PDA

View Full Version : силите на злото срещу мен



thetree
10-24-2010, 18:11
Това лято ми се случи покъртително нещо.Случка която ще помня цял живот и случка която не вярвах, че може да се случи в Европа 21 век.
И така.Дори ме е срам да споделя, но все пак е анонимно.Ще започна от там.
На 19 години съм.Лятото излязох на палатка до една река на 6-7 км от града.
Не бях в частна собственост.Бях сам защото нямам приятели.И така си живеех ден след ден на това прекрасно място една седмица, без да правя на никого нищо лошо.Обаче някакви рибари ме видяли и звъннали на полицията.И така полицията дойде с 8 полицая.Дойдоха питаха имам ли лична карта.Видях че с тях е и линейката на психото.Казах че не е тук.И те ме излъгаха че трябва да идем до Полицията (уж за да разберат кой съм) и ме вкараха в колата им.Колкото и да ме е срам Закараха ме в психиатрията и ме хвърлиха като куче без никакво обяснение там.
Не бях правил нищо лошо - никакво престъпление или провинение не съм правил.Просто излязох от дома и си живеех тихо на палатка сред природата.
И тъй в психиатрията ме държаха 24 дена на затворен режим - това е без право на излизане отвън т.е държат те вътре в сградата като в затвор не можеш да излезеш на чист въздух,разходка или на светлина отвън а само вътре.
Няма да казвам че отношението към мен е било лошо защото там в психиатрията никога няма добро отношение.Държаха се жестоко и безчовечно.Лекарствата които дават там са с изключително лоши странични ефекти.
Какво лошо аз бях направил?Те ме сметнаха за луд защото излязох на палатка сам.Те нямат законово и морално право да хвърлят в психиатрия някой само защото е сам или различен.
Тук става на въпрос за полицейско насилие което е престъпление.
Лошото е че Полицията решава кого да хвърли в психиатрията.Ако те хвърлят някого лекарите в психиатрията не им противоречат а започват да те третират като луд.
Там където Полицията трябва я няма а там където не е нужна тя си прави гавра с хората.

От тогава до сега изминаха 4 месеца но психическата травма която оставиха в мен е още тук.
Вече нямам сигурност и желание за живот.

И така сега се страхувам и искам да знам ако втори път стане такова нещо към кого да се обърна?

Дайте съвет и какво да правя от тук нататък?

Бих ви бил благодарен ако дадете коментар и съвет.

Daisy11
10-24-2010, 19:10
тфа ебавка ли е
:D
ми ти май си си луд след като нямаш приятел и излизаш за 1 седмица на палатка без документи.
Ми отиди на психолог, докажи че си нормален, съди ги...
Ти родители нямаш ли :-o

Daisy11
10-24-2010, 19:12
баах ти си луд или тфа е ебавка СИЛИТЕ НА ЗЛОТО СРЕЩУ МЕН :D

radeberger
10-24-2010, 19:13
Ийййй днеска е неделя. Много гадно :(

tnp123
10-24-2010, 21:24
Пък мен оня ден ме отвлякоха извънземни.

burpp
10-24-2010, 21:29
Човек ако говориш сериозно, незнам защо досега не си предприел нещо ами пишеш из форумите и чакаш наще мнения. Аз ако бях на твое място да съм ги съдил и сега да ми лижат *** през решетките.

loriee
10-25-2010, 09:51
и на мен ми се случи същото, но ме откараха на Марс, а не в психиатрията :)

burpp
10-25-2010, 14:35
Но колкото и да се чудя, все си мисля, че това е измислица. Ако искаш оспори мненията ни и дай някакви доказателства :D :D

OldSchoolRebel
10-25-2010, 18:46
О, ние също нямаме приятели. Но се научихме да си правим сами! Удряш с лопата в главата един, вземаш си го вкъщи, ако не ти допада някоя част, отрязваш от някой от предишните приятели, които са ни омръзнали, и си правиш перфектния приятел. Или Франкенщайн. Второто е по-вероятно докато свикнеш.

sp33der
10-25-2010, 20:35
Добри дилъри имате очевидно У ваШто село,а?

Desire93
10-26-2010, 10:06
Как така си седял 24 дена в психятрията ..Що не си се обадил на родителите си .. :shock: И по принцип не ми се вярва да е истина щот чак пък да те хвърлят и да те държат на строг режим не ми се вярва :P в психото имаш право на обжалване мисля ..

burpp
10-26-2010, 12:06
Просто някой си търси внимание по форумите :P

didito1504
10-28-2010, 23:01
не се бях смяла така отдавна тоя пи4 не си е зимал лекарствата аз ви казвам или не6то нз, има ги сякакви ве4е и по фороми пи6ат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BrokenDreamzBG
10-29-2010, 12:41
Аз имах същия проблем.Видяха ме някви извънземни и ме пре
въ
р
н
а

ха


в риба ;[[

OldSchoolRebel
10-29-2010, 13:19
Аз имах същия проблем.Видяха ме някви извънземни и ме пре
въ
р
н
а

ха


в риба ;[[

Трудно е с тия перки да улучиш по един клавиш наведнъж, а...

burpp
10-30-2010, 12:12
Аз имах същия проблем.Видяха ме някви извънземни и ме пре
въ
р
н
а

ха


в риба ;[[

Трудно е с тия перки да улучиш по един клавиш наведнъж, а...

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol:

futbolita
12-16-2010, 14:38
кажи им че са допуснали огромна грешка.. ЧЕ СА ТЕ ПУСНАЛИ :shock: Да те връщат обратно 8)