PDA

View Full Version : Върти ме на малкия си пръст или ?!?



Lentor
10-24-2010, 16:50
Малко е далгичко но моляви прочете те го исках да го споделя с някого
Така , преди време имаше едно момиче по което си падах много . Запознах ме се . И започнахме да си " говорим" по скаипа всеки ден по точно тя секи ден ми пишеше - Хаи как си - Аз и обращах голямо внимание и се опитвах да разговарям с нея но не ставаше разговор но като чели тя не искаше да ми отърне същото внимание което аз и отеделях . Минаваха седмици едно и също се повтаряше . Но аз неможех да спра да мисля за нея . Не се предавах и си мислех че нещата ще потрагнат НО не .. Мина малко време и разбрах от приятели че тя е казала че не съм и обращал достатачно внимание което не е вярно . Тя се сардеше че не и обращам внимание и се дразнеше защо не мога да говоря с нея ?!? А тя дори не се мачеше някаква темичка или нещо подобно да каже . Като се вижахме в дскл се поздравявахме нали както си му е реда ;) и после се сардеше защо някои пат като я видя не я поздравявам а пак аз си говоря с приятели или барзам за час и не гледам кои ме поздравява кои ми маха защото сам средоточен ;?
Така мина време и се отказах и я блокнах , но не тя пак ми беше в главата и я помолих за " прошка " но тя се избазика кво ми има и се ядосах и я наредих хубаво почнах да се правя че не я познавам и такива работи почнахме да се нареждаме , след това сажелявах 1000пати повече и ми хрумна да излажа , че един мои приятел е бил в кащи и всичко това го е писал тои за да ми го варне защото сме се били " скарали " . Направихме го това и тя се варза , почна сащата исория че не мога да говоря като хората с нея и че 2 думи немога да напиша а пак аз се старая много (общителен сам е се имам почти сас всички от дскл момичета момчета ) След това за прав и истински пат се изданих пред нея и не казах нищо смислено -трябваше да се срешнем и да дооточним някои неща- и аз казах наи голямата глупост "как е дупето" защто предния ден тя ми говореше за неиното дупе и това дупе ми беше в главата и като го казах спрях да говоря не и казах нищо и си трагнах . Писна ми и за втори пат я блокнах и спрях да и обращам внимание . НЕ ми беше в главата дълго време до сега когато я видя тя ме поглежда с един поглет като чели иска дами каже нещо - Извиняваи или незнам :( обаркан сам хора като чели още я харесвам но незнам какво да правя моляви за савети .
Благодаря за тарпението . :]

MiMcHeToOo
10-24-2010, 16:56
Момичето си е идиот, опитало се е да те накара да и ходиш след Д-то като е обяснявала, че не и обръщаш внимание. Ти обаче не и отстъпваш с тъпите си постъпки - блокваници, хранения... На колко години сте?

tanch3t093
10-24-2010, 16:57
Аз бих се отказала. От това, което казваш вие нямате теми за разговор, не можете да се отпуснете пред другия и щом от сега се сърдите за такива глупости не знам какви ще ви бъдат отношенията, като тръгнете. Ама ти сам си решаваш все пак ;)

Lentor
10-24-2010, 17:02
Еми на петнаисет сме :) просто исках да го споделя

XheroineX
10-24-2010, 17:23
първо се научи да пишеш ..Ужас измъчих се докато го прочета :shock:

tigity
10-24-2010, 19:15
:D колко ми е позната тас ситуация ..... Съвета ми е да не се отказваш... :D щот при мене беше няква ей такава подобна ситуация... и още ми е тръпка момчето 8) и е хипер тъпо да се подминааш с някой и той да си вдига главата и да те пренебрегва а да искаш му каеш нещо... :X и да нз как :D