PDA

View Full Version : Въпросче главно към момичетата!



kireca
10-24-2010, 18:41
Искам да попитам нещо за което се чудя доста отдавна! Вие жените имате ли чуства , обичате ли ? Изобщо имате ли сърца ??? или само ги рисувате по тетрадки и т.н.! Вие обичате ли момчетата или трябва те да ви се харесат за да ги заобичате или просто да не ви пука нищо свързано с тях , само да имат пари хубава кола и готини дрехи???
Немога да ви разбера , вие сте най-странните същества на планетата :(

MartyParty
10-24-2010, 18:49
Сладко...
А сега ще кажеш ли коя и как те подреди така?

tigity
10-24-2010, 18:54
Съжалявам за тва коет ти са е случило, съчувствам ти.. обаче не съм съгласна, че вс. момичета трябва да се слагат под един знаменател! :-D не вс. са безчувствени и подли!

kireca
10-24-2010, 19:11
не става въпрос за безчуственост , а само за това дали можете да обичате без някой да ви се доказва... ? А това си го мисля мн отдавна
Просто ще психясам , но не заради това ами заради момичето заради което си задавам тоя въпрос :(

sasha_90
10-24-2010, 19:14
Да,имаме сърце и можем да обичаме.Явно ти не си срещнал такова момиче,което да ти го докаже.

tigity
10-24-2010, 19:21
не става въпрос за безчуственост , а само за това дали можете да обичате без някой да ви се доказва... ? А това си го мисля мн отдавна
Просто ще психясам , но не заради това ами заради момичето заради което си задавам тоя въпрос :(
зависи кво разбираш под доказване... да имаш хубава кола и пари ... тва не е доказване на любов... любовта я доказваш по др. начини... пък и помисли малко ти просто обичаш момичето защото е хубава или защото ти се е доказала по някакъв начин!Пък и в край на сметка ко е някоя коят се валнува дали ще я возиш в скъпа или ефтина кола начи не те заслужава! :-D

lubomirky
10-24-2010, 19:27
loser, пак ли ти бря? изчезна ти другата тема, в която искаше всички да те съжаляват и да ти помагат, а ти продължаваше да ревеш без да правиш нищо и накрая реши, че е време да обвиниш противоположния пол. омръзваш. или най-накрая се реши да направиш нещо по въпроса или спри да мрънкаш и продължавай да мислиш, че другите са ти виновни.

Eos
10-24-2010, 19:35
аз няям органи маня 8-)

kireca
10-24-2010, 19:39
не става въпрос за безчуственост , а само за това дали можете да обичате без някой да ви се доказва... ? А това си го мисля мн отдавна
Просто ще психясам , но не заради това ами заради момичето заради което си задавам тоя въпрос :(
зависи кво разбираш под доказване... да имаш хубава кола и пари ... тва не е доказване на любов... любовта я доказваш по др. начини... пък и помисли малко ти просто обичаш момичето защото е хубава или защото ти се е доказала по някакъв начин!Пък и в край на сметка ко е някоя коят се валнува дали ще я возиш в скъпа или ефтина кола начи не те заслужава! :-D

Проблемът е съвсем различен , полудявам като я видя защото тя просто си стои и не прави нищо.... всички се забавляват , тя стои! всички си говорят , тя стои ! всички правят нещо а тяя .. стоИИИ .. и това рпсто ме влудява! Нейното спокойствие и безгрижност и т.н.! Обичам я защото е такава каквато е , нито ми се е доказвала нещо , нито нищо!

ааа по темата - под доказване имам предвит , да се правиш на важен , на най-големия бия , да си с мусколи да си готин и т.н. това ли искате вие , неможете ли да обичате някой без да е такъв ами просто да си стои и да е спокоен и да се радва на живота !!!!!

dPa3HuTeJl
10-24-2010, 19:42
Питай ги дебело черво дали имат! ;)

tigity
10-24-2010, 19:53
не става въпрос за безчуственост , а само за това дали можете да обичате без някой да ви се доказва... ? А това си го мисля мн отдавна
Просто ще психясам , но не заради това ами заради момичето заради което си задавам тоя въпрос :(
зависи кво разбираш под доказване... да имаш хубава кола и пари ... тва не е доказване на любов... любовта я доказваш по др. начини... пък и помисли малко ти просто обичаш момичето защото е хубава или защото ти се е доказала по някакъв начин!Пък и в край на сметка ко е някоя коят се валнува дали ще я возиш в скъпа или ефтина кола начи не те заслужава! :-D

Проблемът е съвсем различен , полудявам като я видя защото тя просто си стои и не прави нищо.... всички се забавляват , тя стои! всички си говорят , тя стои ! всички правят нещо а тяя .. стоИИИ .. и това рпсто ме влудява! Нейното спокойствие и безгрижност и т.н.! Обичам я защото е такава каквато е , нито ми се е доказвала нещо , нито нищо!

ааа по темата - под доказване имам предвит , да се правиш на важен , на най-големия бия , да си с мусколи да си готин и т.н. това ли искате вие , неможете ли да обичате някой без да е такъв ами просто да си стои и да е спокоен и да се радва на живота !!!!!
ем кът стои напрай ти първата крачка кфо чакаш...
и по темата вече аз съм хар. момчета мн под моето ниво ... няма значение дали е слам хилав ... е да не е с едно око или с по 7 пръста на ръцете... важно е любов да има! ако я няма мн лошо за тебе... и ако си някой дет обичат да го съжаляват начи си мн смотан! н6 лично! :D

kireca
10-24-2010, 20:09
по добре да не се отклоняваме от темата , за мен вие жените неможете да обичате някой ако той не ви се докаже! Ако е някаф смотан зубар никога няма да го обичато ама ако е прост като гъбена чорба без гъби (като lubomirky) и с мусколи веднага ше го заобичате! Ама ако зубара ви спаси живота пък мусколестия ви го е застрашил , ше се лепнете на зубарчето нали !

jghgh
10-24-2010, 20:10
Ем, човек, аз съм такъв костелив орех станала, че е трудно да обикна някого, без да съм се убедила 1во в неговите чувства. Иначе просто не се оставям на чувството.

Т.е., да, трябва да ми се докажат - но не с пари, коли, мускОли и т.н., а просто с поведението си, делата.

kireca
10-24-2010, 20:12
[quote=kireca]не става въпрос за безчуственост , а само за това дали можете да обичате без някой да ви се доказва... ? А това си го мисля мн отдавна
Просто ще психясам , но не заради това ами заради момичето заради което си задавам тоя въпрос :(
зависи кво разбираш под доказване... да имаш хубава кола и пари ... тва не е доказване на любов... любовта я доказваш по др. начини... пък и помисли малко ти просто обичаш момичето защото е хубава или защото ти се е доказала по някакъв начин!Пък и в край на сметка ко е някоя коят се валнува дали ще я возиш в скъпа или ефтина кола начи не те заслужава! :-D

Проблемът е съвсем различен , полудявам като я видя защото тя просто си стои и не прави нищо.... всички се забавляват , тя стои! всички си говорят , тя стои ! всички правят нещо а тяя .. стоИИИ .. и това рпсто ме влудява! Нейното спокойствие и безгрижност и т.н.! Обичам я защото е такава каквато е , нито ми се е доказвала нещо , нито нищо!

ааа по темата - под доказване имам предвит , да се правиш на важен , на най-големия бия , да си с мусколи да си готин и т.н. това ли искате вие , неможете ли да обичате някой без да е такъв ами просто да си стои и да е спокоен и да се радва на живота !!!!!
ем кът стои напрай ти първата крачка кфо чакаш... за това пък изобщо да не говорим! Аз немога да направя първата крачка , щото нз кво да направя ама тжа е отделен въпрос!
и по темата вече аз съм хар. момчета мн под моето ниво ... няма значение дали е слам хилав ... е да не е с едно око или с по 7 пръста на ръцете... важно е любов да има! ако я няма мн лошо за тебе... и ако си някой дет обичат да го съжаляват начи си мн смотан! н6 лично! :D

ronky
10-24-2010, 20:31
Явно някоя много те е наранила,но да всички имаме сърца,жалко обаче,че понякога забравяме да ги използваме,имаме чувства и обичаме.Аз си задавам обаче един друг основен въпрос,ВИЕ МОМЧЕТАТА ИМАТЕ ЛИ СЪРЦА,или ви интересува само чукането и колко бройки ще направите.Не ме разбирайте погрешно момчета,далече съм от мисълта,че всички сте еднакви,явно на мен все такива ми се падат! ;(;(

