PDA

View Full Version : Някой разбиращ от фитнес?



sa6opi4a
10-25-2010, 12:00
Какво да си взема да пия, за да направя ръцете по-големи? Мисля да си взема един креатин, понеже нали е за сила и така ще мопга да стресирвам мускола да расте като дигам повече но не съм сигурен дали ще помогне?

slicky
10-25-2010, 13:28
да му се не види пише се МУСКУЛ за Бога...
Като научиш как се пише правилно тогаз питай за креатин

play23
10-25-2010, 16:28
Защо ръцете ? Тренира се цялото тяло, не само определени мускули..

Naik1
10-25-2010, 20:34
Стресирай си мозъка малко, че да помни повече от часовете по български език.Аман от корави смешници, които не могат да си напишат името с по-малко от 2 грешки .. Научи български, после наблегни на добавките ;)

Greennight
10-25-2010, 20:38
Напомпай ги с помпа :? Или просто почни да тренираш,без да пиеш нищо...

Seion
10-25-2010, 21:29
Какво да си взема да пия, за да направя ръцете по-големи? Мисля да си взема един креатин, понеже нали е за сила и така ще мопга да стресирвам мускола да расте като дигам повече но не съм сигурен дали ще помогне?


Сашко! :) Отиди помоли някой фитнес инструктор да ти направи една програма-е естествено бутни му едни 20 къси леААА :) за всекиго е различно :) мен сега като ми правиха програма ме разпитваха 1 час сигурно- кое,как,що и т.н. :D

sa6opi4a
10-26-2010, 13:48
Тея па ако не се хванат за езика ми, то няма какво друго да направят. Но съм сигурен, че нямат 4,40 на матурата по БГ като мен. Аман от смешници като вас. Като ви питам, ще ми отговаряте на въпроса, не да ме коментирате, ясно? Това, че съм направил грешки, не означава, че не ги знам, а просто не съм искал да ги поправям. Схващате?

TheManTheLegend
10-26-2010, 17:11
Че откога 4.40 на матурата по БЕЛ си е за хвалене :o

Greennight
10-26-2010, 19:04
Я по-полека,само не се карай,4.40 на матурата по БЕЛ не е за хвалене (въпреки че силно ме съмняваш),ок ?"ще мопга да стресирвам мускола да расте" Правописа ти е повече от ужасен,ае чишвай.

ZipFail
10-26-2010, 21:12
То да не изкараш поне над 4-4.50 на матурата трябва да си отчайващо прост...

Naik1
10-26-2010, 21:25
Сори май френд, но с този правопис ако имаш 4.40, то аз трябва да имам .. не знам може би около 15 ? Казах ти - не се сливай с останалите (тъпи и яки) "гъзари", няма голям смисъл от цялата занимавка ;)

yakuza_
10-27-2010, 06:42
Големи бицепси/трицепси прикрепени към малък гръб/рамо/гърди е много хубава гледка.

TheManTheLegend
10-27-2010, 06:48
Големи бицепси/трицепси прикрепени към малък гръб/рамо/гърди е много хубава гледка.
Полека че може да не усети иронията :D

everythingisrelative
11-15-2010, 16:57
тренирай сичко п*тка майна и си земи Американски протеин ''суроватка'' след тренировка си /6/ :-D

blackfireXx
11-15-2010, 17:44
Само като ти гледам никът, това как пишеш и правописните ти грешки се разбира, че не си от най-умните и си сигорно на 12 години не повече :razz:

Valento
11-16-2010, 19:28
Буфериран креатин монохидрат + суроватъчен протеин като за начало :)

Saphire
11-17-2010, 11:16
Добавките от кога са задължителни...?!
Кретина бил за сила
:D :D :D

redbul2
11-17-2010, 11:46
Да,за сила. Вземаш ги след дълъг застой за масата и силата. Иначе можеш и без тях.

blackfireXx
11-17-2010, 17:00
земи си стресирай мозъка да порасне малко па после си стресирай мускулите....

chik7chirik
11-18-2010, 18:28
За да не правя нова тема ще пиша направо тук.
Ако може някой по-напреднал с фитнеса да ми каже тази програма добра ли е за начинаещи при положение, че искам да изчистя излишните килограми който имам и да се оформя.
Ходя 3 пъти в седмицата на фитнес и гледам да изпълнявам всички упражнения стриктно. Ако някой мисли, че има по-добра програма за мен нека я напише, ще съм му много благодарен.
П.П. Тази програма сам си я направих.

