PDA

View Full Version : Въпрос относно специалност..



frucla
10-24-2010, 13:41
Имам въпроси относно специалността "Мениджмънт"- къде мога да я изучавам, какви видове мениджмънт има, с какво се кандидатства за тази специалност, какви предмети се изучават и според вас надеждна ли е професията "мениджър" :) p.s колебах се дали да пусна темата тук или в Пълнолетник, съжелявам ако е в грешния раздел!!

chemist9009
10-24-2010, 13:58
Инженерът знае как гарантирано се свалят жени даже може да ти опише в детайли целия процес като ти даде 100 % гаранция че няма да се провалиш.Само че никога няма да го направи.Да си учил за инженер.

frucla
10-24-2010, 14:04
първо, още не ми е дошло времето да следвам, имам още няколко годинки, но се интересувам все пак от различните специалности и точно за тази почти нищо не открих , и второ съм МОМИЧЕ и не искам да свалям никакви момиченца :DD

chemist9009
10-24-2010, 14:43
Инженерът знае как гарантирано се свалят жени даже може да ти опише в детайли целия процес като ти даде 100 % гаранция че няма да се провалиш.Само че никога няма да го направи.Да си учил за инженер.


:D :D :D объркал съм сайта :D :D :D

ПТ: В България нито една специалност не е надеждна.Отколкото до мениджмънт съм чувал само за индустриален мениджмънт...

SmilezZz
10-25-2010, 06:19
В моя град - "Мениджмънт и администрация" се учи в Професионална гимназия по Икономика и Управление..
Не знам точно какви предмети се учат,но може би е важна Математиката,не знам..Потърси в Гугъл..