PDA

View Full Version : Концерт на Scorpions



the_best_f
10-24-2010, 19:31
Концертът на Scorpions е утре, така че нека споделим какви емоции ни вълнуват, а по-късно и с какви впечатления сме останали от него. Дълго чакахме и ето, че рок легендите ще дойдат за последния си концерт.
Аз лично нямам търпение. Още откак купихме билетите исках моментът да дойде колкото се може по-скоро.
Кажете и какви документи трябва да се носят, моля ви. :)

ecstazy
10-24-2010, 19:40
Оооо нямам търпение и аз, дори и пропускам 4 часа от дс :lol: http://www.artbulgaria.org/deklaratsiya_za_maloletni_i_nepalnoletni_litsa/news_once ето повече информация и декларациите ги има.. нямам търпение ще се разбия добре, че няма кой да ме чуе как ще грача, благодаря на хората, които ще ми засенчат гласа! :lol: ех мн исках да отида с една хмм позната вече ма няа как ;д карай надявам се сичко да си мине перфе и да няма разочарования 8)

Starlettka
10-25-2010, 13:43
Хораа,после да разказвате!

ecstazy
10-25-2010, 20:54
Бешеее разбивация! Невероятна група, барабаниста е изрод! Много ме кефят, голямо шоу правят. Малко валеше, но изобщо не ми пречеше, носих си дъждобран дето го обличах 200 часа, щото беше доста тъмно. Раздадох се като за последно и са ме наболва гърлото 8-) плюсовете са много, но има и минуси : лоша организация както обикновенно, глупава охрана, която ни накара да си махнем капачките на шишетата (?!) ии беше ебати гъчканицата. Направо можеш да си се облегнеш, никой няма да падне - няма накъде! :lol: абе за мен си беше супер яко и публиката си беше 6+ !

ivandimitrovVARNA
10-26-2010, 14:39
Слаба организация.Мислех че концерта ще е на новия стадион Академик.Много закъсняха с пускане и изобщо за началото на концерта.При нас беше екстра ,но пък и ние бяхме на решетките най-отпред имаме и палка дори.Сцената беше ниска и тези назад незнам какво са видяли.С Котак имахме вебални контанки на няколко пъти ..много здраво ..гледам към него махам му ,кефя се,а той след като ни забеляза започна да ни сочи с палките и съответно и той да се кефи адски много,което стана на около 4 пъти :).