PDA

View Full Version : как да го заговоря



sashto22
10-25-2010, 16:00
Забравих го, и найстина много ми помогнаха коментарите от миналата тема!И тук е момента да благодаря на всички дали коментар и ме подкрепили.Случи се така, че забелязах друго момче (Клин кли отбива) явно тази поговорка не е случайна.За жалост аз съм по голяма от новото момче, но съм на принципа, че възрастта няма никакво значени , а пък и съм отрасла в такава обстановка (маюйка ми е по голяма от баща ми с 2 години , а баба ми с цели 12 ) И да ви кажа чесно имам чувството, че ме гледа псотоянно, например днес ритаха и той беше на врата и ме гледаше и му вкараха гол, в голямото междучасие ме загледа и щяхме да се прибием и двамата, та мисля, че и той изпитва нещо към мен, как да го заговоря какво да му кажа? :)

Saphire
10-25-2010, 16:21
Едно "здравей" ще е добре като за начало :)

MissNothing
10-25-2010, 16:33
Стига бе човек, тва, че някой те гледа, не значи винаги, че те харесва..
Като за начало първо се запознайте, пък то ще си проличи нататък..

Shancho0
10-25-2010, 16:48
Да съгласна съм ако има начин гледай да се сближите на MAX :-D :-D :-D :grin: :grin: :grin:

OldSchoolRebel
10-25-2010, 17:29
Ами, виж сега, ние като видим, че някой ни гледа, отиваме при него/нея и казваме "Много хубави очи. Имам същите в ей-тази кутийка."

...демек, гледането може да е по различни причини.

SeeBlue
10-25-2010, 18:04
Говори с някого от приятелите му. Бъди убедена, че ще стигне до въпросното момче...Нали знаеш...Всичко се коментира. 8-)

andiexx
10-25-2010, 20:00
Стига бе човек, тва, че някой те гледа, не значи винаги, че те харесва..
Като за начало първо се запознайте, пък то ще си проличи нататък..

+1

Paramour
10-26-2010, 08:59
Стига бе човек, тва, че някой те гледа, не значи винаги, че те харесва..
Като за начало първо се запознайте, пък то ще си проличи нататък..

Напълно съм съгласна.
Запознайте се, но не очаквай да те харесва. Може да те е гледал, защото ти е била кофти прическата, примерно. 8-)

AlokiNn
10-26-2010, 09:06
Едно "здравей" ще е добре като за начало :)

TVDQueen
10-26-2010, 18:57
Мм първо.. отиваш,запазнавате се,питаш го кой клас е скайп и т.н. Направи първата крачка пък ако той наистина се интересува от теб ще направи втората.А и между другото това с погледите нека само цитирам един потребител от форума (не помня кой) ''Щом те гледа, не значи че те вижда''.Да знам!Това разбива доста женски мечти, но е суровата истина :D Е, късмет и пиши как върви :-)

sashto22
10-27-2010, 04:35
Задължително ще пиша :-) Ами аз може би вече направих първата крачка и днес чакам развръзка. ( Имам приятел от класа му, и ще го арзпита за мен, преи няколко дни е казал,че харесва едно момиче и приятеля му каз, че най-вероятно съм аз,защото и той е забелязал тези погледи, и каза, че лесно ще се уреди да сме гаджета, но аз поисках само заспознанство, поне за сега.. :-) :grin: :)