PDA

View Full Version : Още един филм...



DqVoLsKoJeLaNiE
10-25-2010, 15:54
Здравейте.. :) Пиша тук не толкова за съвет, колкото за да споделя.. Харесвам едно момче от скоро..Уж надежди, ала-бала.. Е, да , ама не..очевидно не.
Преди няколко дни моя приятелка, с която се познават отиде на дискотека в заведението до блока на въпросното момче и му се обадила, че е в града ( тя знае, че го харесвам :) ) и той слязъл при нея..Едвам не Фръкнал от щастие и ..я целунал. Днеска го разбрах и се оказа, че аз разбирам последна за всичко.. Всичките ми приятели са знаели преди мен и чак днес разбрах.. :?

wali00
10-25-2010, 16:16
В какви отношения са? Каква е била целувката? (По-точно- Къде е била..?) :?

Paramour
10-25-2010, 16:27
Той я харесва.. това е ясно.
А тя чувства ли нещо към него?
А това, че приятелите ти не са ти казали... може би не знаят как : ?

DqVoLsKoJeLaNiE
10-25-2010, 16:44
В какви отношения са? Каква е била целувката? (По-точно- Къде е била..?) :?

В приятелски отношения са.. ,по устата я е целунал..

DqVoLsKoJeLaNiE
10-25-2010, 16:45
Той я харесва.. това е ясно.
А тя чувства ли нещо към него?
А това, че приятелите ти не са ти казали... може би не знаят как : ?

Тя казва, че не чувства нищо.., но не знам вече и аз кво да мисля..

OldSchoolRebel
10-25-2010, 17:30
Отрежи му устните и вече няма да прави така. Пък и няма да има избор, защото друга освен теб няма да го хареса.

Ssummerjam
10-26-2010, 12:09
Отрежи му устните и вече няма да прави така. Пък и няма да има избор, защото друга освен теб няма да го хареса. Т'ва ми хареса 8-)

mArMaLaDkA
10-26-2010, 13:46
И да беше разбрала по-рано, какво щеше да се промени?
Приятелката ти може и да не изпитва нищо към него, но самият факт, че там някъде, някой я харесва, толкова й четка самочувствието, че тя надали ще се откаже идеята да се закача от време на време с въпросното момче, за да си получава дневната доза обожание.
Според мен няма смисъл да се занимаваш. Той вече си е харесал нея, а ти, каквото и да правиш, ще си останеш на втори план. Освен, ако момчето не е досетливо и не реши да ви върти двете... 8-)

Salom
10-26-2010, 15:48
Точно в този момент има едно много важно правило.

НЕ МУ ПРИЗНАВАЙ!!!

Това ще е върха на унижението. Дори и да му кажеш, пак няма да излезе нищо. Така че се скатавай и се оглеждай за друг!!! Това е моят съвет 8)

soul1199
10-26-2010, 19:20
еми явно си попаднала в графа приятели,а той е харесал приятелката ти,според мен няма смисъл да се занимаваш