PDA

View Full Version : Помогнете ми да разбера... отчаяна съм .. :ss



Mimito1991
10-24-2010, 16:38
Здравейте ,
много ще съм ви благорарна ако ми дадете съвет,защото съм много объркана.Преди няколко дни излязох с едно момче (запознахме се във фейсбук и решихме да излезем).Първо мислех ,че не ме хареса,но след това като ми предложи да излезем 2ри път се замислих дали съм му приятна и дали ме харесва или не.Съгласих се и излязохме и се държеше мноого мило, целува ме , гушка ме ,говори ми мили думи и т.н....От тогава се държи странно.Аз малко се привързах към него ( просто с него я има тръпката , както при никой друг , само като ме гушна и аз се разтреперих).Вчера се бяхме разбрали да ходим на кафе , но не ми звъна цял ден и накрая аз му звънах и той каза , че няма да идва в моя квартал (ние не живеем близко един до друг и ако излизаме тои идва при мен ) , но каза че ако дойде ще ми звъне и аз повярвах естествено и излязох с брат ми и още няколко приятели. И тъкмо се прибирахме и го видях , беше с неговите приятели и влизаха в едно кафе.. и на мен ми стана ужасно тъпо , той ме видя как се нервирах и след този случай не ми е звънял поне да ми обясни защо не ми е звънал да излезем , след като е идвал.И така ... немога да разбера дали е просто заради едното ..... или ме харесва или нищо .. незнам . Сега ще кажете да го забравя, но немога влюбена съм , дори и да се опитвам да не мисля за него , аз пак го сънувам .. ;(;(;(

Jumbie483
10-24-2010, 16:41
Попитай го. Ако продължава така, сериозно се замисли дали си струва да продължаваш с него.

BloomF
10-24-2010, 16:42
Просто му звънни да се изясните. Нека той си каже всичко. Ако не те иска си хващай пътя и това е.. Лесно ще го забрави.

Mimito1991
10-24-2010, 16:47
Незнам някак си не върви да му звъна , вчера когато го видях да влиза в кафето го бутнах, защото бях адски нервирана,а сега ако му звъна какво да му кажа:здрасти , как си и да се правя , че нищо не е станало ? или .. незнам и аз , нямам много опит и незнам какво да направя.. :(

MiMcHeToOo
10-24-2010, 16:50
Ей такива случаи са направо задънена улица и никога не съм могла да си ги обясня. Има хиляда причини поради, които е възможно да се държи така - не е искал точно днес да се вижда с тебе, харесал си е друга, притеснява се, че нещата може да станат сериозни, кретен е и т.н. и т.н.

mArMaLaDkA
10-24-2010, 16:51
Малоумник. К'во прави и защо го прави... И той не знае. Правата лопата за такива.

Mimito1991
10-24-2010, 17:00
Да и аз не мога да разбера какво иска , затова пиша тук , може и някое момче да знае какво значат тези постъпки .. Де да знам .. Но е трудно за разбиране , или искаш даден човек или не , ако не ме иска трябваше да ми каже , а не да ми казва, че задължително ще ми звъне ако идва ... неразбирам .............

bootyboy
10-24-2010, 17:06
Сигурно иска да излиза с Теб само когато на него му е кеф....изобщо не трябва да ги обичаш такива.. :( :(

Mimito1991
10-24-2010, 18:19
А ако му звъна , как най-тактично мога да го питам , защо е направил така ?

mArMaLaDkA
10-24-2010, 18:22
Никак. Тичаш ли му подир гъза, още повече ще ти скача по главата.

Mimito1991
10-24-2010, 18:27
Аз това го знам. Но някакси тайничко ми се иска да му звъна :(

3oPuTy
10-24-2010, 18:39
Да си се замисляла,че и той има личен живот?!
Това,че е бил в твоя квартал не означава,че трябва задължително да ти се обади да излезете :? Вярно,казал ти е,че така ще направи,но тогава не е бил сам,а с приятели ... Може да е искал да се види с тях на спокойствие,или да са имали някакъв разговор за провеждане,който не ти влиза в работата ... Да не говорим,че може просто да е искал първо да се види с тях,а после с теб,но да се е отказал да ти звъни заради това,че си го блъснала.
А и к'во толкова трудно има в това да му се обадиш и да му кажеш "К'во стана вчера?!Нали щеше да звъннеш ако идваш в квартала?!" :-o :?

GunSnSteelflowers
10-24-2010, 19:23
Да си се замисляла,че и той има личен живот?!
Това,че е бил в твоя квартал не означава,че трябва задължително да ти се обади да излезете :? Вярно,казал ти е,че така ще направи,но тогава не е бил сам,а с приятели ... Може да е искал да се види с тях на спокойствие,или да са имали някакъв разговор за провеждане,който не ти влиза в работата ... Да не говорим,че може просто да е искал първо да се види с тях,а после с теб,но да се е отказал да ти звъни заради това,че си го блъснала.
А и к'во толкова трудно има в това да му се обадиш и да му кажеш "К'во стана вчера?!Нали щеше да звъннеш ако идваш в квартала?!" :-o :?

А на тебе да ти е хрумнало, че ставаш досадна...За кво се караш? Червените ти постове пълни с "?!" се виждат отдалече, не зяй, дразниш.

Емии колкото повече го търсиш и му тичаш подир гъзО, наистина толкова повече ще ти се качва на главата. Мъжете са странни същества. И аз много пъти съм се опитвала да си обясня нечия постъпка, но не мога. Имаме различна психика, те са много по-рационални и това е. От друга страна нямаш кво да губиш, пък и когато наистина харесваш някого не те свърта на едно място, разбирам. До колкото видях не се познавате от много време за това недей да говориш как го обичаш.. даже и нещата да не се получат си млада и със сигурност бързо ще забравиш случката.

Mimito1991
10-24-2010, 19:51
GunSnSteelflowers мерси за подкрепата.Наистина и аз съм на твоето мнение.Не мога да кажа ,че го обичам, но е по-различно с него от другите мъже- с него има някаква тръпка, която ме кара да летя и да се чувствам влюбена ;)

omorfi919
10-24-2010, 20:13
Естествено,че не можеш да разбереш постъпките му. Много рядко ние жените разбираме мъжките постъпки, както и обратното. Този проблем съществува от векове и ще продължи да ни мъчи векове напред. Но едно да знаеш, колкото повече му се нервираш и го търсиш, толкова по-безинтересна ще му бъдеш, а мъжете обичат да им е интересно. Ако му се обадиш и му потърсиш сметка, само ще влошиш нещата. Остави ги както са! Ако те потърси се направи все едно нищо не е имало но и бъди много отчуждена, в никакъв случай не показвай мило отношение, БЪДИ БЕЗРАЗЛИЧНА! Ако ли пък не те потърси, значи сам с тази постъпка отговаря на въпроса колко си струва. Трудно е знам, но запомни, незаменими хора няма :)

mclar3n
10-24-2010, 20:15
Защо има все по-малко такива девойки???

Според мен, по-добре ако искаш да разбереш за какво става дума, трябва да се видите очи в очи. За да няма как да овърта. В противен случай ( скайп, телефон ) все ще измисли нещо да смоталеви. А като го гледаш в очите няма де да бяга... :) поне аз бих направил така!!!


У С П Е Х