Кардио тренировка - 10 мин

Гърди - повдигане на щанга от лег, пуло лег и флайс;

Гръб - Придърпване на хоризонтален и вертикален скрипец;

Трицепс - трицепсово разгъване на скрипец

Бицепс - бицепсово сгъване с щанга

Крака - Бедрено сгъване и преса

Корем - Коремни преси и повдигане на крака от лег;

Кардио тренировка - 10 мин

blackfireXx
11-18-2010, 19:35
дай по добре фитнес инструктора който е на фитнеса да ти направи по добре програма.... :) и тренирай всеки ден различна мускулна група :)

redbul2
11-19-2010, 12:39
За да не правя нова тема ще пиша направо тук.
Ако може някой по-напреднал с фитнеса да ми каже тази програма добра ли е за начинаещи при положение, че искам да изчистя излишните килограми който имам и да се оформя.

Щом е за чистене, като за начинаещ е много добра. Можеш да я използваш няколко месеца. Нататък ще решиш с каква да продължиш. само за краката имам забележка. По принцип се започва с легпресата и след това се прави бедреното сгъване.

Valento
11-19-2010, 13:01
За да не правя нова тема ще пиша направо тук.
Ако може някой по-напреднал с фитнеса да ми каже тази програма добра ли е за начинаещи при положение, че искам да изчистя излишните килограми който имам и да се оформя.

Щом е за чистене, като за начинаещ е много добра. Можеш да я използваш няколко месеца. Нататък ще решиш с каква да продължиш. само за краката имам забележка. По принцип се започва с легпресата и след това се прави бедреното сгъване.



Увеличи кардио тренировката и консумирай повече дечности като се лишиш от газирани напитки ! :)

Viche
11-19-2010, 13:09
Или тренирай цялото тяло или не тренирай..

Valento
11-19-2010, 13:27
Или тренирай цялото тяло или не тренирай..

това е така,но той иска да чисти , демек му тряя растоварваща тренировка която да е релаксира тялото и да го предпостави към "чистене"

fatrat
11-19-2010, 14:49
За да не правя нова тема ще пиша направо тук.
Ако може някой по-напреднал с фитнеса да ми каже тази програма добра ли е за начинаещи при положение, че искам да изчистя излишните килограми който имам и да се оформя.
Ходя 3 пъти в седмицата на фитнес и гледам да изпълнявам всички упражнения стриктно. Ако някой мисли, че има по-добра програма за мен нека я напише, ще съм му много благодарен.
П.П. Тази програма сам си я направих.

Кардио тренировка - 10 мин

Гърди - повдигане на щанга от лег, пуло лег и флайс;

Гръб - Придърпване на хоризонтален и вертикален скрипец;

Трицепс - трицепсово разгъване на скрипец

Бицепс - бицепсово сгъване с щанга

Крака - Бедрено сгъване и преса

Корем - Коремни преси и повдигане на крака от лег;

Кардио тренировка - 10 мин
малко е кардиото и ттрябва да е след тренировката /силова/

pamircola
11-22-2010, 11:39
Бро няма как да правиш по 1-2 упражнения и да искаш да сваляш маса ...
Трябва да увеличиш сериозно кардио-то
трябва да правиш поне по 4 упражнения за мускулна група по много повторения ...