Ssummerjam
10-24-2010, 20:40
Имате ли сърца или само ги рисувате по тетрадки? - т'ва ме хвърли в тъча :-D Имаме чувства, да. Това, че ти не си попаднал на момиче, което да ти го докаже, не означава, че трябва да слагаш всички под общ знаменател. :)

PoRcHeTaTa1
10-24-2010, 22:32
Съжалявам за тва коет ти са е случило, съчувствам ти.. обаче не съм съгласна, че вс. момичета трябва да се слагат под един знаменател! :-D не вс. са безчувствени и подли!

Дам всяко момиче е различно....това че си попаднал на неподходяшта не значи че всички сме такива.... Повярвай има момичета много по - добри от тази която те е накарала да мислиш така. :) :) :)

kireca
10-25-2010, 06:23
за 3 път го казвам НИКОЙ НИЩО НЕ МИ Е НАПРАВИЛ! просто искам да знам дали можете да обичате без някой да ви се доказва или да е някво богато копеле?

WaterLilly
10-25-2010, 06:53
Не, не можем. Премини на мъжко, щом вие сте толкова съвършени, и ще си доволен.

loriee
10-25-2010, 08:28
Сладко...
А сега ще кажеш ли коя и как те подреди така?

+1 ;)

DarkTemplar
10-25-2010, 08:37
Явно някоя много те е наранила,но да всички имаме сърца,жалко обаче,че понякога забравяме да ги използваме,имаме чувства и обичаме.Аз си задавам обаче един друг основен въпрос,ВИЕ МОМЧЕТАТА ИМАТЕ ЛИ СЪРЦА,или ви интересува само чукането и колко бройки ще направите.Не ме разбирайте погрешно момчета,далече съм от мисълта,че всички сте еднакви,явно на мен все такива ми се падат! ;(;(
Малка и наивна си, затова се получава така. Като пораснеш, добиеш малко опит и се поотракаш, ще почнеш да усещаш какви са реалните намерения на човека срещу теб.

Към автора - понякога има нужда от доказване, друг път не. Зависи дали нещо у теб я е впечатлило. Ако не е, ще трябва да се мъчиш да я впечатли. ;)

BloodRunsCold
10-25-2010, 09:33
Към автора : Според мен нямат. Само лъжат, гледат си интересите и накрая, когато не им трябваш, те оставят. Всички казват, че са различни, а накрая се оказват, че са от един и същ буркан с кисели краставички.

MissNothing
10-25-2010, 10:15
Вие жените имате ли чуства , обичате ли ? Изобщо имате ли сърца
Вие обичате ли момчетата


Обичаме попринцип, ама никоя не обича страхливците. :wink:

valdesbg
10-25-2010, 10:47
Чувал ли си за принципа "причина - следствие"? Казват че в нашия свят причината предшества следствието и е пряко обвързана с него. Освен това, следствието зависи от причината и няма начин да обърнеш закона, само защото ти се иска. Простичко казано - за да има резултат, трябва да и ма причина за това.

Преведено на твоя език означава че си суууупер заблуден. Естествено че няма начин да обичаш някого без този някой да ти се е доказал. Защо ще го обичаш иначе? Разбира се ако това не се случи си измисляме доказателства и причини че го обичаме. Вярно несъществуващи са реално, но пак обичаш по някаква причина.

Така че спри да зяпаш тийн филмчета, и влез в реалността.

А по конкретния ти проблем нищо не разбрах.

