PDA

View Full Version : Проблем с пениса !! помогнете



rokera
10-25-2010, 09:11
Здравейте имах 1 проблем след като бях правил секс с приятелката ми , ми излязаха едни обриви на главичката на пениса и ми каза една позната да си правя промивки с калиев перманганат и аз правих само че на опаковката пишеше в 1л вода да се слагат 3-4 кристалчета , а аз слагах толкова в 250 мл вода понеже ми се струваше ,че е малко 3-4 кристала в 1л. Минаха ми тея обкриви (пъпчици) само че главичката ми стана някакси безчуствена и трудмо ми става (ерекция) а стане ли барзо пада , тая моята позната каза че сам си изгорил лигавицата на главичката ми каза да се мажа с клотримазол и сега се мажа че да видим дали ще има ефект. Ако някои препорача нещо или е имал такав проблем с изгарене на важния инструмент да сподели че ми е много обаркано незнам какво да прая ?

Rebus
10-25-2010, 10:22
Твоята позната що не те посъветва да питаш лекар?

rokera
10-25-2010, 11:00
Еми тя е ветеринарна доктрорка и доло горе ги разбира тея неща а и прави много секс и на нея са и се случвали такива неща

rokera
10-25-2010, 20:43
Ае еи въшкари що не ми земете черния хуй и да ходите да си ебете майките а ?

Seion
10-25-2010, 21:11
Здравейте имах 1 проблем след като бях правил секс с приятелката ми , ми излязаха едни обриви на главичката на пениса и ми каза една позната да си правя промивки с калиев перманганат и аз правих само че на опаковката пишеше в 1л вода да се слагат 3-4 кристалчета , а аз слагах толкова в 250 мл вода понеже ми се струваше ,че е малко 3-4 кристала в 1л. Минаха ми тея обкриви (пъпчици) само че главичката ми стана някакси безчуствена и трудмо ми става (ерекция) а стане ли барзо пада , тая моята позната каза че сам си изгорил лигавицата на главичката ми каза да се мажа с клотримазол и сега се мажа че да видим дали ще има ефект. Ако някои препорача нещо или е имал такав проблем с изгарене на важния инструмент да сподели че ми е много обаркано незнам какво да прая ?

човече ... уролог се пита за тея неща,не ветринар !!! никога не експерементираи !! :Х Рискуваш много така ! :) отиди по най-бързият начин на уролог и виж за какво става въпрос ;)

FuckedUp
10-26-2010, 16:29
Като се правите на разбирачи..Какво ново.. :-o

raven_92
10-29-2010, 21:01
Спокс човек аз са се мажа с тва което е за възстановяване на лигавицата и до 10 дена трябва да е израснала нова и сичко да е ок ако не е бягай на лекар!