PDA

View Full Version : Хммм....



largof
10-25-2010, 15:30
Историята е доста обикновенна момче се запознава с момиче .... нищо необичайно.Момичето е по голямо от мен с 1 година допадаме си доста имаме теми за разговор всичко си е г/д нормално но притеснението ми идва от това че до колкото разбрах никога не е излизала с друго момче което ме навежда на мисълта че трява по доста по тактичен начин да я питам да излезем и за това реших да се обърна към форума за съвет.Как точно да постъпя и как да я поканя да излезем?

jghgh
10-25-2010, 15:47
Просто й се обади по телефона и я покани да излезете с ведър тон. Не споменавай думата "среща", недей да звучиш прекалено ангажиращо или издайническо - така на нея също ще й е по-комфортно. Просто свободно я покани на разходка или нещо такова.

Говорете си отново приятни неща. Ако мине срещата ви успешно, на края й ще й кажеш, че би се радвал пак да се видите и да обсъдите разните му там неща и след време като назреят нещата може и да си й 1вата връзка :)

omorfi919
10-25-2010, 15:51
При положение,че не е излизала с друго момче до сега , предполагам и на нея ще и бъде притеснено. Няма от какво да се притесняваш, просто и задай въпроса ясно и точно като: Свободна ли си някой път да излезнем?, Ще се радвам някой път да излезнем, ако имаш възможност.; Би ми доставило огромно удоволствие да излезнем за по кафе(бира, на кино) или там каквото обичате да правите. :) Не се притеснявай , бъди уверен и всичко ще мине по ноти :)

largof
10-25-2010, 16:36
Благодаря за отговорите но забравих да спомена че също ме притеснява и разликата в възраста да...вярно че е само 1 година но пак леко ме притеснява за да не се окаже че не и се занимава с по малки от нея ...

OldSchoolRebel
10-25-2010, 17:35
Винаги можеш да избегнеш неприятните и неловки моменти със срещите, и несигурните теми за разговор. Ние отдавна спряхме тези неща, когато намерихме универсалното решение.

Лопата.

Аха. По главата. Много помага.

mArMaLaDkA
10-26-2010, 14:23
Ако не й се занимава с по-малки от нея, изобщо нямаше да общува с теб.

Salom
10-26-2010, 15:44
Ако не й се занимава с по-малки от нея, изобщо нямаше да общува с теб.

+1

TVDQueen
10-26-2010, 19:15
Една приятелка излизаше с момче, което е по-малко от нея с три години :D А и ако прояви интерес значи се интересува от ''по-малки'' от нея.. ам за поканата.Ще дам съвет понеже и аз като нея още не съм имала първа връзка ;д Ами бъди тактичен... покани я например е излязал нов филм и да го видите заедно или пък да се разходите из център, парк пишете и си говорете по-често и така ще стигне и до момент, в който може би ще бъдеш първата и връзка.. Късмет :)

soul1199
10-26-2010, 19:23
пробвай по скайпа 8)

largof
10-27-2010, 13:36
Ами питах я дали иска да излезем някой път и тя се съгласи ... сега въпросът е кога ще бъде точния момент за уточняване на излизането : )

PoRcHeTaTa1
10-27-2010, 16:17
Ами обади и се и я покани да се разходите,да пиете кафе.... кажи и че ще ти е много приятно ако тя има свободно време да го сподели с теб... накараи я да се чувства спецялна.Това ни харесва на нас момичетата !!! Айде и успех!!! :) :) :) :)

largof
10-27-2010, 18:47
Благодаря за отговорите всичко ми се нареди идеално : ))

Salom
10-27-2010, 20:26
Разкажи деееееееееее :grin: :grin: :grin:

eXxXciTeD
10-27-2010, 20:31
Бъди конкретен, ти си мъжът и трябва да водиш. Това някой път някъде си не върши работа. Казваш и, че би искал да излезете еди кога си, правите го и така. Т`ва че не е излизала с др момче, което няма как да знаеш, не ти влиза в работата.

largof
10-27-2010, 20:35
Ами с доста късмет се получиха нещата излязох на малка разходка и я видях да се прибира и реших че това е идеалния момент за това отидох при нея и започнахме да си говорим за доста работи и така докато я изпращах видях че наближаваме блока и се реших да я попитам да излезем по сериозно след което тя се усмихна и каза че ме е чакала доста докато се сетя да я поканя след което се посмяхме малко и така ще излизаме утре : )))

Salom
10-27-2010, 20:40
Олеле...Направо се разтапям при такива развръзки!!! :grin: :grin: :grin: Обичам, когато нещата се нареждат както трябва :P

OldSchoolRebel
10-28-2010, 07:09
Окей, късмет със сношението.