PDA

View Full Version : НЕСПОДЕЛЕНАТА ЛЮБОВ



ronky
10-24-2010, 20:17
Как се справяте,когато човека,когото обичате не споделя чувствата ви??Просто дайте съвети..

soul1199
10-24-2010, 20:21
разсейвам се,излизам с приятели,заменям го с друг-помага ми,или чакам да ми мине :)

Shrooms
10-24-2010, 20:29
Пхахахахахахахахахахахаха ахахахахахахахахаахахахах ахахахах ЛЮБОВИ ахйахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахахах,на рао ми изгасна монитора кат го видях тва. Ти психо ли си, чуваш ли се, Български говориш ли ? :shock: :lol: javascript:emoticon('](*,)')

ronky
10-24-2010, 20:44
Пхахахахахахахахахахахаха ахахахахахахахахаахахахах ахахахах ЛЮБОВИ ахйахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахахах,на рао ми изгасна монитора кат го видях тва. Ти психо ли си, чуваш ли се, Български говориш ли ? :shock: :lol: javascript:emoticon('](*,)')

ГОВОРЯ.Кажи ми моля те,как тогава да кажа любов в множествено число???Много ми е интересно!!!

krissy7
10-24-2010, 21:21
Имала съм само една несподелена любов ... ами честно да ти кажа по никакъв начин не ми мина ... дори и с пиячка ... ( в кръга на шегата :D ) ... все още като се сетя ми става някво кофти , но мога да твърдя , че времето определено помага ... няма какво друго да се направи , нищо не помага , знам , че боли ... :( :( :-)

FuckedUp
10-24-2010, 21:25
Заглавието е аЦкото :D ](*,)

ronky
10-24-2010, 21:35
Дано всички,които не харесваха заглавието са доволни,а сега по темата...

PoRcHeTaTa1
10-24-2010, 22:21
Забрави го !!! Човек който не отговаря на чувствата ти не ги заслужава! :) :) :) :)

BaffaLsc
10-25-2010, 03:56
Ми справям се някак.

DarkTemplar
10-25-2010, 07:00
Ми справям се някак.
и се старая да се разсея и забравя.

BlueKnife
10-25-2010, 07:31
ми приемам го, кво мога да правя. то си отминава, както всяко друго нещо в живота/

Ssummerjam
10-25-2010, 08:55
Забрави го !!! Човек който не отговаря на чувствата ти не ги заслужава! :) :) :) :) Не съм съгласна. Когато наистина обичаш някого, искаш тя/той да е щастлив/а.Тя/Той може да избере да бъде с друг/а и ти трябва да го приемеш, колкото и да ти е трудно. Да, ще се чувстваш зле, но животът има както хубави, така и лоши страни. Как да спреш да мислиш за него? Няма начин. Поне не веднага. Съжалявам, ако съм те разочаровала. Истината не винаги е такава, каквато бихме искали да бъде. Приятелски съвет - не се опитвай да я/го забравиш като започнеш връзка с друг/а, към която нямаш чувства.Грешен ход. Така само ще измъчиш и себе си, и човека отсреща.

ronky
10-25-2010, 12:45
Опитвам се усилено да го забравя..обаче със ставането сутрин той ми е в главата.Koгато съм с приятелите си, за момент празнотата е запълнена,но върна ли се вкъщи отново започвам да мисля за него.. :S:S Изтрила съм всички смс-и,снимки и така нататък,но как да изтрия спомените си ?? ;( Определено не искам нова връзка точно сега,на този етап,но постоянно се въртят мисли в главата ми,какво щеше да бъде,ако бяхме заедно .. :S

Reaper93
10-25-2010, 15:03
Заглавието е аЦкото :D ](*,)


Ахахаха кефиш 8-) :razz: