PDA

View Full Version : За мен и едно момиче ...



BartSimpson
10-24-2010, 20:41
Тук съм за да ви споделя и за да поискам савет от опитните.Харесвам едно момиче от училището.Преди няколко дена си писахме по скайп говорихме си на живо а сега дори не ме поглежда.Причината е , че и признах чувствата си и оттогава не ми е писал.Преди 2 дена с моят най-добър приятел се разхождахме из коридора и тя ми впери страшен поглед.Преглътнах го и съм тук за да ви помоля за съвет надявам се да сте ме разбрали :?

FuckedUp
10-24-2010, 21:46
На колко си, викаш?

transformable
10-24-2010, 22:06
Тук съм за да ви споделя и за да поискам савет от опитните.Харесвам едно момиче от училището.Преди няколко дена си писахме по скайп говорихме си на живо а сега дори не ме поглежда.Причината е , че и признах чувствата си и оттогава не ми е ПИСАЛ.Преди 2 дена с моят най-добър приятел се разхождахме из коридора и тя ми впери страшен поглед.Преглътнах го и съм тук за да ви помоля за съвет надявам се да сте ме разбрали :?Отчайваш ме ..
:(

BartSimpson
10-25-2010, 12:22
На колко си, викаш?
13 :grin:

MiMcHeToOo
10-25-2010, 12:26
На колко си, викаш?
13 :grin:

Ако и тя е на 13 е абсолютно нормално да не ти обръща внимание. По мой наблюдения момичетата в тази възраст предпочитат да се надуват :) Или просто иска да й сваляш звезди... Във всеки случай не се впрягай.