PDA

View Full Version : Нуждая се от помощ!



nk
10-24-2010, 18:23
Проблемът ми може да ви се стори безсмислен и глупав но за мен не е и ще съм Ви много благодарна ,ако ми помогнете . Така наскоро разбрах ,че съм зависима и лудо влюбена в момче което ме използва веднъж и иска отново да се възползва от мене . Постоянно ми звъни по телефона и ми пише поо скаипа по този начин ми дава някакви празни надежди.Но когато се вижда ме на живо и около нас има хора не си говорим дори не се поглежда ме . Всички ми казват да му тегля маихата с извинения но не мога не ми е толкова лесно ,пробвах но не става . Не мога повече питах го дали с него се познаваме (а ние се опознахме прекалено добре) ,на живо ,а той ми отговории ,че като му духам ще разберем , а аз не искам да повторя тази грешка . Какво да правя ?!?!??...

Bonita1991
10-24-2010, 19:07
Мила не си губи времето !!! Да, трудно ще ти е определено знам за какво говориш, но ще е така докато срещнеш човека заради когото си заслужава :) :) После ще си мислиш колко е било глупаво да си губиш времето с това нещо (дори неможе да му се каже човек)

soul1199
10-24-2010, 19:55
:lol: еми разбери :lol:

omorfi919
10-24-2010, 20:03
Мило момиче, аз също съм на мнение, че въобще не трябва да си губиш времето с такъв човек. Знам че е трудно, но ако събереш малко сили и го игнорираш напълно, ще видиш колко по-добре ще бъдеш. Изтрии го от скайпа си, и там всичките интернет връзки който поддържаш с него и си намери нещо с което да запълваш времето си и да не мислишш затова. Ще видиш след време как ще ти стане по-добре .
УСПЕХ

PoRcHeTaTa1
10-24-2010, 22:37
Боже как може да има толкова жалки момчета.... а ти пак какво му хареса на тоя ... :-x :-x :-x Немога да те разбера....ако не му теглиш една далга просто не те разбирам как може да тарпиш такова нещо ...... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

chemist9009
10-24-2010, 22:53
Проблемът ми може да ви се стори безсмислен и глупав но за мен не е и ще съм Ви много благодарна ,ако ми помогнете . Така наскоро разбрах ,че съм зависима и лудо влюбена в момче което ме използва веднъж и иска отново да се възползва от мене . Постоянно ми звъни по телефона и ми пише поо скаипа по този начин ми дава някакви празни надежди.Но когато се вижда ме на живо и около нас има хора не си говорим дори не се поглежда ме . Всички ми казват да му тегля маихата с извинения но не мога не ми е толкова лесно ,пробвах но не става . Не мога повече питах го дали с него се познаваме (а ние се опознахме прекалено добре) ,на живо ,а той ми отговории ,че като му духам ще разберем , а аз не искам да повторя тази грешка . Какво да правя ?!?!??...

малиии какво заблудено девойче :D :D

assd
10-24-2010, 22:59
еми духай му, какво толкова?

hopekiller
10-25-2010, 05:44
Опитай да го забравиш - не си заслужава.
Трудно е да, но е по - добре да те боли сега, когато чувствата не са толкова дълбоки, отколкото след година, например.
А въпросният тип на колко е?
Просто любопитство.
Успех.

DarkTemplar
10-25-2010, 06:55
еми духай му, какво толкова?
човещинка е. :D

nk
10-27-2010, 16:24
Ммм няма значение направих грешка,която предпочитам да не споделям... както и да е теглих му майната не мии беше толкова трудно даже един вид така се разтоварих...Когато гледах скайпа му се чуствах много жалка ,чак сега разбирам ,че никога не е имало ио няма да има смисъл да съжелявам ,че не се е получило с него .Макар и да ми е гадно ...но аз ще се опраава доколкото на него просто му пожелавам ако може още повече да пропадне с тъпите си курви :) Благодаря ви за коментарите :DDD