ZipFail
11-22-2010, 11:56
За чистене най-вече ти трябва правилно хранене и кардио, ако тренировката ти е достатъчно натовараваща повторенията нямат значение ;)

pamircola
11-22-2010, 12:04
За чистене най-вече ти трябва правилно хранене и кардио, ако тренировката ти е достатъчно натовараваща повторенията нямат значение ;)

Прав си ;]
Пропуснал съм да добавя,че колкото и да тренираш да се трепиш ,а след това да изпапкаш 5 кюфтета = просто всичко си го правил на празно (:

fatrat
11-22-2010, 15:26
аре да не говориш на изуст а? Гледам ,че не са ти ясни работите ;) Точно след тренировка си ям ДОМАШНО приготвени кюфтета и мога да ти кажа, че по-яко от тва нема къде!

Valento
11-22-2010, 18:16
аре да не говориш на изуст а? Гледам ,че не са ти ясни работите ;) Точно след тренировка си ям ДОМАШНО приготвени кюфтета и мога да ти кажа, че по-яко от тва нема къде!

1 час след тренировка е допустимо но ако приемаш течности , за да се
"измият" мазнините които приемаш с вода например :)

TheManTheLegend
11-22-2010, 18:30
Е че след тренировка са нужни белтъчини бе мен, домашни кюфтета (с истинска кайма) ftw :D

fatrat
11-22-2010, 19:04
аре да не говориш на изуст а? Гледам ,че не са ти ясни работите ;) Точно след тренировка си ям ДОМАШНО приготвени кюфтета и мога да ти кажа, че по-яко от тва нема къде!

1 час след тренировка е допустимо но ако приемаш течности , за да се
"измият" мазнините които приемаш с вода например :) а кой е казал ,че ги пържа или приготвям в мазнина :) ?

kadishona
11-23-2010, 12:53
За да не правя нова тема ще пиша направо тук.
Ако може някой по-напреднал с фитнеса да ми каже тази програма добра ли е за начинаещи при положение, че искам да изчистя излишните килограми който имам и да се оформя.
Ходя 3 пъти в седмицата на фитнес и гледам да изпълнявам всички упражнения стриктно. Ако някой мисли, че има по-добра програма за мен нека я напише, ще съм му много благодарен.
П.П. Тази програма сам си я направих.

Кардио тренировка - 10 мин

Гърди - повдигане на щанга от лег, пуло лег и флайс;

Гръб - Придърпване на хоризонтален и вертикален скрипец;

Трицепс - трицепсово разгъване на скрипец

Бицепс - бицепсово сгъване с щанга

Крака - Бедрено сгъване и преса

Корем - Коремни преси и повдигане на крака от лег;

Кардио тренировка - 10 мин

Значи правиш гърди, гърб, крака и трицепс, бицепс в един ден с 2 кардио тренировки? Хитро...

Valento
11-23-2010, 18:12
аре да не говориш на изуст а? Гледам ,че не са ти ясни работите ;) Точно след тренировка си ям ДОМАШНО приготвени кюфтета и мога да ти кажа, че по-яко от тва нема къде!

1 час след тренировка е допустимо но ако приемаш течности , за да се
"измият" мазнините които приемаш с вода например :) а кой е казал ,че ги пържа или приготвям в мазнина :) ?

Кюфтето и да го пържиш в зехтин пак има мазнина в него ;)

HandOFDooM
11-24-2010, 13:58
Какво да си взема да пия, за да направя ръцете по-големи? Мисля да си взема един креатин, понеже нали е за сила и така ще мопга да стресирвам мускола да расте като дигам повече но не съм сигурен дали ще помогне?
ВОДА !
такива боклуци не се пият
с тоя креатин оставаш без черен дроб единствено протеин

fatrat
11-24-2010, 14:25
аре да не говориш на изуст а? Гледам ,че не са ти ясни работите ;) Точно след тренировка си ям ДОМАШНО приготвени кюфтета и мога да ти кажа, че по-яко от тва нема къде!

1 час след тренировка е допустимо но ако приемаш течности , за да се
"измият" мазнините които приемаш с вода например :) а кой е казал ,че ги пържа или приготвям в мазнина :) ?

Кюфтето и да го пържиш в зехтин пак има мазнина в него ;)
брато ти в кой век живееш? За скара и микровълнови с грил чуваЛ ли си?