BaffaLsc
10-25-2010, 11:12
Защо слагаш всички под общ знаменател ?
Т`ва ,че някоя мацка ти е причинила болка не значи ,че
всички са такива. :)

kireca
10-25-2010, 16:50
писал ли съм някаде , че някоя ми е причинила болка? Аз непомня и не виждам такова нещо! Става въпрос примерно както аз виждам 1 момиче и го харесвам , в следствие си говоря със него и всичко е страхотно изведнъж се отпускам и започвам да говоря още повече иии... тя спира да говори с мен ... (последните 10-15 думи нямат нищо общо с темата) таа просто искам да разбера дали вие момичетата можете да обичате някое момче само по външния вид и начина му на поведение а не да тръгне да ви спасява от куршуми падане от 100-тния етаж и тем подобни? :D

music0is0my0life
10-25-2010, 17:23
ДА. Можем да обичаме. :) А ти гледаш много филми.

MissNothing
10-25-2010, 17:35
писал ли съм някаде , че някоя ми е причинила болка? Аз непомня и не виждам такова нещо! Става въпрос примерно както аз виждам 1 момиче и го харесвам , в следствие си говоря със него и всичко е страхотно изведнъж се отпускам и започвам да говоря още повече иии... тя спира да говори с мен ... (последните 10-15 думи нямат нищо общо с темата) таа просто искам да разбера дали вие момичетата можете да обичате някое момче само по външния вид и начина му на поведение а не да тръгне да ви спасява от куршуми падане от 100-тния етаж и тем подобни? :D
И кво ние значи излиза, че обичаме заради приказките ли?
Ми ако говориш някви глупости, тъпотии и квото още се сетиш много ясно, че няма да говори с тебе..
Наистина спри малко с филмите и земи се научи да общуваш с момичета.

AraBella
10-25-2010, 17:40
Ние не сме едно общо, съответно всяка от нас има различни мисли и чувства. Една може трудно да обиква, друга да се привързва лесно, трета пък може да се държи като кучка непритежаваща никакви чувства, но всъщност дълбоко да копнее за любов.
Попитай се мъжете имаме ли чувства? Ако вие имате, значи и ние можем да имаме.

andiexx
10-25-2010, 19:58
по добре да не се отклоняваме от темата , за мен вие жените неможете да обичате някой ако той не ви се докаже! Ако е някаф смотан зубар никога няма да го обичато ама ако е прост като гъбена чорба без гъби (като lubomirky) и с мусколи веднага ше го заобичате! Ама ако зубара ви спаси живота пък мусколестия ви го е застрашил , ше се лепнете на зубарчето нали !

по-глупаво нещо не бях чувала..... ти за тъпи ли ни имаш? "ако е прост като гъбена чорба без гъби (като lubomirky) и с мусколи веднага ше го заобичате" не ми пука дали има мускули или не - всичко се свежда до това какъв си отвътре

Paramour
10-26-2010, 09:13
по добре да не се отклоняваме от темата , за мен вие жените неможете да обичате някой ако той не ви се докаже! Ако е някаф смотан зубар никога няма да го обичато ама ако е прост като гъбена чорба без гъби (като lubomirky) и с мусколи веднага ше го заобичате! Ама ако зубара ви спаси живота пък мусколестия ви го е застрашил , ше се лепнете на зубарчето нали !


Да не би да има само мусколести и зубърчета?
Да не би всички ние (момичетата) да се интересуваме само от това как дадения човек изглежда в очите на околните?
Да не би да ни интересува само физиката?
Да не би да чакаме само да ни се доказват? Та да не сме в средновековието?!
Какви глупости си писал само...
Първо питаш дали сме имали сърца и после започваш да казваш какво ТИ мислиш без да приемаш мнението на другите.
Всички обичат! Независимо мъже или жени!
Независимо от това човекът дали според тебе е зубър или е нацепен, или е някакъв смотльо. Пак ще си намери момиче/жена/. Може да е смотан в очите на другите, но момичето, което се е влюбило в него няма да мисли за другите, нито за мнението им!
Не си мисли и че момичетата залепват само по мусколести батковци.
Хората са казали.. за всеки влак си има пътници...

извод: Да! Можем да обичаме. И то не само мусколести пичове.

kremen4eto
10-26-2010, 09:25
Вие жените имате ли чуства , обичате ли ? Изобщо имате ли сърца ???

Да, да. И да.

Темата ти е породена от нек'ви моменти емоции и няма смисъл от нея.

