PDA

View Full Version : Няколко въпроса...



Converse333
10-24-2010, 20:13
Преди 1 седмица правихме секс с приятеля ми, но без презерватив (за пръв път). :? Сега и двамата сме много наплашени. :x Не е свършил в мен, свърши след като го изкара, минаха около 5-6 секунди. Не бях в овулация. По принцип цикъла ми не е много редовен. От няколко дена имам болка ниско долу, по-силна е като ходя по малка нужда, имам и болка в гърдите. Чела съм признаците на бременност, според мен нямам такива. Може ли да е ПМС, въпреки, че цикълът ми е на 1-2, т.е. началото на месеца?
Моля, без нападки, просто искам да се уверя.

Cucko0
10-24-2010, 20:19
върви на лекар ние от къде да знаем какво ти е :)

wtf2
10-24-2010, 20:29
аз откаде да знам бременна ли си бе шматкааааааааааа :-x

POKEMONFOREVER
10-24-2010, 20:32
Момичето ви помоли без нападки,а вие ..... срамна работа уеее.
Cucko0 е прав/а,ходи на лекар.

soul1199
10-24-2010, 20:46
направи си тест

shell
10-24-2010, 21:33
Вземи си тест :)

transformable
10-24-2010, 22:00
Дано да си бременна ! Само така ще се научите да ползвате презервативи :) Преди времи дядо ми казваше \" от играчка става плачка \" !

p.p; ако е мъжко го кръсти на мене :D

GossipGirl89
10-24-2010, 22:09
Най-добре изчакай още 2-3 дни и си вземи тест - ще ти отчете най-вярно.
Иначе казваш, че цикъла ти е нередовен - може да ти дойде по-рано и за това да те болят гърдите и корема :) А и притеснението допълнително влияе...

Emppu90
10-24-2010, 22:31
Най-добре изчакай още 2-3 дни и си вземи тест - ще ти отчете най-вярно.
Иначе казваш, че цикъла ти е нередовен - може да ти дойде по-рано и за това да те болят гърдите и корема :) А и притеснението допълнително влияе...
Теста се прави 2 седмици след рисковия акт.
Това, че ти закъснява сама си си отговорила.. Не ти е редовен не се пали толкова бързо. За болките.. може да е от много други неща. Не се притеснявай.. почти невъзможно е да забременееш след като не е свършил в теб и ти не си била в овулация.

PoRcHeTaTa1
10-24-2010, 22:40
върви на лекар ние от къде да знаем какво ти е :)

ами да ..... :-o

Converse333
10-25-2010, 09:48
Най-добре изчакай още 2-3 дни и си вземи тест - ще ти отчете най-вярно.
Иначе казваш, че цикъла ти е нередовен - може да ти дойде по-рано и за това да те болят гърдите и корема :) А и притеснението допълнително влияе...
Теста се прави 2 седмици след рисковия акт.
Това, че ти закъснява сама си си отговорила.. Не ти е редовен не се пали толкова бързо. За болките.. може да е от много други неща. Не се притеснявай.. почти невъзможно е да забременееш след като не е свършил в теб и ти не си била в овулация.

Мерси много. Според мен наистина се шашнах бързо, но все пак ще си взема тест. Главния ми въпрос беше дали може да ме боли стомаха при бременност... Иначе благодаря за отговорите, поуспокоих се малко. :-)

Cucko0
10-25-2010, 12:19
Момичето ви помоли без нападки,а вие ..... срамна работа уеее.
Cucko0 е прав/а,ходи на лекар.

така като ме гледаш на снимката на мъжко ли ти приличам :D

wtf2
10-25-2010, 12:23
Момичето ви помоли без нападки,а вие ..... срамна работа уеее.
Cucko0 е прав/а,ходи на лекар.

така като ме гледаш на снимката на мъжко ли ти приличам :D

гад демит

POKEMONFOREVER
10-25-2010, 13:38
Момичето ви помоли без нападки,а вие ..... срамна работа уеее.
Cucko0 е прав/а,ходи на лекар.

така като ме гледаш на снимката на мъжко ли ти приличам :D
Еми незнам,май не ... има нежто мъжко в тебе ама кой знае.
Извинявай ако си момиче :oops: .

Хахахахахх почвам да си представям как си се почувставала след като си прочела горните два реда.
Извинявай,базикам се :).

omorfi919
10-25-2010, 16:37
Мило момиче, не си бременна , но по признаците които имаш, по скоро приятелят ти ти е лепнал уринална инфекция. Много често срещано е мъжете го носят в себе си без да ги боли и да имат оплаквания , но при жените минава трудно. Отиди на лекар

juveteam
10-25-2010, 16:42
Значи аз искам първо да се извиня,че пиша изшън темата...
Стига сте с тея теми...Има още 10 000 такива който може да погледнеш и да видиш проблема си....

По темата...
Прави тест или иди на лекар и т.н....
И др път да знаеш да е с презерватив та малко опит да натрупаш и после може без,но това си е личен желание.... ;)

Пак извън темата...
Защо не се направи важна тама в която да пише "Дали съм бременна" и там всичко да е описано за най-важните въпроси и отговори и да не се пускат теми или поне да се пише тама,а не всеки божи ден да влизам и да гледма нови 10 теми....

Converse333
10-25-2010, 18:49
Отново ви благодаря за отговорите, мисля да изчакам 2 седмици, разбрах, че тогава тестът отчита най-вярно.
+1 juveteam, наистина според мен трябва да направите такава важна тема (признаци на бременност, всичко за тестовете, кога къде, как защо.. всичко) , аз търсих информация тук, но не можах да си отговоря на всички въпроси.

POKEMONFOREVER
10-25-2010, 20:43
Пак извън темата...
Защо не се направи важна тама в която да пише "Дали съм бременна" и там всичко да е описано за най-важните въпроси и отговори и да не се пускат теми или поне да се пише тама,а не всеки божи ден да влизам и да гледма нови 10 теми....

ЗА СЪМ !!!
Действайте админи :P ако решите,че е правилно :).

krissy7
10-26-2010, 19:44
Първо си вземи тест за бременност и после за по-сигурно отиди на лекар ... след като е свършил 5-6 секунди след като го е извадил значи е възможно да е попаднала предеякулационна течност в теб ... според мен има шанс да е станал гафа , въпреки че вероятността не е особено голяма ... :( айде късмет :) :-)

edy
10-26-2010, 21:28
Дано да си бременна ! Само така ще се научите да ползвате презервативи :) Преди времи дядо ми казваше \" от играчка става плачка \" !

p.p; ако е мъжко го кръсти на мене :D
Брат щом ти е толкос зор, нещо да е кръснето на тебе, ела ми го изтръскай и ще му дам твойто име .. нямаш никакъв проблем :? :( .,. най - добре ходи на лекар, нищо не е сигурно :)

DREAM95
10-27-2010, 13:34
:-P БЕГАЙ НА ЛЕКЪР :-D

DREAM95
10-27-2010, 13:35
:o ДА НЕ СТАНЕ ЛОШО :(