваш или не изпитваш чувства към момчето Б, не бъди с него, не е справедливо нито спрямо него, нито спрямо теб.
За момчето А, моето мнение е че е несериозен. Естествено в нас жените е заложено да изпитваме превличане от несериозните и мистериозните мъже и най-вече да искаме тези които ни кара да страдаме. Но ти си млада, ти си в разцвета на запознанствата си , на срещите, излизанията.
Не мисля,че някои от двамата било то А или Б заслужават да си с тях. Излез навън отвори се към света и намери някой , който си залужава. И повярвай ми да си сам не е толкова страшно , колкото може би ще ти изглежда като вариант ако зарежеш господин Б и А :)
Ако имаш нужда да си поговориш с някой винаги можеш да ми пищеш. E-mailа ми е : omorfi_@abv.bg
Пожелавам ти успешна седмица :)

desadesa
10-24-2010, 21:06
Благодаря на всички за съветите, които ми дадоха. Някои от тях наистина ми бяха много полезни! :-)

FuckedUp
10-24-2010, 21:29
Пикла, която не знае какво иска..Какво по-хубаво?

hopekiller
10-24-2010, 22:31
Ще се плЕсна по челото и ще напусна темата
...Пляс!!!
Не, искам преди това да ти кажа, че искаш, или не ти вече си като "останалите".
Щом мислиш за някое същество като парче месо, това те прави к***а.
Днес съм директен, защото ми се спи.
Хев ъ найс дей.

Какъв ти е проблема на тебе пък? Лелеееее егати комплексите избивате тука. Има мн яки хора, но за други просто това не е мястото !

Мойто момиче, думата "комплекси" не се използва за закуска, обяд и вечеря. Научи значението и и я ползвай по предназначение.
Аз проблем в ситуацията нямам, ти имаш. Вече казах какъв е, няма да се повтарям - излишно е.
Приятна вечер.

Rebus
10-25-2010, 10:15
Деса ли си..поетеса ли си , не те знам..ама си голяма шматка.

1.Не знаеш какво искаш.
2.Ходиш с Б само , защото не трябва да си сама.
3.Ще скъсаш с Б и ще отидеш при А , който ще те използва да ти откъсне
"цветето".Очевидно това му е целта.
4.Викаш бил сериозен?! Ако беше сериозен нямаше така да си играе с теб и да те върти (което все още не осъзнаваш,ама има време).

bla bla.. have a nice day :D

valdesbg
10-25-2010, 10:31
Е не е ли очеизвадно какво трябва да направиш?

Всяка трета дума ти е за А... и още се чудиш кво да направиш? Ми.. разкарай Б и отивай да мачкаш чаршафите с А. Като си толкоз навита...

Ей, от мухата слон правите... Най-обичам така.

desadesa
10-25-2010, 12:29
:D

tigity
10-25-2010, 12:41
само ще кажа че си направила твърде много глупости и трябва да ги оправиш! :P

Rebus
10-25-2010, 15:22
Абе момиче ...за какви комплекси говориш?Всеки , който има различно от твоето мнение е комплексар ли?

Твоето не е проблем,а ебати филма.Ти сама не знаеш с кого искаш да си..Искаш единия,а си с другия .. И мисли преди да се вкарваш в такива батаци.Другите не те нападат,просто ти казват истината,а тя боли.

Ай с мир :-)

jghgh
10-25-2010, 15:35
Не мисля, че момичето е объркало каквото и да е ;)

Нещата са прости:
А. те разиграва.
На А. не му пука за теб.
А. е несериозен.
А. не изпитва сериозни чувства към теб.
Скъсай с Б.


Дръж на интересите и гордостта си ;) Може да искаш много да си с А., но ако той не е готов да се съобразява с теб и с желанията ти, просто го зарежи. А той очевидно не иска да има взаимна хармония, а мисли само за себе си.

Само да ти кажа, че по скайп е много лесно да пишеш някакви сладки неща, обаче е адски несериозно.
Ако толкова те харесваше щеше непрекъснато да търси контакт с теб, както правят влюбените мъже. Щеше да иска да се вижда с теб, щяхте да се срещате и насаме.
Нямаше да те разиграва с простотии "Може и да тръгнем, ама може и да не тръгнем", които са типични по-скоро за жените.
Влюбените момчета знаят кво искат.
Извод: той изобщо не е влюбен, просто си му интересна, сигурно иска да те чука или нещо от сорта.
Аз си обяснявам поведението му с това, че той иска да те задържи, колкото да те изманипулира и да си получи своето. Абсолютно ненадежден тип за връзка ;)
Ако беше подходящ за теб и готов да удовлетвори намерението ти за сер. връзка, щеше да те търси по-често, да няма такива истории със "спря да ми пише за 1 месец", щеше да излиза с теб, а не да те търси само по никое време (23:00 часа като си е свършил всичките планове едва ли не!) и то на всичкото с някви ултиматуми и уговорки.

Как си обясняваш че цял месец не те е търсил? Много му е пукало за теб ли? Просто е някакъв шибан пикльо, на който явно му харесва да си играе с влюбени момиченца ... А ти искаш да ходиш с такъв?! Изобщо не разбирам как искаш да си в ролята на манипулирана мацка, защото А. ти е избрал точно тази воля. Едва ли не възприема евентуалната ви връзка като "награда" от негова страна, ако направиш еди-какво-си. Пълен мухльо!


Забрави го, еба'си бурсука.
Имай си гордост, бе, де'а! Много голяма тъпотия ще е да му поддадеш на паяжините, след като не те взема насериозно...

hopekiller
10-25-2010, 19:54
1во така съм се писала ;) Каква съм никой не знае.
2ро не ме познавате каква съм, дали съм шматка, к***а или тем подобни, така че сами си правете извода за "комплексите си"
3то да знам какво означава тази дума, не съм тъпа.
4то щом съм написала, че благодаря на всички, това означава, че по някакъв начин съм си разрешила проблема и няма нужни от подобни обидни коментари по мой адрес, както вече казах по-горе.
5то това, че съм попаднала в подобна ситуация, не означава, че не зная какво искам. МНОГО ДОБРЕ си знам целите! (за разлика от някои хора)
6то СПИРАЙТЕ СЕ ПО ТЕМАТА ! Не усещате ли, че почвате от най-малкото да се заяждате?! Тука сме да си споделим проблемите и да намерим заедно решения на тях, а не да се обиждаме ! Реших да ви споделя това, вие повечето точно като настървени.


Както и да е, целувки и прегръдки на всички! :-) Не искам да ви коментирам, защото не ви познавам! Кой бил еди какъв си, ВАШ ПРОБЛЕМ!

1. Сама разбери коя си.
2.Правя си изводите единствено от написаното. Това, което прочетох ми прави много лошо впечатление.
3. Не си личи, не я позлваш където трябва. Ползваш я, защото чакаш състрадание.
4.Щом си си разрешила проблем, защо не помолиш някой да локне темата? Заради точко три?
5.Какви са ти целите? Да бъдеш с двама? Аз виждам хаос. И не ние ти задаваме въпроси с кой да бъдеш, а ти на нас. И под някои хора, кого визираш? Нали не те познаваме, ти как се запозна толкова бързо с нас? - противоречиш си.
6.Не се заяждам, а казвам това което мисля.

Поздрави.

OldSchoolRebel
10-25-2010, 19:59
Избираш си който от двамата няма да ти омръзне следващите няколко месеца, цапардосваш другия, вкарваш го във фризера за няколко месеца, вадиш го като ти писне от стария и им сменяш местата.

Аз така правя с зеленчуците. Щом става с марулята и зелето, трябва да става и с гаджетата.