Разликата между мъже и жени е само във външния вид, всички останали разлики зависят от човека, не от пола му.

xKiFlA
10-26-2010, 11:17
Вие жените имате ли чуства , обичате ли ? Изобщо имате ли сърца ??? :(

аз не! :P

rebeccaa
10-26-2010, 12:57
Да, имаме сърца и можем да обичаме.Лично мен не ме интересува дали момчето има кола или какво е материалното му положение и съм го казвала повече от 1 пъти.А когато момчетата псуват момичетата имат предвид само едно момиче. хаха: )

VeNiTo0
10-26-2010, 15:42
Не ! Ето ти истината .. Някои момичета обикват човек до такава степен, че когато бъдат отхвърлени са толкова наранени с толкова смачкано самочувствие, че сърцата им се " вкаменяват" .. А други .. други просто са си кучки... за това момчета не наранявайте момиче, защото после някое момче ще си изпати :))

DiorAddict
10-26-2010, 15:46
Явно някоя много те е наранила,но да всички имаме сърца,жалко обаче,че понякога забравяме да ги използваме,имаме чувства и обичаме.Аз си задавам обаче един друг основен въпрос,ВИЕ МОМЧЕТАТА ИМАТЕ ЛИ СЪРЦА,или ви интересува само чукането и колко бройки ще направите.Не ме разбирайте погрешно момчета,далече съм от мисълта,че всички сте еднакви,явно на мен все такива ми се падат! ;(;(

и аз това щях да питам..

DiorAddict
10-26-2010, 15:47
Да, имаме сърца и можем да обичаме.Лично мен не ме интересува дали момчето има кола или какво е материалното му положение и съм го казвала повече от 1 пъти.А когато момчетата псуват момичетата имат предвид само едно момиче. хаха: )
++

magita
10-26-2010, 16:25
Земи се стегни бе... разбили са ти сърцето... ние кво можем да направим
Не сме могли да обичаме... ти не знаеш какво да правиш и се държиш като тъпо лапе :? :?

SisinkaS
10-26-2010, 19:23
по добре да не се отклоняваме от темата , за мен вие жените неможете да обичате някой ако той не ви се докаже! Ако е някаф смотан зубар никога няма да го обичато ама ако е прост като гъбена чорба без гъби (като lubomirky) и с мусколи веднага ше го заобичате! Ама ако зубара ви спаси живота пък мусколестия ви го е застрашил , ше се лепнете на зубарчето нали !

Сега, виж какво ще ти кажа. 1-во дай по спокойно, дразниш с тези озлобени постове и 2-ро - по-нагоре ти го казаха НЕ СЛАГАЙ ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ПОД ЕДИН ЗНАМЕНАТЕЛ! Та така.. от това което прочетох.. ми се струва, че разказваш случките като от името само на наблюдател.Теб те няма никъде там.Защо не си отишъл при нея преди да започнеш да нареждаш така :-o ?! Това, че някой не обръща внимание на някой е ясен признак, че не му симпатизира по никакъв начин, иначе щеше да направи всичко възможно, за да му се набие в очите.А относно любовта .. това което си го написал няма нищо общо с любовта.. Обичаш тогава когато опознаеш някой и си паснете и се привържете и т.н. и т.н. .. Това което го обесняваш е чисто и просто симпатизиране/харесване както искаш го наричай.Харесваш външния вид и както ти го казваш парите на еди кой си, но любов няма.. поради простата причина че не познаваш характера му! Никой няма как да обича докато отсрещния не му се докаже, че е стока и че струва нещо, а не е просто въздух под налягане.Лично аз искам да ми се докаже другия, че е сериозен и че е човек на място.Вярно е че има и девоики които гледат само материалното състояние, НО НЕ ВСИЧКИ СА ТАКИВА!

ScarletBite
10-26-2010, 20:16
Аз пък се питам обратното.

kireca
10-27-2010, 05:33
няма нужда на мен някое момиче да ми се доказва за да я харесвам или обичам. И никоя не ми е разбивала сърцето (вмомента става въпрос) Просто питам дали и вие момичетата сте като мен или не сте и вече ми стана ясно :)